Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamashita Tomohisa (山下智久)
Yamashita Tomohisa konser DVD&Blu-Ray'i yayınlıyor

Yamashita Tomohisa, 21 Aralık'ta “TOMOHISA YAMASHITA ASIA TOUR 2011 SUPER GOOD SUPER BAD“ adlı bir konser DVD ve Blu-Ray'i çıkaracağını açıkladı.

Çekimler, Ocak'tan Mayıs'a kadarki “TOMOHISA YAMASHITA ASIA TOUR 2011 Super good Super bad“ adlı turun bir parçası olan 10 Mayıs'ta Yoyogi National Gymnasium'da verdiği solo konserinden performanslar içeriyor.

<DVD Sınırlı Baskı>
[Disc 1]

1. Overtune
2. Daite Senorita
3. Fever to Future
4. Seishun Amigo
5. Theme of “SUPERBAD”
6. Tokyo Sinfonietta
7. MOLA (R-midwest REMIX)
8. One in a million
9. Yours Baby
10. Gomen ne
11. ADAMAS
12. My Dear
13. Dance Jam
14. Sleepwalking
15. Inter
16. TOMO
17. Dekiai ROBOT
18. Tsumi to Batsu
19. World is yours
20. Hadakanbo-
21. Crazy You
22. Friday Night
23. Blood Diamond
24. ONE GIRL
25. Touch You
26. PARTY DON’T STOP (feat. DJ DASK)
27. [ENCORE] Loveless
28. [ENCORE] Ao
29. [W ENCORE] One in a million
30. [W ENCORE] Hadakanbo-
31. [W ENCORE] LOVE SONG

[Disc 2]
1. TOUR DOCUMENTARY IN SUPER GOOD SUPER BAD
2. “Hadakanbo-” MUSIC CLIP
• Özel kutuda
• 64 sayfalık özel kitapçık
• Yamashita'dan özel bir Noel mesajına erişim numarası (yayınlanmamış bir şarkı dahil) ※ 25/12/2011 tarihine kadar izlenebiliyor
• Kutlama kartı (A ver.) ※ Yamashita’nın el yazısı mesajı basılı

<DVD Normal Baskı>
[Disc 1] – yukarıdakiyle aynı
[Disc 2] - yukarıdakiyle aynı (“Hadakanbo-” klibi hariç)
• Yamashita'dan özel bir Noel mesajına erişim numarası (yayınlanmamış bir şarkı dahil) ※ 25/12/2011 tarihine kadar izlenebiliyor (sadece ilk kopyalar için)
• Kutlama kartı (B ver.) ※ Yamashita’nın el yazısı mesajı basılı (sadece ilk kopyalar için)
• 16 sayfalık özel kitapçık
• Orijinal sunum dosyası

<Blu-Ray>
[Disc 1]– yukarıdakiyle aynı
[Disc 2]- yukarıdakiyle aynı (“Hadakanbo-” klibi hariç)
• Yamashita'dan özel bir Noel mesajına erişim numarası (yayınlanmamış bir şarkı dahil) ※ 25/12/2011 tarihine kadar izlenebiliyor (sadece ilk kopyalar için)
• Kutlama kartı (C ver.) ※ Yamashita’nın el yazısı mesajı basılı (sadece ilk kopyalar için)
• 16 sayfalık özel kitapçık
Çeviri: jasminee
17.11.11 Kaynak: tokyohive
[Resim: fc4da5c1996edfe0134ecf4.gif]
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara
Dvd'nin kapakları yayınlanmış.
Limited Edition
[Resim: Yk6Pn.jpg]
Regular Edition
[Resim: DypgG.jpg]
Blu-Ray Edition
[Resim: PgLY5.jpg]

Pek bir farkı yok gibi. Shy
[Resim: atA3oAW.gif]
Ara
[Resim: HwdVil.jpg]

Aktör/şarkıcı Yamashita Tomohisa (26) Ocak ayında yayınlanmaya başlayacak olan dizisi "Saikou no Jinsei no Owarikata~Ending Planner~“ın ilk çekim gününde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, NEWS'ten ayrılması hakkında ilk defa açıklama yaptı.
Geçtiğimiz Ekim ayında, Yamashita ve Ryo Nishikido News'ten ayrıldıklarını açıklayarak tüm Jpop dünyasını şoke etmişlerdi.
Pop star, gruplayken de birçok solo aktivitede bulunduğunu ama solo olarak devam etmeyi, "Asia Tour" sırasında ciddi ciddi düşünmeye başladığını açıkladı. “İçimden geçen çok şey vardı ve 25 yaşına gelmiş biri olarak bunları ciddi ciddi düşünmem gerekiyordu." diye söze başladı.
“NEWS’in renkleri ve benim renklerim arasında farklılıklar vardı ve hem grup aktiviterini hem de solo aktivitelerimi aynı anda yürütmek zor geliyordu. Hayat bir tanedir, ben de solo gitmekte karar kıldım.
Bir gruptayken istediğiniz her şeyi yapamazsınız çünkü bu diğer üyeleri de zor durumda bırakabilir. Ama yalnızsanız, yaptığınız her şeyin sorumluluğunu kendiniz alırsınız, endişelenmeden farklı şeyler deneyebilirsiniz." diye devam etti.
Akanishi Jin de 2010 Temmuz ayında KAT-TUN'dan ayrılmıştı ama Yamashita bu konuyla ilgili arkadaşı Jin'den tavsiye almadığını, çünkü onunla iş konuşmadıklarını söyledi.
Peki ya Yamashita, NEWS'ten ayrıldığından beri ne yapıyor? “Bol bol kitap okuyorum. Öğrenmem geeken birçok şey olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar grup üyelerine sırtımı dayayabiliyordum ama bundan sonra tüm sorumluluk bende olacak."
Yamashita gelecek planları hakkında şunları söyledi. “Başrol olmasa dahi farklı roller canlandırmak istiyorum ve tabii ki şarkıcılık kariyerime devam edeceğim.”
[Resim: atA3oAW.gif]
Ara
Code Blue ve Buzzer Beat'teki tarzi çok süper!
Ayrica Nobuta wo Produce'u götüren kisiydi bence! Süperdi Akira yaa! Kon-kon deyisi yok mu? Chunyuu? "Akira Shock" diyip yolun ortasina bagdas kurarak oturmasi.. Süper bir karakterdi cidden! Ama okuduguma göre Yamapi'nin normal kisiligi Akira'nin tam tersiymis. Yani daha sessiz, sakin biri, Yamapi'miz!
Sol eliyle yemek yiyor ama sag eliyle yazi yaziyor!
"En çok istedigin seylerden birisi nedir?" sorusuna "Sakalim ciksin isterdim." dedigini izlemistim! Hahah ^o^
Ara
Grubdan mı ayrıldı Yamapi ?
[Resim: red_gif_by_killing_innocence-d3iyspw.gif]
The Gazzete~Reita
JYJ~F.T Island~Big Bang
Ara
(02-01-2012, Saat:12:59 AM)Avatar mia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Grubdan mı ayrıldı Yamapi ?

Evet, Yamapi gruptan ayrıldı.
[Resim: aYLBPz.jpg]
Sad Neden ?
[Resim: red_gif_by_killing_innocence-d3iyspw.gif]
The Gazzete~Reita
JYJ~F.T Island~Big Bang
Ara
(02-02-2012, Saat:05:39 PM)Avatar mia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sad Neden ?
Solo olarak devam etmek istiyormuş
hatta Ryo da ayrıldı!!
Heart
Ara
Merhaba arkadaşlar^^ Blog çevirileri kısmına Yamapi nin günlüklerini çeviriyoruz kuzenim ve ben olmak üzere.Duyanlar duymayanlara duyursun. smile Tüm Yamapi severleri bekliyoruz. Umarım eğlenirsiniz =)
Ara
Evet, çok güzel paylaşımlar. Çok teşekkürler smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi