Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utada Hikaru (宇多田ヒカル)
tumblr_lzicuzrDkO1qanuxao1_500.jpg

tumblr_lzhxmjjcR81r7bb5do1_500.png

tumblr_lzf552lHGR1qzusefo1_500.jpg

tumblr_lzevi3RCgO1r2l1fjo1_1329270493_cover.jpg

tumblr_lzaqe7BlJG1r2mj8qo1_500.jpg

tumblr_lzaqcpORKu1r2mj8qo1_400.jpg

tumblr_lzaqbb72Pd1r2mj8qo1_500.jpg
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
O değil de, ben neden tanımıyorum herkes bu kadar çok severken Big Grin
J-Pop konusunda ne kadar da cahilmişim ben.
Sanırım Johnny's dışına çıkmamın zamanı gelmiş Shy
vt8csz1.jpg
Ara
Bence de glşh Big Grin Utada bir diva. Sesi harika. En sevdiğim kadın sanatçılardan biri. ^^

+ Sitemizde olan albümleri biyografiye eklenmiştir. ^^
URI MAKNAE
2e0hol.gif
"Yakuza Dövmeli Gelin" kitabında Automatic şarkısının bahsi geçiyordu bir yerde. Merak edip dinledim, ve bu sayede tanışmış oldum. Geç oldu ama güç olmadı.. Sesini çok beğendim. smile
QOJ7evi.png
ayna belgesel proğramının japonya bölümdeki fon müziklerinden biri çok hoşuma gitmişti araştırınca utada hikaru automatic e ulaştım öylece tanımış oldum kendisini smile
vSXcm.gif

Ishihara Heart satomi(m)
Ara
(11-16-2012, Saat:10:11 PM)sean_paul_sense Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Utada Hikaru'dan yeni şarkı "Sakura Nagashi"

Utada Hikaru'nun Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo filmine müzik olacak şarkısı "Sakura Nagashi" Japonya'ya göre 17.11.2012 tarihinde yayınlandı. Klibi Cannes International Film Festival Grand Prix ödüllü Naomi Kawase yönetti. Klip Japonya'dan güzel yerleri kullanmış ve konsepti "annelik" tir.

Kawase: "Çünkü biz bu zamanda yaşıyoruz, bir mesaj dahil etmek istedim 'Şu anda bulunan şeylere değer vermemiz gerekir ve çevremizde ve dokunabilirsin."

Duva kağıdı Yoshiyuki Sadamoto tarafından yapıldı. Klip indirilmeye açılımı 28 Kasım'da olacaktır.

Not: Şarkı ve klip bilgileri Utada Hikaru'nun resmi kanalından olan bu videonun altında yazmaktadır.
URI MAKNAE
2e0hol.gif
Genelde Japon'ların bayan şarkıcılarının sesi oldukça incedir. Big Grin Ama bu hatundaki ses maşallah yani.
Apple and Cinnamon, Flavor of Life, Come Back to Me... vs. hoş şarkılarından. Heart
KQfEzKv.jpg?1
Himura Battousai ❤
Ara
Bu kadının sesi bir başka, şarkı söylediğinde öyle bir söylüyor ki o ses etrafınızı çevreliyor adeta smile ve sanırım hem Japonca, hem de İngilizce şarkıların altından çok güzel kalkabilen tanıdığım tek J-Pop şarkıcısı... en azından benim fikrim bu smile

Bir an önce yeni albüm çıkartmalı!
ayumisig.png
Ara
Hikaru Utada tribute albümünü duyurdu! Utada'nın 15. yıldönümü şerefine hazırlanan albüm 13 farklı şarkının çeşitli şarkıcılar tarafından yeniden yorumlanmasından oluşan bir cover albüm olacak.

Utada_Hikaru_no_Uta.jpg

Yosui Inoue -  Sakura ドロップス
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Letters
Yasuyuki Okamura - Automatic
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Movin' on Without You
Hanaregumi - Flavor of Life
AI - Final Distance
Kazuya Yoshii - Be My Last
LOVE PSYCHEDELICO - 光
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - For You
Ohashi Trio - Stay Gold
Tofubeats with Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Time Will Tell
KIRINJI - Keep Tryin'
Jimmy Jam & Terry Lewis feat. Peabo Bryson - Sanctuary
ayumisig.png
Ara
Yeni klibi "Boukyaku" yayınlandı. Şarkıda kendisine Kohh da eşlik ediyor.

1G1MWA.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi