Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dream Morning Musume (ドリーム モーニング娘。)
[Resim: tumblr_lyvlzvMSiI1qbzo7ro3_r1_250.gif] [Resim: tumblr_lyvlzvMSiI1qbzo7ro4_r1_250.gif]
[Resim: tumblr_lyvlzvMSiI1qbzo7ro5_r1_250.gif] [Resim: tumblr_lyvlzvMSiI1qbzo7ro6_r1_250.gif] [Resim: tumblr_lyvlzvMSiI1qbzo7ro7_r1_250.gif]
[Resim: fWyId8.jpg]
[Resim: NdZkR.jpg]

Grup 10 Mart'ta Nippon Budokan'da “Dream Morning Musume Special LIVE 2012 Nippon Budokan~Dai 1 Shou Shuumaku ‘Yuusha tachi, Shuugou seyo’~” adlı konser turlarını tamamladı. Şimdiki Morning Musume üyelerinin yanında Maki Goto ve Aya Ishiguro da konsere katılan sürpriz isimler arasındaydı. Bu konserden sonra grubun aktifliği de durmuş oldu. Konserde eski gruplar da canlandı, Tanpopo, Puchhi Moni gibi grupların şarkıları yeniden seslendirildi. Konseri Nakazawa Yuko, "Dream Morning Musume ölümsüz. Morning Musume çalışmaya devam ettikçe, bizler de çalışmaya devam edeceğiz. Bir gün yine görüşelim!" sözleriyle ve tüm üyeler hep beraber o klasik şarkı "Dekkai Uchuu ni Ai ga Aru"yu söyleyerek tamamladılar.

Grup şimdilik durmuş gözüküyor, ben sadece konser turları bitiyor sanıyordum. Ama yakında tüm üyelerin 50. Morning Musume Single'ı için yeniden toplanabileceklerini düşünüyorum. Bu olursa efsane bir şey olur. Tsunku'ya güveniyorum. smile

Konserden diğer resimler:

[Resim: 6Wu8A.jpg]

[Resim: OyLdc.jpg]

[Resim: FFiUb.jpg]

[Resim: wqTtg.jpg]
[Resim: xPdeGf.jpg]
Ya bunlar yeni değiller miydi? Ne çabuk final konseri yaptılar?
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]
(03-12-2012, Saat:08:40 PM)sean_paul_sense Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ya bunlar yeni değiller miydi? Ne çabuk final konseri yaptılar?

Ben de öyle düşündüm. Sanırım istediklerini alamadılar ve üyelerin çoğu başka işlerle de uğraşıyorlar. Bazıları evli. Dolayısıyla vakit ayıramıyor olabilirler. Ama grubun sonsuza dek öldüğünü düşünmüyorum.
Bence de sonsuza dek ölmedi. Neyse bekleyip görelim. ^^
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]
[Resim: tumblr_lk0800lSoF1qivhego1_500.jpg]

[Resim: tumblr_lk08d1sqU91qivhego1_500.jpg]
[Resim: tumblr_lgcsinRNVp1qz4j8ho1_500.jpg]

[Resim: tumblr_lgaqmbfSaB1qz7kyso1_500.jpg]
Hello! Project Countdown Party 2013'de Yuko Nakazawa Dream Morning Musume'nin yeniden ne zaman aktif olacağını Tsunku'ya sordu. Tsunku grubun 2 yıl içinde yeniden aktif olacağını açıkladı.
[Resim: tumblr_mfctcp9NjO1qhxqa5o1_500.jpg]

[Resim: tumblr_lutmqhp91m1qhxqa5o1_500.jpg]

[Resim: tumblr_mfctcp9NjO1qhxqa5o2_500.jpg]
[Resim: tumblr_lk9bbhSZtF1qb43fzo1_500.jpg]

[Resim: uwNmoPLNtqdlrt1jfq4acH2ao1_500.jpg]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi