Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mystery to Iunakare (ミステリと言う勿れ) / 2022 / Online İzle / Türkçe Altyazılı
Mystery to Iunakare (ミステリと言う勿れ) / 2022 / Online İzle / Türkçe Altyazılı

[Resim: jrkAsMh.jpg]

Mystery to Iunakare / Don't Call It A Mystery adlı dizinin Türkçe altyazılı izleme linklerinin olduğu bölümdür.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: qhlECOv.jpg]
[-] 9 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Alisama006, arashisthebest, bluesarda, h.yesu, kismo, Susue, Toruga, TrSherlock, zeynepdemir25
ayy bu diziyi merak ediyordum gelmesine çok sevindim. teşekkürler iyi ki varsın IDPeaceM Heart
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • IDPeaceM
Bul
Yani ne desem acaba?
Kısaca Masaki Suda’ 
Bermuda şeytan üçgenim  Big Grin
Masaki Suda.
Kento Yamazaki.
Kento Nakajima.
Çevirisi bitsin diye dört gözle bekliyorum.
Kolay gelsin IDPeaceM.  smile
  • IDPeaceM
Bul
İyi günler dizi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Dizinin alt yazıları hazırsa özel olarak paylaşma şansınız var mı?
(12-10-2023, Saat:04:19 PM)TrSherlock yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İyi günler dizi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Dizinin alt yazıları hazırsa özel olarak paylaşma şansınız var mı?

Merhaba, özel olarak paylaşmıyoruz. Çevirilerin kontrolleri tamamlanınca burada olacak smile
  • TrSherlock
(12-10-2023, Saat:06:05 PM)IDPeaceM yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-10-2023, Saat:04:19 PM)TrSherlock yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İyi günler dizi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Dizinin alt yazıları hazırsa özel olarak paylaşma şansınız var mı?

Merhaba, özel olarak paylaşmıyoruz. Çevirilerin kontrolleri tamamlanınca burada olacak smile

Merhaba cevabınız için teşekkür ederim.
Tahminen ne zaman hazır olur en azından hangi aşamadasınız genel olarak bilgi verebilir misiniz?
Ben bölümleri zor da olsa indirdim İngilizce altyazılarını çevirtip izlesem mi izlemesem mi karar veremiyorum.
Çevirmen eli değmediği zaman pek hoş olmuyor ama sabırsızlık hissi de baskın geliyor smile
Neyse şimdiden emeklerinizi için teşekkürler.
(12-11-2023, Saat:01:19 AM)TrSherlock yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-10-2023, Saat:06:05 PM)IDPeaceM yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Merhaba cevabınız için teşekkür ederim.
Tahminen ne zaman hazır olur en azından hangi aşamadasınız genel olarak bilgi verebilir misiniz?
Ben bölümleri zor da olsa indirdim İngilizce altyazılarını çevirtip izlesem mi izlemesem mi karar veremiyorum.
Çevirmen eli değmediği zaman pek hoş olmuyor ama sabırsızlık hissi de baskın geliyor smile
Neyse şimdiden emeklerinizi için teşekkürler.

Zaman vermekten kaçınıyorum çünkü öyle olunca başka bir şey oluyor veremiyorum ve sözümde duramamış gibi oluyorum. Ancak şu kadarını söyleyeyim, konusunu açtığım dizilerin ikişer bölümünü çevirip hazırladım. Kontroller kaldı. Sonra sırasıyla birer bölüm şeklinde dönüşümlü vereceğim. Epeyce bir konu açtım o yüzden belki bir buçuk haftada bir bile sıra gelebilir üçüncü bölüm itibariyle. Yine de sabrınız için teşekkür ederim. Umarım tahminimden daha kısa bir sürede burada olur smile
  • TrSherlock
Sabırsızlıkla bekliyorum!!
Bul
Çevirisi biten bölümü neden yüklemiyorsunuz acep? Yoksa yüklüyorsunuzda bende mi görünmüyor?
Bul
(12-31-2023, Saat:12:08 PM)Asoka yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çevirisi biten bölümü neden yüklemiyorsunuz acep? Yoksa yüklüyorsunuzda bende mi görünmüyor?

Genelde peş peşe izlemek isteniyor üyeler tarafından o yüzden belli bir yere kadar paylaşım yapmadım. Çünkü bazen çok ara verebiliyorum. Bir aksilik olmazsa son iki bölüme gelince seri şekilde paylaşacağım smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensei Sayonara (先生さようなら) / 2024 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 29 7,452 Dün, Saat:11:15 PM
Son Yorum: Lina sword
  Drop (ドロップ) / 2023 / Online İzle / Türkçe Altyazılı yyamadasuzuki 27 3,340 05-16-2024, Saat:10:34 PM
Son Yorum: yyamadasuzuki
  Ao Haru Ride (アオハライド) / 2023 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 33 18,367 05-16-2024, Saat:02:37 PM
Son Yorum: yushasumbrella
  Bloody Monday (ブラッディ・マンデイ) / 2008 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 4 979 05-16-2024, Saat:01:36 AM
Son Yorum: TrSherlock
  Maou (魔王) / 2008 / Online İzle / Türkçe Altyazılı ~Haruna~ 6 1,651 05-15-2024, Saat:06:30 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Brush Up Life (ブラッシュアップライフ) / 2023 / Online İzle / Türkçe Altyazılı AsianQueen 1 178 05-15-2024, Saat:06:28 PM
  Mare (まれ) / 2015 / Online İzle / Türkçe Altyazılı yyamadasuzuki 35 5,170 05-15-2024, Saat:04:56 PM
Son Yorum: TrSherlock
  Tsuiraku JK to Haijin Kyoshi (墜落JKと廃人教師) / 2023 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 81 77,346 05-15-2024, Saat:01:22 PM
Son Yorum: Haruma Aoi
  9 Border (ナインボーダー) / 2024 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 6 762 05-12-2024, Saat:07:54 PM
  LIMIT (リミット) (2013) / Online İzle / Türkçe Altyazılı nutellabrain 13 25,202 05-09-2024, Saat:04:42 PM
Son Yorum: soft_pink_love

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi