Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NYC
[Resim: CwVuLwJ.png]
Bul
Bul
Bul
Bul
Bul
2011.02.27 Music Japan - [Perf] + Talk & Game

[Resim: 3D7Rc.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
[Resim: mbsox.jpg]
[Resim: TibYR.jpg]
[Resim: LReTE.jpg]
[Resim: bAImO.jpg]
[Resim: lCIdO.jpg]
[Resim: prBdw.jpg]
[Resim: IeljR.jpg]
[Resim: B1P7l.png]
[Resim: HCyIM.png]
[Resim: oKNRw.png]
Bul
[Resim: hxj0m.gif][Resim: eHIR6.gif]
[Resim: APRvX.gif][Resim: rsXit.gif]
[Resim: sdyhm.png]
[Resim: 8KgRs.jpg]
[Resim: vOTX0.gif][Resim: TGy00.gif]
[Resim: Gpg2F.gif][Resim: 49O8Y.gif]
Bul
TV Guide Ocak 2012 - NYC Sohbet

[Resim: HDvSP.jpg][Resim: C5h0W.jpg]

2012'de Tokyo ve Osaka'da birlikte oynayalım!

Chinen: 2011'de NYC olarak JUMP konserinde performans sunmamız mutluluk vericiydi.

Yuma: NYC olarak kendi aktiviteleri olan gerçek bir grup olduğumuzu hissettik.

Chinen: Belki ileride kendi konserimiz olur (gülüyor).

Yuma: Yamada-kun ve Chinen-kun ile sahnedeyken bana uyum sağladıkları için her zaman huzurluyum!

Yamada ve Chinen: Doğru~! (gülüyorlar)

Yuma: PV çekimlerinde [Yume Tamago] çok mutluydum.Çünkü beyzbol oyuncusu olma hayalimi gerçekleştirmiş gibi oldum.Yamada-kun pastacı ve futbolcu olduğu zaman sanırım hayallerimize ulaşmış olduk.Gerçekten harikaydı.

Yamada: Futbolcu izlenimi vermek için durmadan koşmak zor (gülüyor).

Yuma: Chinen-kun'un pilot olmak istediğini öğrendiğim zaman ''Eh!'' diye düşündüm (gülüyor).

Chinen: Sanırım bu mesleğe uygun değilim~ (gülüyor).

Yamada: Ama her zaman birlikte olamıyoruz, Yuma'yla bir gün geçirmek çok eğlenceliydi.

Chinen: Aklıma geldi de,Yama-chan 2011'de Yuma'yla oynamayı planlamıştı ama planın sonunu getiremedi.

Yuma: Aslında ben senin buraya gelmeni istiyorum.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'i gezmekte sana rehberlik ederim.Şey,önceden oralara hiç gitmemiştim (gülüyor).

Yamada ve Chinen: Nasıl gitmezsin!?

Yuma: Orada Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olağan üstü lezzetli olan bir restoran var!

Yamada: Ben Tokyo'da da motsu-nabe yedim,bir farkı yok (gülüyor).Karşılık olarak Yuma Tokyo'ya geldiğin zaman seni lezzetli restoranlarla tanıştıracağım.

Chinen: Yuma'nın planı harika, değil mi?! Yuma isterse bize Osaka'da motsu-nabe ısmarlar (gülüyor)!

Yuma: Durum buysa annemden senin için pişirmesini isteyeceğim (gülüyor).Ayrıca Tokyo'ya gelirsem Yamada'nın evinde barbekü yapmayı planladık değil mi?

Chinen: Aa, doğru!

Yuma: Yamada'nın annesi beni arayıp ''Evimize oynamaya ne zaman geliyorsun?'' diye sorduğunda çok gergin hissettim (gülüyor).

Yamada: Yuma'yı ilk kez böyle gergin görmüştüm (gülüyor).

Chinen: Ama asla yapmadık.

Yamada: Pekala o zaman, Yamada ailesi sizi mükemmel bir limuzinle evimize götürmeye hazır!

Yuma ve Chinen: Havalı~!

Yamada: Sadece şakaydı~ (gülüyor). 2012 yaklaştı ve singlemiz ''Wonderful Cupid'' piyasaya çıkacak, çok heyecanlıyım.

Yuma: Bu yeni şarkı şimdiye kadar seslendirdiklerimizden farklı bir türe sahip, bu yüzden gururluyum.

Chinen: NYC olarak Broadway gibi bir müzikal yaparsak harika olur.

Yuma: Ooh! NYC grubu çocuklar tarafından seviliyor, New York Children ile ilgili aktivitelerde yapmak istiyoruz! Mesela bir animede görünür ve Amerika'da popüler oluruz (gülüyor).

Yamada: Hayalleriniz çok büyük (gülüyor)! 2012'de NYC'i heyecanla bekleyin!

2012'de Yapmak İstedikleriniz

Chinen Yuri:

Planladık ama 2011'de yapamadık,2012'de Osaka'ya Yuma'nın evine gitmek istiyorum.Bizi çeşitli yerlere götürür.Takoyaki gibi Osaka'nın lezzetli yiyeceklerinden tatmak istiyorum!

Yamada Ryosuke:

NYC olarak daha fazla aktiviteye katılmak ve 3 üyeyle deneyim yaşayarak kendi konserimiz olmasını istiyorum.Büyük şeyler gerçekleştiriceğimize inanıyorum!

Nakayama Yuma:

Tuna balığı yakalamak istiyorum! (gülüyor). Beyzbol oyuncusu ve balıkçı olmak çocukluk hayalim.Ve hala balık tutmayı seviyorum.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. gibi kocaman bir tuna balığı yakalamak istiyorum!

Çeviri: Landis
[Resim: 82017455768479709242.gif]
Bul
a.j.cım Fotolar ve Gifler için arigatou (herzamanki gibi mükemmeller smile)

Çok keyifli bir sohbetti Heart Yama-chan Heart ,Chi-chan ve Yuma-chan'a arigatou smile...
Bu keyifli sohbeti çevirip bizlerle buluşturan Landis'e sonsuz arigatou smile

Her zaman ki gibi müthiş bir çeviri ve müthiş bir sohbet olmuş..Ağzım kulaklarımda okuduğumu tahmin edersiniz heralde Big Grin
Benim 2012 hayallerimden biri de NYC'nin Türkiye'de bir konser vermesi.. (Gerçekleşmesi çok düşük bir ihtimal ama canı gönülden istiyorum smile)

[Resim: PzE7q.gif]
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi