Anket Başlığı: Japonya ya taşınmak ister misiniz
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet
88.33%
53 88.33%
Hayır
11.67%
7 11.67%
Katılımcı sayısı: 60 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japonya'ya Taşınmak İster Misiniz?
Kışın Hokkaido harika olurmuş özellikle. Gidip gelmeyesim var Hokkaido'ya o.o
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"What does it mean to be strong?"
Bul
Benim için çok zor olur Japonya'da yaşamak hiç bir tür balık yiyemiyorum.Dilini öğrensem bile bence insanın kendi ülkesi gibi yok smile Ama düzenli olarak AKB48 konserlerine gitmek isterdim smile Tabi bide tatil için gitmek istiyorum Big Grin
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

eğer orda yaşayabileceksem tek kalemde çizerdim türkiyeyi Big Grin
Bul
Evet japonya'ya taşınmayı çok istiyorum.Çünkü türkiye'nin geleceğinden hiçbir umudum kalmadı.
KORKU,CESARETE VURULAN BİR PRANGADIR.

Bul
İsterdim. Ama türkiyeyi de unutmazdım tabii.
[Resim: v149m.gif]

Bul
aahh nerde o günler. çok hemde çok isterdim. orda sınıf öğretmenliği yapmayı çok isterdim ama mümkün değil galiba pek yolu yok Sad. 30 olmadan gitmek istiyorum hala kesin hızlı kararlar verebilcekken gidip görüp ne yapcağıama bakp, tanıyıp, anlayıp, sevip <3 bi heycanla orda yaşamaya karar vermek Big Grin kalamasam bile bunu mutlaka yapcam Big Grin
[Resim: tumblr_n2ynug44j91qbf8kso5_250.gif][Resim: tumblr_n436w8uZLe1qbf8kso10_250.gif]
Bul
hakkaten nerde o günler daha 12 yaşımdayım babama söylesem ''baba japonya'ya gidebilir miyim?'' diye bir soru sorsam babam direkt ''HAYIR daha küçüksün'' der kesin ama küçük de olsam gitmeyi isterdim smile
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
Gidip biraz kalırdım ama temelli orada kalamazdım Big Grin ne kadar çok sevsem de burası daha ağır basıyor
Bul
zor bir soru ve EVET demeyi çok isterdim ama HAYIR hayallerimi Finlandiya süsyüyor
Bul
Cevabım kesinlikle evet elimde olsa şuan bileti alıp yarın naritada inerim ama biraz beklemem lazım okul bitene japoncayıda öğrenmiş olurum diye düşünüyorum gidip dönmeyi düşünmüyorum
[Resim: kJ1Wjr.gif]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tongue Japon Biriyle Evli Olmak İster miydiniz? MUCİZE 60 38,421 06-15-2018, Saat:06:14 PM
Son Yorum: ekmll
  Japonya'da Ne Kadar Süre Kalmak İsterdiniz? la felicita 13 6,595 09-16-2015, Saat:04:46 PM
Son Yorum: aynura

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi