Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyanızda Gördüğünüz Japon Ünlüler?
Benim rüyalarım çhok çhok saçma xD
Dün rüyamda marketteyim telefonla konuşuyorum dalmışım yürürken birine çarpıyorum bide kimi göreyim Ruki .Ama malesef rüya burda bitti.
Diğerinde knkalarımla ben The Gazetteyle yemeğe çıkıyoduk .Herkes üyelerden biriyle çıkıyordu .(Tabi ben Rukimle Big Grin )Sonra yemekten kalktık Ruki beni evime bırakırken öptü ben eve girdim sevinç çığlıkları attım ve o an uyandım Big Grin
Sonra çok önceden Monolith ile konser veriyoduk. Byakuya klibindeki gibi bembeyazlar bir bakıyorum bende bembeyaz olmuşum .Sonra Ryuyla düet falan yapıyoduk Big Grin
[Resim: tumblr_mh1spfkhJq1s40d5wo1_500.gif]

The Gazette İs Not Dead
Bul
İki gecedir Morning Musume'yi Türkiye'de izlerken görüyorum kendimi. Hadi hayırlısı...
[Resim: xPdeGf.jpg]
Bir keresinde ben odamda oturuyodum,sonra Ruki geldi,sonrası malum Rolleyes (tabi o akşam bayağı bir fanfic okumuştum aslında hatta hepsini yalayıp yuttum xD) Bir keresinde de Reita'yı görmüştüm avizelere bakıyoduk ? O_O
[Resim: large.gif]
yamapi yi çok görürüm nedense smile
Bul
Rüyamda harem kurdum valla kkk Big Grin -Yamada,kento,masaki ve eiji'yi gördüm kk Big Grin
KentoKaku.MasakiOkada.KoikeTeppei.EijiWentz.

[[Resim: tumblr_m0kuk5aT7c1qdonfgo1_500.gif] Lol
Bul
Bırak Japon ünlü görmeyi ben rüya bile görmüyorum , gördüğümde de saçma sapan oluyor zaten. En son rüyamda anime izliyordum. Gerçek hayatta yetmezmiş gibi bir de rüyamda görüyorum.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Benim rüyamda gördüğüm birçok Japon ünlü var ama ilgimden dolayı hep seiyuuları görüyorum.Big Grin
Hatırladığım kadarıyla;
Kamiya Hiroshi'yi birkez
Hanae Natsuki'yi 2 kez
Shimono Hiro'yu 3-4 kez
Suzumura Kenichi'yi bir kez (ne alakadır bilmem ama ucundan kıyısından sevdiğim biridir)
Ve Miyano Mamoru'yu da ciddi anlamda tam 10 kere görmüşümdür.Big Grin

İzlediğim animelerden karakterleri serilerle ilgili rüyaları da çok kez görürüm.xD

Uygun bir zamanda hatırladıklarımı yazarım ama herbiri birbirinden saçma ve aşırı derecede manidar bir senaryoya sahip olabiliyor gerçekten.Big Grin
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
Eskiden hiç görmüyordum. Ama bu aralar Sato Takeru ve Nishikido Ryo'yu gördüm. İkisini de severim. (Ryo'yu da sevmeye başladım)  smile
---

Kamiki Ryunosuke'yi de gördüm. Ama Bloody Monday'deki haliyle, yani küçüktü.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Hydeeeee elbette *-* Konserleri vardı. Tamamen tahmin ettiğim gibi ve hafiften ukala idi. Fakat çok gerçekçi bir rüyaydı. Rüya gördüğümüz zaman ruhumuz, rüyamızda gördüğümüz kişinin yanına gidermiş diye duymuştum. Belki sadece saçmalık ama az çok öyle hissetmiştim, güzeldi smile
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Japon Grubuyla Röportaj Yapsanız Soracağınız 3 Şey Ne Olurdu? Maki ツ 13 6,878 10-30-2016, Saat:08:43 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Ülkemize Gelen Japon Turistlerle Aranız Nasıl? la felicita 16 8,194 08-16-2016, Saat:05:27 PM
Son Yorum: JusTiMe
  Kulağınıza Hoş Gelen Japon Şarkıcılar/Vokaller Ashiya 7 4,314 08-15-2016, Saat:05:21 PM
  Hangi Japon Sanatçının Ülkemizde Konser Vermesini İsterdiniz? Toruga 62 29,610 08-15-2016, Saat:03:51 PM
  Sevgili Olmak İstediğiniz Japon Ünlüler? Toruga 56 51,893 10-22-2015, Saat:12:20 PM
Son Yorum: Kunoichi
  Şu Anda Hangi Japon Yemeğini Yemek İsterdiniz? kiryuu 10 5,500 10-21-2015, Saat:05:48 PM
Son Yorum: aynura
  Kendinizi Hangi Japon Ünlüye Benzetiyorsunuz? Toruga 23 14,454 03-08-2015, Saat:12:30 PM
  Hangi Japon Ürünlerini Almak İsterdiniz? negitoro 17 7,503 03-08-2015, Saat:11:56 AM
  Japon Damat Miruki 7 3,893 08-10-2014, Saat:12:02 AM
Son Yorum: Reversi
  Japon Kültürü ynihat 0 1,070 04-17-2014, Saat:03:04 PM
Son Yorum: ynihat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi