Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.6/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beck (2010) (Türkçe Altyazılı)
~ Beck ~
[Resim: beckp2.jpg]
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Ryusuke Minami
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Yukio "Koyuki" Tanaka
Kenta Kiritani - Chiba
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Taira
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Saku
Shiori Kutsuna - Maho Minami
Konusu:
Maho Minami (Shiori Kutsuna) ve yetenekli bir gitarist olan üvey kardeşi Ryusuke Minami(Hiro Mizushima), Koyuki (Takeru Sato) adında genç bir çocukla tanışırlar.Çok geçmeden Ryusuke ve Koyuki "Beck" ismini verdikleri 5 kişilik gruplarını kurarlar. Birbirinden hoşlanan Maho ve Koyuki beraber olmaya başlar. Grup canlı performanslar sergilemeye ve çığ gibi büyüyen bir hayran kitlesi edinmeye başlar. Çıkış albümleri de bu popülerliği sağlamlaştırır. İnsanlar artık Koyuki'yi fark etmeye başlamıştır. Grup, yapımcının komploları ve yaşadıkları yüzünden zor zamanlar geçirmeye başlar. Tüm bu zorluklarla baş edebilecekler mi?
[Resim: 40cY5l.jpg]
[Resim: v3OLQl.jpg]
Fragman

Gerekli Bilgiler
Dosya Formatı: AVI
Dosya Boyutu: 1.37 GB
Süre: 145 dk.
Altyazı Dili: Türkçe (Çeviri: Mirune)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Filmi İndir
- Megaupload -
- Fileserve -
Bul
Çok teşekkürler Mirune, merak ediyordum, gördüğüm iyi oldu. Ellerine sağlık smile
Bul
Benim favorilerimden biri. Sanırım ben müzik içerikli filmlere aşığım. smile
[Resim: atA3oAW.gif]
Bul
Çok güzeldi. Hiro'yu bu rolde izlemekten inanılmaz derecede keyif aldım..
Tekrar teşekkürler.
Bul
Eline sağlık ama linkler gitmiş Gomen yalnız altyazıyı tek filmlik versiyona senkronlasan iyi olur çünkü 2 CD lik versiyon yok
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Bu filmi nereden indirebilirim? buradaki linkler ne yazıkki kırık..

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Bul
Hangi sürümle çeviri yapıldı acaba? Ona göre torrent yada alternatif olarak indireceğim.
[Resim: 4LadWsY.gif]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.|| Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. || Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Yukarıda ekran görüntülerinde yazıyor, altyazı "zdzdz" uyumlu.
[Resim: ppWuKyc.gif]
filmi hiçbir yerde bulamıyorum valla oturup ağlayacağım ya. animeyi bitirdim bir umut filmi taradım endonezya sitelerinden virus yedim yok ıııhh. en azından arşivinde olan biri paslayamaz mı?
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Another Live Action (アナザー) (2012) (Türkçe Altyazılı) andacchi 9 7,967 01-24-2016, Saat:08:31 PM
Son Yorum: Semihpasa
  Majisuka Gakuen 0 ~Kisarazu Rantouhen~ (2015) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 2 1,710 01-02-2016, Saat:11:37 PM
Son Yorum: renachan
  Teppen Tottande (NMB48) (2013) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 0 1,046 11-07-2015, Saat:07:01 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  Kimi to Boku (Sen ve Ben) (2011) (Türkçe Altyazılı) NaYKi 16 9,627 05-07-2015, Saat:05:39 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  RoomMate (ルームメイト) (2013) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 0 1,199 03-28-2015, Saat:10:44 PM
  Tokyo Daikushu ( 東京大空襲) (2008) / Türkçe Altyazılı mako_chan 1 1,780 03-19-2015, Saat:08:33 PM
Son Yorum: Toruga
  Seventh Code (セブンスコード) (2014) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 1 1,913 07-06-2014, Saat:02:10 PM
Son Yorum: Toruga
  Densen Uta (伝染歌) (2007) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 0 1,389 11-05-2013, Saat:06:54 PM
  Vampire Stories: BROTHERS / Vampir Hikâyeleri: Kardeşler (2011) / Türkçe Altyazılı hanajima 8 14,923 08-12-2013, Saat:12:34 AM
Son Yorum: ads1940
  Kenta to Jun to Kayo-chan no Kuni (2010) (Türkçe Altyazılı) Mirune 0 2,097 08-01-2011, Saat:09:44 PM
Son Yorum: Mirune

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi