Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film Önerileri İsteği Başlığı
(01-14-2017, Saat:08:42 PM)ibgdgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba arkadaşlar.   Mutlaka izlenmeli dediginiz japon filmleri var mi? Varsa benimle paylaşın lütfen. Türü aslında çok farketmez ama romantik komedi filmleri merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler smile

Romantik türünden (Çoğunlukla komedi, yani dram yok.^^) sana tavsiye edebileceğim filmler;

1- L.DK *
2- High School Debut *
3- Lovely Complex *
4- Kimi ni Todoke
5- Strobe Edge
6- Kyô, Koi O Hajimemasu
7- Heroine Shikkaku
8- Kurosaki-kun no Iinari ni Nante Naranai *
9- Ao Haru Ride
10- Close Range Love
11- Shokubutsu Zukan
12- Sukitte Ii na yo
13- Kanojo wa Uso o Aishisugiteru

Biraz kabarık bir liste oldu, hepsini severek izledim.^^ Konularından bir göz at derim.  smile Öncelik verebileceklerine işaret koydum ama hepsi ayrı güzel.^^
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • benguu07
Ara
Bana Japonların şu tatlı minik merdivenli evlerini bol bol gösteren sıcak bir aile filmi önerir misiniz?
Ara
Bana japon vampir dizisi veya filmi önerebilir misiniz?
Shy
Ara
(06-26-2018, Saat:12:02 PM)benguu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bana japon vampir dizisi veya filmi önerebilir misiniz?

Hiç izlemedim ama bildiğim birkaç tane var. Mesela; Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve film olarak da "Vampire in Love".^^
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • benguu07
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnsan Hakları Haftası / Kısa Film SaDe 0 1,300 10-03-2011, Saat:03:24 PM
Son Yorum: SaDe
  Right Place / Kısa Film SaDe 0 1,077 10-03-2011, Saat:02:35 PM
  "Thank You World" Message from Japan - Sapporo Short Fest 2011 / Kısa Film SaDe 0 1,590 10-03-2011, Saat:02:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi