Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) - Haberler
İlginç bir reklam olmuş (: Aslında o açıdan öyle yani ben de güzel üzü olduğunu düşünsem bile kız kılığına girince beklediğim kadar güzel olmadıklarını görüyorum. Nedenini hala bilmiyorum ama erkek olarak çok daha güzeller. (:
Bul
Evet, çok ilginç. Japonların kadın kılığına girmesine alışkın olmama rağmen şok etti beni. O nasıl ağza sakız atış? Gerçekten, hoş bir kadın havasında. Yapması zor olsa gerek.
Bu arada bugün Dünya Kadınlar Günü. Reklamın bugün çıkışı bu yüzden mi ki?
Bul
Big Grin Ay ne diyeceğimi bilemedim Big Grin Tamam güzel olmuşlar hoş ama, ne gerek var böyle şeylere yahu, anlam verebilmiş değilim O.o
Bul
Bende şok etkisi yaptı mesela. Bu şok etkisi için yapıyor olmalılar. Yani çok da yetenekliler, nasıl bu kadar değişebiliyorlar O_O

Bu arada reklam 13ünde girecekmiş yayına. Sakızdan alana da özel bi She!Her!Her! cdsi vereceklermiş.

Peki ama sonuç olarak... ben ne hissediyorum acaba?
Bul
Programda Tai'nin dizide ve reklamda ne kadar zıt olduğundan bahsediliyor.

Kesinlikle tamamen zıt. Aynı zamanda bu kadar zıt iki rolü bu kadar başarıyla yapabilmesini tebrik ediyorum. Çok zor olsa gerek. Hayranlık duyuyorum şu an gerçekten.

Ve single kapakları. Üstteki ikisi sakızı alanlara özel cdlerin kapakları.
Pekala, ben bir single kapağı için ilginçtense yakışıklıyı tercih ediyorum. En alttaki kapaktaki Taisuke'ye saatlerce bakabilirim.

Bul
"Erkek versiyonu" ve tüm üyelerin kadın kılığına girdiği "Kadın versiyonu" olan KISSMINT sakız reklamı basın toplatısından;

Fujigaya Taisuke ;

" Oldukça güzel göründüğümüzü düşünüyorum.
Gerçekten Yedimizin de güzel göründüğünü söylemek istiyorum.
Biz hem sevimli hem seksi hem zarif olduk."

"Kıza dönüşmek her birimiz için birer saatten fazla sürdü.
Bu tam bir değişim oldu. Takma kirpikler taktık, kadın kıyafetleri giydik, tırnaklarımız yapıldı...
Sonra aynada kendimi gördüğümde çok şaşırdım"

Kitayama Hiromitsu;

"Ben nasıl güzel görüneceğimi, nasıl farklı olacağımı
merakla bekliyordum, ama annemin tamamen aynısı oldum."

Yokoo Wataru (üyeler içinde senin tipine en çok uyan sorusuna)

"Tamamori-kun. O gerçekten güzeldi."

Tamamori Yuta (cevaben, çekingence)

"Bunu duymak güzel."

Ayrıca; She!Her!Her! dans çalışması da Johnny sitesinde paylaşılmış. Ona da bakın : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Olay kadın versiyonunun var olması olunca, erkek versiyonu unutuldu neredeyse.
Ama aradaki farkı da görmek lazım.

[Resim: erkekkadin.jpg]

Bu vidyoda reklamın iki versiyonu da mevcut.

Sakız da grup da iyi olay yarattı cidden.
Ben de ilgilenmekten kendimi alamıyorum. Halbuki işim var Sad
Kisumai'ın yeni yayınlanan şarkısı, yeni dans vidyosu, yeni fotoğrafları, yeni programları...karşıma çıkıp duruyorlar.
Aslında çok mutlu oluyorum Kisumai'dan yeni haberler aldıkça ama pcden kopmam lazım.
Beni azad et Kisumai!!! Şimdilik...
Bul
Reklam dünden beri yayınlanıyor.Uzun zaman önce görmüştüm ağızlarından ışık çıkışını ama bana hala çok aptal geliyor : D

Glico da sitesine reklam çekim aşaması filmi eklemiş kısacık. Kitayama kamera önünden geçerkenki "Şi Ha Ha!" deyişiyle bana küçük bir kahkaha attırdı. Çok sempatik.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Kis-My-Ft2'nun bugün çıkan ilk albümü 143 binlik satış rakamıyla, 2. sıradaki 23 bin satmış Bigbang'in önünde 1. sırada

[Resim: 1d2Nn.jpg]

Ayrıca dün duydum ki, Tamamori Yuta yeni dramada oynayacakmış. Ending Planner ne zaman bitti de yahu? Tama çok iş alıyor gibi. Hayırlı olsun Tama smile

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul
Fujigaya Taisuke'nin Yeni Dizisi

[Resim: ZCWl9.png]

Kis-My-Ft2 grubu üyesi Fujigaya Taisuke'nin TBS'nin “Beginners!” adlı dizisinde oynayacağı duyuruldu.

Dizide olaylar, 24 saat sıkı gözetlenen yatılı bir polis akademisinde geçiyor. Hikaye bir grup serseriden oluşan ”S sınıfı” öğrencilerinin polis olmak için gayretlerini anlatıyor.

Fujigaya, hayali maraton koşucusu olmak olan ama işini kaybettikten sonra ortadan kaybolan babası yüzünden meşhur bir suçluya dönüşen 19 yaşındaki “Shimura Teppei” yi canlandırıyor.

Fujigaya rolü için; “ Herkesin kahramanı olan bir polis memuru olup ,eğlenmek ve öğrenmek istiyorum. Karakterim ve ben babasını özleyen,dostluk ve hayaller gibi şeylere önem veren ortak özellikler barındırıyoruz. Bu yüzden doğal halimi sergileyeceğim. Doğal hislerimi yansıtmak istiyorum.” dedi.

Dizide, Gouriki Ayame ve Kis-My-Ft2 üyesi Kitayama Hiromitsu Fujigaya'nın sınıf arkadaşlarını canlandıracak. Gouriki; geleceğe dair kuşkuları olan kamu hizmeti yüzünden polisliği seçen “Momoe Hiro” yu, Kitayama ise zengin bir ailede büyüyen ancak sağlık durumu iyi olmadığı için okula gitmeyen “Tachibana Danji” yi canlandırıyor.

“Beginners!” , Temmuz ayında başlayacak ve her Perşembe 21:00'da oynayacak.

Çeviri: Landis
[Resim: 82017455768479709242.gif]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) - Sohbet glşh 28 13,416 12-02-2017, Saat:07:02 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) Röportajları glşh 9 5,968 07-07-2017, Saat:08:50 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) - Diskografi kagami chan 7 1,924 03-22-2017, Saat:01:05 AM
Son Yorum: kagami chan
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) Blog Çevirileri Landis 17 7,827 03-21-2012, Saat:09:11 PM
Son Yorum: niyon
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) Hakkındaki Düşünceleriniz glşh 2 2,409 01-02-2012, Saat:04:10 PM
Son Yorum: ReN
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) - Tanıtım glşh 0 2,341 01-01-2012, Saat:03:59 AM
Son Yorum: glşh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi