Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NYC
[Resim: cUaL9.jpg]
[Resim: BJSlg.jpg][Resim: izpEp.jpg][Resim: 0EtOf.jpg]
[Resim: Fz35W.jpg][Resim: U7Ogc.jpg][Resim: lHQNY.jpg]
[Resim: sCDF0.jpg][Resim: IH6xI.jpg][Resim: BU0f0.jpg]
[Resim: CwVuLwJ.png]
Bul
[Resim: PIFZe.png][Resim: eIhFw.png]
[Resim: ZogxX.png]
[Resim: xaNVy.png][Resim: ze34j.png][Resim: Ox6X1.png]
Bul
[Resim: BBKaN.jpg]
[Resim: NHjDc.jpg][Resim: n1nDu.jpg][Resim: j3QZl.jpg]
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
[Resim: meOoI.jpg]
[Resim: mZPpJ.gif]
[Resim: 3RsOc.gif]
[Resim: nzJKQ.gif]
[Resim: x8S3K.gif]
Bul
[Popolo 11/2012] Aşkı'nı Değerlendirme Paneli (Yamada'nın Kısmı)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Aşık olduğun zaman bazı konular da otoriter olabilirsin ya da tatlılıkla her şeyi affedersin! 3 üye bir kızın davranışlarını “evet” ya da “hayır” olarak değerlendiriyor!

Durum 1: Hoşlandığın kişiden yanıt alma: Ne kadar beklersin?

“5 saat - Bu zaman zarfında ona bir şey mi oldu diye endişelenmeye başlarım.”

5 saat geçmişse konser bittikten sonra 2 saat daha beklerim. Bu zaman zarfında “Acaba bir şey mi oldu?” diye endişelenmeye başlarım, endişeli biriyim. İnatçı biri olmama rağmen hemen cevap almaktan hoşlanırım. 5 saat bekledikten sonra tekrar mesaj gönderirim.

Durum 2: Hoşlandığın kişiden mesaj alma sıklığı: Sence ne kadar sıklıkta mesaj atmalı?

“Sayısı önemli değil! - Aşıklar arasındaki sersemce ilişkiler eğlencelidir.“

Bunların sorun olduğunu düşünmüyorum, bir çok kez mesaj atmak isteyebilirsin. Tabii bu durum çiftler için iyi ise her şey hoş olmaz mı? Mesela “Şu anda X yapıyorum.” ya da “Manzara muhteşem.” ve ya “Seni görmek istiyorum.” Böyle mesajlar harika. Bence aşıklar arasında ki sercemce mail değiştirmeler daha eğlenceli.

Durum 3: Kız arkadaşının randevuya geç kalması! Ne kadar beklersin?

“Saat önemli değil - Her şeyin yolunda olmasına sevinirim.”

Eğer randevu değilse en uzun 4,5 saat beklerim ama hoşlandığım kişi ise saatlerce beklerim lakin keşke benimle iletişime geçse. Bir nedeni yoksa rahatsız hissederim. Sözleştiğimiz yerde beklerim, sonra eve gittiğim de de beklerim. Benimle hala iletişime geçmemişse endişelenirim ama her şey yolundaysa sevinirim.

Durum 4: Kız arkadaşınla kavga etme! Kız arkadaşınla kavga ettiğinde nasıl bir tavır beklersin?

“Terk eder - Beni iterse şok olurum.”

Benimle iletişime geçmez ya da beni affetmezse, bunun gibi şeyler. Beni terk ederse en zoru bu olur. Mesela ona dokundum, değil mi? Eğer beni eliyle iterse şoke olurum (ağlıyor). Hep diziler de görüyorum ve woah zor olmalı diye düşünüyorum (gülüyor).

Durum 5: Seni en çok kız arkadaşının hangi sözü şok eder?

“Kişiliğinden hoşlanmıyorum, farklı biri ol.” (gülüyor)

Yüzümü beğenmezse mahvolurum (gülüyor). Ama görünüşümün diğer kısımlarını değiştiririm. Saçımı beğenmezse kolayca değiştiririm. Başkalarının görüşlerine göre giyimimi değiştirebilen biriyim (gülüyor). Eğer kişiliğimi beğenmezse farklı biri olurum.

Durum 6: Kız arkadaşının istenmeyen tüyleri. Sence ne kadar olmalı?

“Her şey yolunda - Sonuçta insansın, bu yüzden sorun yok değil mi?”

İstenmeyen tüyler… Bazı tüyler affedilebilir (gülüyor). Bir insan için doğal değil mi? Eğer kız için sorun yoksa benim için de yok. Eğer rahatsız olursa kendi için bir şeyler yapmalı. Benim için sorun yok. Zaten bugünlerde kızlar dışarı güzel çıkıyor, bu yüzden bazı tüyler incitmiyor değil mi?

Durum 7: Kız arkadaşının seni aldatması. Affetmez misin?

“Benden bir şeyler saklaması hoşuma gitmez.”

Yalnızca mesaj olsa bile benden saklarsa iyi olmaz. Mesajı saklamaktan suçluluk duymuyor gibi bir şey mi? Bana “Şu kişi ile mesajlaşıyorum”. derse aldatılma sayılmaz. Yemeğe çıksalar bile sorun yok ama çok fazla el ele tutuşurlarsa ben neden bunu yaptığını anlayamam (gülüyor).

Durum 8: Kız arkadaşınla ne kadar sıklıkla buluşmak istersin?

“Haftada bir kez plansız olsa bile kendisiyle buluşup vakit geçirmek isterim.”

İdeal olarak her gün buluşmak isterim. Mümkün değilse en az hafta da bir kez. Hiçbir şey yapmayız, birlikte olmamız harika olur. “Randevu da ne yapmalıyız?” ya da “Nereye gitmeliyiz?” gibi şeyler değil de yalnızca konuşup, gülmek, böyle şeyler yapmak muhtemelen daha eğlenceli olur.

Bir erkek olarak bu tavrı kabul edemem!!

“Yorgunum” demek iyi değil”

Kız arkadaşınla birlikteyken yalnızca “Eğlenceli.” demelisin. Yorulursan ve “Yorgunum.” der ya da iç çekmeye devam edersen onun hislerini incitebilirsin böyle davranmamalısın!

NYC İtirafı:

“Odamda ana renk kırmızı.”

Odamı tekrar dekore ettim. Yeşil halımı değiştirip beyaz halı aldım, uyumlu olması için kanapemi kırmızı yaptım. Ayrıca kırmızı dudaklı daha çok resim ekledim. Bu yüzden odamın ana rengi kırmızı.

Çeviri: Landis
[Resim: 82017455768479709242.gif]
Bul
Bul
[Resim: ReUX6.png]
[Resim: cx1M4.jpg]
[Resim: 1lbxr.jpg]
[Resim: sIdgd.jpg]
[Resim: WnMgU.png]
[Resim: CtspQ.png][Resim: wAd9V.png][Resim: e3GCh.png]