Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magazin Dergimiz İçin Fan Club Köşesi
Heey bende varım bende bir şeyler yazmak istiyorum Shy
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bir şey soracağım yazıyı buraya paylaşmayacağız değil mi Huh

Ben bir şeyler yazdımda AKB'im hakkında Shy
(09-14-2011, Saat:05:45 PM)Kojiyuu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir şey soracağım yazıyı buraya paylaşmayacağız değil mi Huh

Burada paylaşacaksınızsmilesmile
Bul
(09-13-2011, Saat:11:02 PM)Daisy_flz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-13-2011, Saat:11:00 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Duygularını en güzel şekilde paylaşmanı bekliyorum mako_chan.
Senden çok güzel şeyler bekliyoruum doğrusu çünkü AKB deyince aklıma direk sen geliyorsun sonra da AStralBig Grin
Hayır bu resim sadece başlık içindi.

Merhaba Daisy_flz AKB48 deyince aklına mako_chan ın gelmesini anlıyorum da ben ne alaka çözemedim smile
Bul
(09-14-2011, Saat:07:25 PM)Daisy_flz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-14-2011, Saat:05:45 PM)Kojiyuu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir şey soracağım yazıyı buraya paylaşmayacağız değil mi Huh

Ne burada mı paylaşacağız :-/ :s
(09-14-2011, Saat:08:01 PM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-13-2011, Saat:11:02 PM)Daisy_flz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-13-2011, Saat:11:00 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Duygularını en güzel şekilde paylaşmanı bekliyorum mako_chan.
Senden çok güzel şeyler bekliyoruum doğrusu çünkü AKB deyince aklıma direk sen geliyorsun sonra da AStralBig Grin
Hayır bu resim sadece başlık içindi.

Merhaba Daisy_flz AKB48 deyince aklına mako_chan ın gelmesini anlıyorum da ben ne alaka çözemedim smile

Tabiki senin ve diğer arkadaşların da AKb fanı olduğunu biliyorum ama mako ile benim aramda daha önceden geçmiş bir olay var. O yüzden AKb deyince benim aklıma mako gelir. Yanlış anlama yani.

(09-14-2011, Saat:08:07 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-14-2011, Saat:07:25 PM)Daisy_flz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Ne burada mı paylaşacağız :-/ :s

Evet. Spoiler içine koyarak burda paylaşın. Özel mesaj neden olmaz derseniz. Saklaması güvenilir olmaz mesela boş bir anımıza gelip de mesj kutumuzu temizleyecek olduğumuzda yanlışlıkla silebiliriz ya da başka kazalar olabilir. En güvenilir yer burası.
Bul
Sanırım mesajların görülmesi heyecanı kaçıracağını düşünüyorsunuz bu yüzden aklıma başka bir yöntem geldi. Bu yüzden mesajlarınızı bana özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
Ee madem sürprizi kaçmasınsmilesmile
Bul
(09-14-2011, Saat:11:06 PM)Daisy_flz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sanırım mesajların görülmesi heyecanı kaçıracağını düşünüyorsunuz bu yüzden aklıma başka bir yöntem geldi. Bu yüzden mesajlarınızı bana özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

Süpersin Angel Ay Lab Yu RolleyesRolleyes
(09-14-2011, Saat:11:06 PM)Daisy_flz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sanırım mesajların görülmesi heyecanı kaçıracağını düşünüyorsunuz bu yüzden aklıma başka bir yöntem geldi. Bu yüzden mesajlarınızı bana özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

Benim kısa yazım tamamdır smile yolladım Shy
(09-16-2011, Saat:01:18 AM)Kojiyuu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Benim kısa yazım tamamdır smile yolladım Shy

elime geçti. smile Teşekkürler. LolLol
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kawaii Dergisi İçin Önerileriniz ve İstekleriniz Toruga 9 8,829 07-08-2013, Saat:11:46 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi