Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Death Note Mangası Türkiye'de Yayınlandı!
[Resim: ZciUp.jpg]

Arkadaş Yayınevi, Death Note'un mangasını Türkiye'de yayınlamaya başladı. İlk 4 cilt piyasaya sürüldü. D&R gibi mağazalardan bulup alabilirsiniz.

Ülkemizde daha fazla mangayı Türkçe olarak görmek en büyük temennimiz, bu nedenle lütfen mangayı orijinal olarak alıp yayınevine destek olalım ki daha fazla manga ülkemizde basılabilsin. Forum üyelerimizin bu konuda anlayış göstereceğine eminim.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Ne güzel bir haber bu. Bizlerle paylaştığın için çok teşekkürler Toruga. Bravo
Hazır kendi dilimizde yayınlanmışken kesinlikle almalıyız, bu fırsat kaçmaz.Lol
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ppWuKyc.gif]
Gözlerim faltaşı gibi açıldı. Çok sevindim. Gerçi okumadığım bişey olmasını tercih ederdim. Ama alacağımsmile Haber verdiğin için çok teşekkürler Toruga.
Bul
Harika!! Hemen gidip almalıyım.. Çok çok teşekkürler haber için. ^^
[Resim: QOJ7evi.png]
Ayy çok heyecanlı Rolleyes Mutlaka almaya çalışacağım smileTeşekkürler haber için smile
Bul
Kadıköy'de birbirlerine yakın (hatta aynı sokakta) manga satan yerler var oralarda bulabilirsiniz, anime figürleri bile var Big Grin oralara gittiğimde heyecandan bayıldım Big Grin
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
Bu çok güzel bir haber. Teşekkürler Toruga smile

[Resim: 9bcbps.png]
Bul
İlk 2 cildi aldım bile, özenle hazırlandıkları belli gerçekten. Alınız, aldırınız efendim. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Voa. ! En sevdiğim anime hemde. Narutodan sonra bu çok iyi geldi ya.

En yakın zamanda alıcam.
Bu güzel haber için teşekkürler.

-A-
Bul
(11-09-2011, Saat:01:31 AM)afazi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Voa. ! En sevdiğim anime hemde. Narutodan sonra bu çok iyi geldi ya.

En yakın zamanda alıcam.
Bu güzel haber için teşekkürler.

Ve artık dört mangaya da sahibim. Gerçekten çok heycan verici. Elime alıp okudukça Japonların Manga manyaklığına gerçekten hak verdim. Big Grin

Muhakkak edinin ve destekleyin derim. ^^

-A-
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türkiye'de Yayınlanan Mangalar Listesi Toruga 22 17,290 10-29-2019, Saat:11:44 AM
Son Yorum: livzyliz
  Shingeki no Kyojin'in Mangası Çok Yakında Türkçe! Hilda 1 1,842 11-22-2014, Saat:05:32 PM
Son Yorum: Toruga
  Lone Wolf And Cub Mangası Türkiye'de Yayınlanıyor! Toruga 4 3,763 01-23-2013, Saat:01:40 AM
  Hellsing Mangası Türkiye'de Yayınlandı! aybüke* 3 2,666 11-28-2012, Saat:06:54 PM
Son Yorum: Ashiya
  Bleach Mangası Türkiye'de Yayınlanıyor! Toruga 2 2,476 11-21-2012, Saat:11:33 PM
  One Piece Mangası Türkiye'de Yayınlandı! Toruga 8 5,945 07-15-2012, Saat:01:01 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi