Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nana Mizuki (水樹 奈々)
Çok şeker birisi <3 Angel

tumblr_lz37i8KnLX1r4laoko2_500.gif
Ara
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
tesekkurler smile
Ara
Ah çok tatlı çok güzel
Mutluluk her an kapınızı çalıp,ben geldim diyebilir...!!!

Adsz-3.jpg

Ara
İlk mesaj düzenlendi yeni çeviri bilgiler eklendi. Tanıtım genişletildi, seslendirme projelerinden örnekler de eklendi.
1G1MWA.jpg
İlk olarak "Tenku no Canary" ile tanıdım Nana'yı, sonra OST kraliçesi ve akabinde Seiyu'ların imparatoriçesi olduğunu öğrenmem de bir oldu Big Grin harika bir sesi var, şarkıları da beni etkilemiştir hep, düzenli bir dinleyicisi olmasam da severim kendisini.

Seiyu'lar forumunda ayrı bir konu açılmalıydı bu konu için, kanıtı da aşağıdaki gibi, ki katılıyorum ahaha:

d76a1bc141260372b264d35f38fe106f.jpg
ayumisig.png
Ara
Ben kendisini, yan rollerden birisini de seslendirdiği Kakumeiki Valvrave için, TM Revolution ile birlikte seslendirdiği, Oricon listelerini 2013'de alt üst eden açılışlardan tanımıştım. Sonra bir baktım, Naruto'daki Hinata'dan Blood+'daki Saya Kisaragi'ye birçok rolü varmış, kendimden utandım. Kendisini şu sıralar Cross Ange serisinin başrolündeki Angelize-sama olarak bolca duyabilirsiniz. Bu serinin açılışını da seslendirdi ve Kaidan no Resistance adlı bu şarkı -yanılmıyorsam- geçen haftalarda listelere bir numaradan girmişti.

Preserved Roses

Kakumei Dualism

Kaidan no Resistance

Yılbaşı gecesi Uta Gassen'de farklı takımlarda olsalar da TM Revolution ile yapacağı Preserved Roses ve Kakumei Dualism düetini sabırsızlıkla bekliyorum.
Ara
İlk mesaj güncellendi, yeni seslendirme bilgileri ve diskografiye yeni albüm / single'ları eklendi.
1G1MWA.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
3. toplama albümü "THE MUSEUM III" 10 Ocak 2018'de yayınlanacak. Albüm sanatçının 26. single'ı "Synchrogazer"dan 36. single'ı "TESTAMENT"e kadar olan tüm single'larını ve "Basilisk ~ Ouka Ninpocho" animesinin kapanış şarkıları olacak olan 2 yeni şarkıyı barındıracak.
1G1MWA.jpg
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Reikon, ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nana Kitade (北出 菜奈) a.j. 3 2,051 08-13-2016, Saat:07:27 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi