Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Documentary Of AKB48 - The Future 1mm Ahead (2011.01.08) (Türkçe Altyazılı)
Heart 
Bunu çevirmemi sağlayan Astral'a teşekkürler ^_^
Bu belgeselin 2.'sini izlemek isteyenler Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bu dökümanı çevirirken gerçekten farklı duygular içerisine girdim,
bazen üzüldüm bazen sevindim sanki bende onlarla mücadele etmişim de şimdiye kadar beraber yol almışız hissi yaşadım.
2010 yazı Yoyogi konserinde Takamina'nın bayılıp birkaç hafta hastane kalması olayını hatırlayıp çok üzmüldüm... Sad Ayrıca Sayaka'nın kaptanlığı medya yüzünden bırakmak istemesi ayrı bir üzüntüydü ve bu olay yüzünden yine Takamina kendini kızlara karşı daha fazla sorumlu hissetti buda onun daha fazla çalışması demektir!!
İlk Senbatsu'da Acchan'in kazanıp 2.sinde kaybetmesi ve Yuko ile olan sahneleri gerçekten buna benzer beni üzen bazı olaylar oldu ama bunun yanı sıra....

Bütün bunlara rağmen hiç durmadan ilerleyip bugünlere gelen ve halen mücalede eden bu gurup gerçekten başarısının ödülünü aldı işte buda beni çok mutlu etti.......

Devam kızlar sonuna kadar sizi destekleyen hayranlarınız var!!!!!!

Tek Link
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Şifre: Japan-Fans

Alternatif Tek Linkler (Astral'e linkler için teşekkürler)

Şifre: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

---

İzleme Şifresi: Japan-Fans

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Çok çok teşekkürler mako_chan, vesile olduğun için sana da teşekkür ederim Astral, çok merak ettim izleyeceğim, Takamina'nın bayılıp hastanede kaldığını falan bilmiyordum, şok geçirdim :S
Bul
Teşekkürler mako_chan, AKB ile ilgilenen herkesin izlemesi gereken bir yapımdı. Artık Türkçe altyazı ile izlemek daha da kolaylaştı. Ellerine sağlık. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Böyle özel bir yapımı bize Türkçe alt yazılı olarak kazandırdığın için çok ama çok teşekkür ederim, ellerine gözlerine sağlık mako_chan.
AKB48 ile yeni tanışan, daha önceden tanıyan herkesin mutlaka izlemesi gereken bir çalışma bence.
Bul
Önemli değil arkadaşlar ^^ Astral sayende tekrar izleme ve hatta Türke altyazılı arşivleme şansım oldu
Bende sana teşekkür ederim ^^
İndirme linkleri güncellenmiştir ^^
Güncellemede linkleri hazırladığı için Astral'a çok teşekkürler ^_^
Tek link indirme seçeneği eklenmiştir.

Vimeo izleme linki eklenmiştir.

videolar açılmıyor ne zaman düzeltilecek
Bul
(02-03-2018, Saat:03:29 AM)Zuny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.videolar açılmıyor ne zaman düzeltilecek

İzleme linki silinmiş ama indirme linkleri çalışıyor. Düzeltilene kadar indirip izleyebilirsiniz.
[Resim: xPdeGf.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Keyakizaka46 Individual PV (Türkçe Altyazılı) livzyliz 2 264 11-30-2019, Saat:01:37 PM
Son Yorum: livzyliz
  Hanazakari no Kimitachi e - Kamera Arkası (Türkçe Altyazılı) livzyliz 2 719 08-30-2019, Saat:05:12 PM
  Mako Kojima Soru-Cevap Videosu (Türkçe Altyazılı) livzyliz 0 139 08-25-2019, Saat:05:31 PM
  AKB48 - Kin Sma Special (Türkçe Altyazılı) mako_chan 11 6,847 04-18-2019, Saat:10:21 PM
Son Yorum: Astral
  Morning Musume Üyeleri Oryantal Öğreniyor (Türkçe Altyazılı) Toruga 4 3,153 02-13-2017, Saat:03:43 PM
Son Yorum: Toruga
Music NYC Boys - NYC (Fotoğraf Çekim Aşaması) (Türkçe Altyazılı) Nova 4 3,015 02-02-2017, Saat:04:57 PM
  Kyary Pamyu Pamyu'dan Türk Fanlarına Mesaj! / Kyary Pamyu Pamyu's Message For Turkish Fans! (Türkçe Altyazılı) Toruga 0 1,001 02-02-2017, Saat:01:33 PM
  Scandal'dan Türk Fanlarına Mesaj! / Scandal's Message For Turkish Fans! (Türkçe Altyazılı) Toruga 0 776 02-02-2017, Saat:12:35 PM
  Bokura no Jidai (AKB48) (20.12.2015) (Türkçe Altyazılı) Kojiyuu 0 979 06-16-2016, Saat:01:35 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  AKB49 ~Renai Kinshi Jourei~ Müzikal (Türkçe Altyazılı) Kojiyuu 2 1,250 02-07-2016, Saat:03:17 PM
Son Yorum: kagami chan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi