Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.4/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film Önerileri İsteği Başlığı
Japon film önerileri isteklerinizi bu başlıkta yapabilirsiniz.
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
Çılgın Komedi Filmleri?
merhaba arkadaşlar..

Bana çok güleceğim, ya da çok olmasa bile en azından güldüren komedi filmleri tavsiye eder misiniz?
absürt filmler de olabilir.. survive style +5, fish story tarzında eğlenceli deli dolu filmler...
[Resim: tumblr_ltz9myU8Tb1r3svw5o4_250.gif] [Resim: tumblr_ltz9myU8Tb1r3svw5o6_250.gif]
Huhdrama filmleri biliyosanız banada söyleyin smile olmaz mı
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • melike_1711
Bul
Bana Koizora gibi duygusal fazla ağlatan bir film önerir misiniz?
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • melike_1711
Bana dram filmi önerebilir misiniz? (dram+aşk)
Bul
Azumi 1 ve azumi 2. Samuray filmlerinden hoşlananlar keyifle izleyecekler. Konu hep aynı. Feodalitenin(Derebeyliği - lordluk sistemi) hakim olduğu bir yerde bileğinin gücü ve kılıcının o keskin tarafına güvenen bir grup suikastçının hikayesi.Başroldeki japon kızımız da bir içim su. filmi izleten başka bir öge de o zaten. Ayrıca birinci serideki Bijomaru Mogami karakteri süper olmuş.
[Resim: Lwavefinger.gif]
Bul
(08-15-2011, Saat:12:27 PM)obsesif yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çılgın Komedi Filmleri?
merhaba arkadaşlar..

Bana çok güleceğim, ya da çok olmasa bile en azından güldüren komedi filmleri tavsiye eder misiniz?
absürt filmler de olabilir.. survive style +5, fish story tarzında eğlenceli deli dolu filmler...

Highschool Debut. smile
Gerçekten çok komikti. Big Grin
[Resim: LD9xMoD.gif]
Bul
Bana güzel bir japon filmi önerir misiniz? Hani kesinlikle izlemen gerekli, dediklerinizden.
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
(05-07-2015, Saat:07:47 AM)~Haruna~ yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bana güzel bir japon filmi önerir misiniz? Hani kesinlikle izlemen gerekli, dediklerinizden.

Bir Deniz Manzarası bana göre izlenmesi gereken bir film kesinlikle. Az diyalog içerdiği için daha bir anlam yüklüdür, favorimdir. Okuribito izlenmesi gereken bir diğer harika yapıttır. Çok da orijinal bir konuya sahiptir. Bir de Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum'a bakabilirsin ama bana saçma gelmişti özellikle sonu. Fakat başında izlenmeye değer sahneler barındırır smile
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • gulaycesur, ~Haruna~
Bul
Merhaba arkadaşlar.   Mutlaka izlenmeli dediginiz japon filmleri var mi? Varsa benimle paylaşın lütfen. Türü aslında çok farketmez ama romantik komedi filmleri merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler smile
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Film Yardım Bölümü hareharei 10 13,768 08-29-2023, Saat:11:38 PM
Son Yorum: Melek sakura
  İnsan Hakları Haftası / Kısa Film SaDe 0 2,020 10-03-2011, Saat:03:24 PM
Son Yorum: SaDe
  Right Place / Kısa Film SaDe 0 1,823 10-03-2011, Saat:02:35 PM
  "Thank You World" Message from Japan - Sapporo Short Fest 2011 / Kısa Film SaDe 0 2,454 10-03-2011, Saat:02:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi