Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawaii Aralık Sayısı Çıktı!
[Resim: 2dir4tu.jpg]

Dergimizin 3. sayısı çıkmıştır. Bravo İyi okumalar...

Kawaii Aralık Sayısı Download
EXE Versiyon: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
JPEG Versiyon: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Alıntı:Rar Şifre:www.japan-fans.com
Bul
Dergi muhteşem olmuş Ellerinize sağlık arkadaşlar. smile Özellikle J-Rock tanıtımını çok beğendim Heart ^_^
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Morning Musume'nin kapak olduğu sayıları da mı görecektik? Big Grin Teşekkürler arkadaşlar, şimdi hemen indiriyorum. Bakalım nasıl olmuş? smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Dergi çok güzel olmuş arkadaşlar. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.Bravo
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ppWuKyc.gif]
Dergiyi inceleme şansına sahip oldum smile çok beğendim ama tasarım konusunda biraz sıkıntı var. özellikle pembe üzerine beyaz yazıları okumak çok yorucuydu. içerik süperdi smile devamını bekliyoruz mutlaka.. bir dahakinin tasarımında yardımcı olmak isterim smile
Bul
(12-02-2011, Saat:08:56 PM)karolla Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dergiyi inceleme şansına sahip oldum smile çok beğendim ama tasarım konusunda biraz sıkıntı var. özellikle pembe üzerine beyaz yazıları okumak çok yorucuydu. içerik süperdi smile devamını bekliyoruz mutlaka.. bir dahakinin tasarımında yardımcı olmak isterim smile

Dergi ekibimize dahil olabilirsiniz o halde karolla. Bu başlıkta yazan tasarım ekibi üyeleriyle görüşün lütfen. smile

[Resim: xPdeGf.jpg]
Bu çok iyi haber benim için. Teşekkürler karolla. Derginin görsel tasarımındaki eksiklik beni de rahatsız ediyor. Yani dergiye çok emek verilmiş ama okuması zor geliyor bana.
Gerçi ben de ne kötüyüm; yardımcı olmayı hiç teklif etmedim. Neyse karolla ilgilenecekmiş. Ne güzel^^
Bul
(12-02-2011, Saat:09:05 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu çok iyi haber benim için. Teşekkürler karolla. Derginin görsel tasarımındaki eksiklik beni de rahatsız ediyor. Yani dergiye çok emek verilmiş ama okuması zor geliyor bana.
Gerçi ben de ne kötüyüm; yardımcı olmayı hiç teklif etmedim. Neyse karolla ilgilenecekmiş. Ne güzel^^

buldunuz grafiker üyeyi sömürün Big Grin dergi içeriğini ve resimlerini hazırlayıp versinler hazırlarım dergiyi smile ama dergi çıkmadan 1 hafta öncesinde verilmeli dosyalar bana. malumunuz çalışan biriyim smile
Bul
smile Çok beğendim smile Sonunda okuyabildimn dergileri smile Ellerinize sağlık smile
Bul
Dergi gittikçe muhteşemleşiyor smile Ellerinize sağlık ^_^
[Resim: tumblr_nkdg0jcZNv1qkyug3o1_400.gif]

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kawaii Ocak Sayısı Çıktı! SPAWN-TheUndead 12 12,187 12-20-2015, Saat:07:01 PM
Son Yorum: SPAWN-TheUndead
  Kawaii Dergisi Hakkındaki Düşünceleriniz Toruga 3 4,586 06-05-2015, Saat:07:43 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kawaii Dergisi İçin Önerileriniz ve İstekleriniz Toruga 9 8,481 07-08-2013, Saat:11:46 PM
Son Yorum: Toruga
  Kawaii Kasım Sayısı Çıktı! SPAWN-TheUndead 20 15,931 07-08-2013, Saat:10:43 PM
Son Yorum: SPAWN-TheUndead
  Kawaii Mart Sayısı Çıktı! niyon 19 14,390 03-20-2013, Saat:01:58 AM
Son Yorum: delpiero77
  Kawaii Kasım Sayısı Çıktı! Toruga 10 29,927 11-25-2012, Saat:11:17 PM
Son Yorum: sean_paul_sense
  Kawaii Eylül Sayısı Çıktı! Toruga 8 28,535 11-03-2012, Saat:01:31 AM
Son Yorum: Toruga
  Kawaii Ekim Sayısı Çıktı! SPAWN-TheUndead 37 23,389 10-24-2012, Saat:11:36 AM
Son Yorum: kiryuu
  Kawaii Ağustos Sayısı Çıktı! Night06 19 17,006 09-11-2012, Saat:10:18 PM
Son Yorum: BB_GDragon
  Kawaii Temmuz Sayısı Çıktı! Night06 11 12,090 09-07-2012, Saat:03:08 PM