Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamashita Tomohisa (山下智久)
Fuji TV Drama Special : Kindaichi Kousuke vs Akechi Kogoro 23 Eylül'de yayınlancakmış.

[Resim: bl8wI.gif]
Bul
Yamashita Tomohisa'dan Ahlaksız Teklif

[Resim: vlJxE1F.png]

01 Mayıs 2014 Shukan Bunshun Magazin'in yaptığı habere göre şarkıcı ve aktör Yamashita Tomohisa spa merkezinde utanç verici bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdi. Yamashita, Tokyo'da seçkin bir spa merkezini ziyaret ederek bayan masaj terapistinden cinsel hizmet istedi. Bayan kendisini reddedince buna karşılık Yamapi "Beni mi?" cevabını verdi. Kimliğini öğrendikten sonra da bayan kendisini reddetti ve spa merkezine girmesi yasaklandı.

Spa merkezinin Minato-ku şubesindeki çalışanların söyledikleri:

"Yamashita buraya bir kaç kez geldi ve sık sık bedrock bath servisimizi kullandı. 2012 Kasım ayı civarlarında merkezimize gelerek bayan terapisten o tarz hizmet veren yerler gibi hizmet vermesini istedi."

" Zaman zaman bu tarz hizmet arayışıyla yanlış anlayarak müşteriler bize gelir. Onlara başka bir merkeze gitmelerini söylerim. Johnny'den Yamapi bile bizi yanlış anladı bizde kendisinin merkezimize girmesini yasakladık."

"Tabii ki çalışanımız böyle bir hizmet talep ettikten sonra kendisini reddetti. Ama buna rağmen bir kez daha aynı talepte bulunup Yamapi "Beni mi?" dedi. Bunun üzerine bayan masaj terapist kendisini tekrar reddederek "Sizi tanıyorum! Çok ısrarcısınız" dedi.

Asıl şaşırtıcı olan Yamashita'nın tekrar gidip aynı şeye teşebbüs etmesi.

Aynı spa merkezinin başka bir şubesindeki çalışanın dediğine göre:

" İlerki günlerde Yamashita'nın sahte isim kullanarak merkezin başka bir şubesinden randevu aldığını duydum. Çalışan hemen kendisini tanıyıp kovmuş."

Çeviri: a.j.

Kaynak: Aramatheydidnt
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Yamapi verdiği bir röportajda Hey! Say! JUMP'tan Yamada Ryosuke (21), Chinen Yuri (21) ve Okamoto Keito (21) ile olan dostluğundan bahsetti.

[Resim: weC91FJ.jpg]
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Yamapi'yi beğeniyorum. Keşke Kamenashi Kazuya ile arkadaş olsalardı diye düşünüyoum. Benim bildiğim kadarıyla Akanishi Jin ve Kamenashi eskiden çok iyi arkadaştı; ama aralarında bir tartışma çıkmış ve bu yüzden de Jin'in guruptan ayrılmasıyla da Kamenashi ile arasındaki sorun daha da büyümüş. Jin'in arkadaşları Jin'i desteklemiş Kame'nin arkadaşları da Kame'yi. Yamapi, Jin ile çok iyi arkadaş olmalarında ötürü de Yamapi Jin'in arkasında durmuş. Bu yüzden Yamapi ve Kame çok iyi arkadaş olamamışlar. Benim bildiğim bu kadar. Yanlış da olabilir. Doğrusunu bilen varsa , söylerse sevinirim...

Ayrıca Horikita Maki ile Yamapi'yi yakıştıranlar var. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Yamashita Tomohisa'nın DVD'si "Oricon Günlük DVD Sıralaması"nda Birinci! / 21 Mayıs 2015

Yamashita Tomohisa'nın 20 Mayıs 2015'te satışa sunulan "TOMOHISA YAMASHITA in LA -Document of“YOUR STEP”- COMPLETE VERSION" adlı DVD'si "Oricon Günlük DVD Sıralaması"nda birinci sırada!

Kaynak: Oricon

-----

Umarım hafta boyunca böyle devam eder!

Bul
çok seviyorum yaa şarkıları çok güzel bide nobuta'da izlemiştim diğer dizilerinide izlemeyi düşünüyorum
[Resim: tumblr_mcezrddbgx1roenqeo2_500.jpg]
Bul
(05-30-2015, Saat:02:20 AM)ashiyamizuki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.çok seviyorum yaa şarkıları çok güzel bide nobuta'da  izlemiştim diğer dizilerinide izlemeyi düşünüyorum

Yaptığım photoshopu imzanda görünce garip oldum birden ^^  smile

[Resim: bl8wI.gif]
Bul
(01-07-2016, Saat:02:03 PM)Bessie. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Yamashita Tomohisa Toplama Albümü "YAMA-P"yi Satışa Sunacak

[Resim: aramajapan_yama-p.png?fit=947%2C503]

Yamashita Tomohisa, 27 Ocak'ta ilk toplama albümü "YAMA-P"yi satışa sunacak. Albümün içinde dikkatle seçilmiş single parçaları, 2012 yılından beri gerçekleştirdiği solo kariyerinde önemli yeri olan şarkılar yer alacak.

Albüm aynı zamanda fanların yayınlanması için özellikle istek yaptığı “Dreamer” şarkısını da bulunduracak. Sözlerini Yamashita Tomohisa'nın yazdığı, aranjörlüğünü ise Kameda Seiji'nin yaptığı bu parça ilk defa bir albümde yer almış olacak. Motive edici sözler barındıran bu şarkının klibi de Arizona'da çekildi.

Dreamer “Itoshi no Muco” animesinin kapanış şarkısı olarak kullanılacak. Animede parça ilk defa bu cumartesi yani 14. bölümün sonunda duyulabilecek.

Limited Edition A müzik kliplerini içerirken, Limited Edition B de “Dreamer” -banvox Remix-'i içerecek.

[Resim: aramajapan_pi-regular.jpg?resize=150%2C150] [Resim: aramajapan_pi-le-b.jpg?resize=150%2C150] [Resim: aramajapan_pi-le-a.jpg?resize=150%2C150]

CD Tracklist:

1. Ai, Texas
2. LOVE CHASE
3. ERO -2012 version-
4. Que Sera Sera
5. SUMMER NUDE ’13
6. Genshi–teki ja Naito ~Anarogu Rabu~
7. HELLO
8. YOUR STEP
9. The Daite Senorita -2014 version-
10.Dreamer -New Recording Version-
11.Dreamer -banvox Remix- (Limited Edition B)

Limited Edition A Tracklist:

1. Ai, Texas
2. LOVE CHASE
3. ERO -2012 version-
4. Que Sera Sera
5. SUMMER NUDE ’13
6. Nocturne
7. Genshi-teki ja Naito ~Anarogu Rabu~
8. YOUR STEP -Tomohisa Yamashita Director’s cut-

Çeviri: Bessie.
Kaynak: ARAMA! JAPAN

[Resim: fWyId8.jpg]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • mavera501, ~Haruna~
"Dreamer" şarkısının klibini izlemek için ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul
Balloon  Doğum Günün Kutlu Olsun Yamapi!  Balloon
...Nice senelere...

Mutlu ve başarılı olman dileğiyle!

Seviliyorsun!   Heart

Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi