Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Öneri İsteği Başlığı
(01-11-2013, Saat:09:32 PM)albinaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.gençlik dizisi önerecek varmı ?

Kesinlike Switch Girl izle.Gülmek garanti.Birçok anticiye Japonyayı sevdirmiştir ^^
KentoKaku.MasakiOkada.KoikeTeppei.EijiWentz.

[tumblr_m0kuk5aT7c1qdonfgo1_500.gif Lol
Ara
Drama/Romantik türlerinde bir öneriniz var mı?
light a candle.
Ara
(07-14-2013, Saat:12:17 AM)Utopian Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Drama/Romantik türlerinde bir öneriniz var mı?

İzlemediysen Tatta Hitotsu no Koi veya Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olabilir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
ppWuKyc.gif
ben japon dizisi izlemeye yeni başladım ama ne izlemem gerektiğini bilmiyorum rich man poor woman , buzzer beat gibi dizileri izledim bana güzel birkaç dizi önerebilir misiniz ?
Ara
(11-02-2013, Saat:07:59 PM)bae min neul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ben japon dizisi izlemeye yeni başladım ama ne izlemem gerektiğini bilmiyorum rich man poor woman , buzzer beat gibi dizileri izledim bana güzel birkaç dizi önerebilir misiniz ?

Hana Yori Dango ve Zenkai Girl deneyebilirsiniz.
1G1MWA.jpg
(11-02-2013, Saat:07:59 PM)bae min neul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ben japon dizisi izlemeye yeni başladım ama ne izlemem gerektiğini bilmiyorum rich man poor woman , buzzer beat gibi dizileri izledim bana güzel birkaç dizi önerebilir misiniz ?

Komedi seversen : Tokyo Dogs,Gokusen,Samurai High School.
Dram seversen : One Liter Of Tears.
Gizem seversen : Orthros no Inu.
Aksiyon seversen : Bloody Monday.
Polisiye seversen : Mr.Brain.

-A-
Ara
çok teşekkür ederim smile
Ara
Merhaba arkadaşlar. Daha önce hiç japon dizisi izlemedim bu yüzden de sizlerden öneri isteyeceğim. Personal Taste, Repply 1997 ve Master's Sun adlı kore dizilerini beğeniyorum. Yani kısacası romantik komedi hafif dramlı şeyler severim. Bu tarzlarda önerebileceğiniz bir dizi var mıdır? Bir de yakışıklı caponlar olursa tam olur gibi Big Grin
Ara
drama isteyenlere one liter of tears i öneririm Big Grin
Ara
ben bu hafta My Boss My Hero yu izledim. ilk izlediğim japon diziydi ve cidden çok sevdim 3.kez izliyorum Toplamda 10bölüm.Cidden harika bir dizi.Güldürdü , ağladığımda oldu D: mutlaka izleyin Diziyi bitirdiğim zaman depresyona girdim Souka+Japonyayı çok seviyorum(alakasız oldu ama içimden geldi smile )
tumblr_static_tumblr_lnbr311fpq1ql59qco1_400.gif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Dizi Yardım Bölümü emresen 1 1,146 11-03-2015, Saat:05:21 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi