Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Öneri İsteği Başlığı
(06-16-2012, Saat:01:56 PM)MizukoAoki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ilk kez bir Japon dizisi izleyecek birine ne onerirsiniz?

Hanazakari no kimitachi e, Hana Yori Dango, Bloody Monday, Nabuta wo Produce kesinlikle kaçırma derim bunları Big Grin
Ara
(06-16-2012, Saat:01:56 PM)MizukoAoki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ilk kez bir Japon dizisi izleyecek birine ne onerirsiniz?
liar game çok sevdiğim dizilerden biridirsmile
Ara
ciddi anlamda japoncaya yeni başladım, sizce ilk olarak izlenebilecek bir dizi öneriniz var mıdır?
Ara
gençlik dizisi önerecek varmı ?
İmzanızın boyutu çok büyük olduğundan kaldırılmıştır. Lütfen genel imza kurallarına uyunuz.
Ara
Dizilerine yeni başladım. Ama ne yazık ki çok keyif aldığımı söyleyemem. Çünkü senaryoları ve oyuncuları çoğunlukla berbat. Halbuki animelerin senaryoları ve komedi anlayışı çok iyi. Bir de şu sivri saçlı, makineden çıkma çocuklara kıl oluyorum. Eğer dizide onlardan varsa izlemem mümkün değil. Ha, dramdan da hoşlanmam. Ee, buna göre bana önerebileceğiniz bir dizi var mı? (:
Ara
neden romantik bir japon dizisi bulamıyorum bana en azından bir tane önerebilir misiniz
Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı
Dizilerine yeni başladım. Ama ne yazık ki çok keyif aldığımı söyleyemem. Çünkü senaryoları ve oyuncuları çoğunlukla berbat. Halbuki animelerin senaryoları ve komedi anlayışı çok iyi. Bir de şu sivri saçlı, makineden çıkma çocuklara kıl oluyorum. Eğer dizide onlardan varsa izlemem mümkün değil. Ha, dramdan da hoşlanmam. Ee, buna göre bana önerebileceğiniz bir dizi var mı? (:

japon dizileri genellikle arkadaşlık dostluk sıkı çalışma başarma azim güven biraz da romantiklik içeriyor. ben daha çok romantik kmedileri severdim ama japon dizilerinden nobuta wo izleyince japonların dizi anlayışlarını daha iyi anladım. nobuta harika bir arkadaşlık dizisidir. japon dizileri genelde başlarda yavaş ilerler sonra ilginçleşmeye başlar seni merak sarar
sugarless bol döğüş içeriyo bence komik dizi

rich man poor woman da güzel ismine aldanma zevkle izlemiştim

yamato nadeshiko sichi henge harika bir dizi izlemelisin
piece de harika
aslında çok izledim şimdi aklıma gelenler bunlar
Ara
yamato nadeshiko nun hem animesini, hem de dizisini izledim. Dediğin gibi güzeldi.
Sugarlessi araştırdım şimdi. Güzele benziyor. Merak uyandırdı.
Piecenin ilk bölümünü açtım ama daha kız telefonla konuştuğu gibi kapattım. Kızın sesinden hiç hoşlanmamıştım o zaman. İyi diyorsan bakayım tekrar.
Öneriler için sağol. (:
Ara
Koizora
Misaki Number 1 diye hatırlıyorum çok gülmüştüm
Gou Hitemachi izliyorum harika gidiyor
ve bende japon dizisi arayış içerisindeyim. Popüler olanları izledim yamato nadeshiko sichi henge,Hanazakari no kimitachi e, Hana Yori Dango izledim. komik birşey istiyorum önerisi olan? smile)
tumblr_ljjuduVMe61qakwv3o1_500.gif
I've got something for you.
-What is it?

(04-06-2013, Saat:08:54 PM)Tenshi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Koizora
Misaki Number 1 diye hatırlıyorum çok gülmüştüm
Gou Hitemachi izliyorum harika gidiyor
ve bende japon dizisi arayış içerisindeyim. Popüler olanları izledim yamato nadeshiko sichi henge,Hanazakari no kimitachi e, Hana Yori Dango izledim. komik birşey istiyorum önerisi olan? smile)

Yamada Taro Monogatari önerebilirim, ben de şu sıralar izliyorum ve eğlenceli. smile
1G1MWA.jpg
Arkadaşlar bana lisede geçen romantik komedi tarzı dizi önerirmisiniz? hepsini izledim nerdeyse belki görmediklerim vardır Big Grin
KentoKaku.MasakiOkada.KoikeTeppei.EijiWentz.

[tumblr_m0kuk5aT7c1qdonfgo1_500.gif Lol
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Dizi Yardım Bölümü emresen 1 984 11-03-2015, Saat:05:21 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi