Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Öneri İsteği Başlığı
Bana komedi türünde bi dizi önerir misiniz? gerçekten kendini sevdirecek bir dizi varmı ? veya samuray dizisi de olur
tumblr_static_tumblr_lnbr311fpq1ql59qco1_400.gif
(12-23-2013, Saat:08:45 PM)GinKasumii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bana komedi türünde bi dizi önerir misiniz? gerçekten kendini sevdirecek bir dizi varmı ? veya samuray dizisi de olur

Yamada Taro Monogatari izlemiştim en son, eğlenceli tavsiye ederim.
1G1MWA.jpg
Samuray dersen Yae no Sakura dizisini öneririm .
jcW273d.gif

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Ara
(12-23-2013, Saat:11:27 PM)ads1940 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Samuray dersen Yae no Sakura dizisini öneririm .

öneri için teşekkürler
izlemeye başlayacaktım ama türkçe altyazı bulamadım
tumblr_static_tumblr_lnbr311fpq1ql59qco1_400.gif
Yazın el atacağım o diziye Türkçe olarak kazandıracağım Allah kısmet ederse smile
jcW273d.gif

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Ara
Son zamanlarda tam bir dizi tutkunu oldum. Bana şöyle eğlenceli bir dizi önerebilir misiniz? Angel
9bcbps.png
Ara
Merhaba bana okulda geçen romantik komedi bir dizi önerebilir misiniz? "Hana Yori Dango" dışında lütfen Big Grin
tumblr_n00ywlEtES1qbf8kso2_250.gif tumblr_n00ywlEtES1qbf8kso5_250.gif
Ara
Bu aralar kore dizilerine sardım. Ama resmen japoncayı özledim. Tavsiye edeceğiniz yeni güzel bir dizi var mı?
Ara
Kimi wa petto
Ara
Bir sürü amerikan tarzı diziden sonra sıkılıp Japon dizilerine yönelmeye karar verdim Big Grin Umarım isabetli bir karar olmuştur ve Japon dizileri hakkında hiç bir şey bilmeyen ben bu kategori hakkında bilgili olan arkadaşlarımızdan tavsiye istiyorum. Aradığım dizi türü daha çok eğlenceli, komedi, lise komedisi ya da kolej komedisi gibi bir tür aslında tam olarak ben de bilmiyorum nasıl bir tür olduğunu Big Grin Elimden geldiğince bu şekilde özetledim umarım ilgili arkadaşlarımız anlamışlardır. İyi forumlar herkese.
Kabunito - Karabük Üniversitesi Japon Dil ve Kültür Kulübü

カブニト
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Dizi Yardım Bölümü emresen 1 1,164 11-03-2015, Saat:05:21 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi