Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryosuke Yamada (山田涼介 / やまだ りょうすけ) (Hey! Say! 7)
Yamada reşit olmuş sonunda, doğum günü kutlu olsun. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
daha ancak 18mi olmuş yau bu yavru ^^
desene daha hala 2 senesi var japonya'da adamdan sayılmasına Big Grin

ama esas buraya gelme nedenim başka bişi söyleme arzumdu;
bu çocuğu her gördüğümde saçını kesmek istiyorum. o saçları gözünün içinden bi çekse çok sevcem ama....

Bul
Ah sevdim ben bu oğlanı. Yaşı da uygun hem! Big Grin
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
Ben de çok severim Ryosuke'yi her ne kadar belli etmesem de Tongue Çok tatlı, güzel düşünceli, çocuksu, havalı her şekle giren bir insan
Bul
Yamada'nın ablası Chihiro

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kız kardeşi Misaki

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kardeşler birbirlerine çok benziyor,gülüşleri ve gözleri tıpa tıp aynı.Bu fotoğraflar eski şimdiki büyümüş hallerini merak ediyorum.Yamada ailesinin en güçlü silahı harika gülüşleri sanırım.

[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Resimler için teşekkürler a.j.'m smile Ben kardeşinin büyümüş haline ait bir resim görmüştüm ama, pek de inanamadım açıkçası.
Bul
(12-12-2011, Saat:06:21 PM)Nova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Resimler için teşekkürler a.j.'m smile Ben kardeşinin büyümüş haline ait bir resim görmüştüm ama, pek de inanamadım açıkçası.

Rica ederim canım.smileO resmi bende gördüm ama tam emin olamadım.

Bul
Yamada'nın ablası Chihiro,sanırım o da ünlüler camiasına katıldı.

[Resim: 1Dv1h.jpg]
[Resim: 5kBg8.jpg]

Bul
Yarın Ryosuke'min doğum günü ama ben şimdiden kutlamak istiyorum.Ryosuke'mi tanıyalı 6 yıl oldu ama bana daha dünmüş gibi geliyor.Umarım 100. hatta 1000. yaş gününü de kutlarız.Hayatında her daim mutlu olmasını istiyorum,o tatlı ve mükemmel yüzünden bir an bile mükemmel gülümsemesi yok olmasın.Başarılarına başarı katacağına eminim.İnsanın yüzüne bakınca içi ferahlıyor,o gülümseyince bende gülümseyeme başlıyorum.İyi ki doğdun Ryosuke'm,iyi ki varsın.Sen olmasan hayatımda kocaman bir boşluk olurdu.Seni çoooooooooook, kelimelerle anlatamayacağım derecede çok seviyorum.Sen benim herşeyimsin,sana birşey olursa ben yaşayamam.Daha nice nice nice senelere inş.
[Resim: LhhfD.gif][Resim: PD3Ku.gif]

[Resim: Vl7n8.png]

Bul

[Resim: mG73S.jpg]

[Resim: jbbs0.png]
[Resim: 82017455768479709242.gif]
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi