Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uchi no Musume wa Kareshi ga Dekinai!! (ウチの娘は、彼氏が出来ない!!) (2021)
Uchi no Musume wa Kareshi ga Dekinai!! (ウチの娘は、彼氏が出来ない!!)

[Resim: mnPixR.jpg]

Dizinin Adı: Uchi no Musume wa Kareshi ga Dekinai!!
İngilizce: Date My Daughter! / My Daughter Doesn't Have A Boyfriend
Japonca: ウチの娘は、彼氏が出来ない!!
Yönetmen: Nagumo Seiichi, Uchida Hidemi
Yazar: Kitagawa Eriko
Yayınlanan Kanal: NTV
Bölüm Sayısı: 10
Yayınlanan Tarih: 13 Ocak, 2021 - 17 Mart, 2021
Yayın Zamanı: Çarşamba 22:00
TV Reytingi: 8.66%
Tema Şarkısı: Sora to Ao - Leo Ieiri

Oyuncular:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Minase Aoi
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Minase Sora
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Irino Hikaru
Kawakami Yoohei - Tachibana Soseki
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Gon-chan
Arita Teppei - Baş Editör Konishi
Nakamura Masatoshi - Oda Shunichiro
Nakagawa Daisuke - Kenta
Daichi Nobunaga - Naoki
Nagami Rea - Airi
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Ito Saori
Higashi Keisuke - Watari Shuichi
Yoshitani Ayako - Miwa

Konusu:

Minase Aoi, 40'lı yaşlarda popüler bir romantik roman yazarıdır. Şimdi 20 yaşında olan kızını tek başına büyütmüştür. Aoi, kızı için sürekli endişelenmektedir. Sora, manga ve cosplay seven bir otakudur ve bir erkek arkadaşı yoktur. Diğer yandan, Sora da annesi için endişelidir. Aoi, yaşına rağmen bir genç kız kadar hassas ve dünyadan habersizdir. Aoi ve Sora, aşkı beraber aramaya karar verir.

Kaynak: AsianWiki, DramaWiki
Çeviri: ~Haruna~
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 11 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • bluesarda, Hyouka, IDPeaceM, Izanagi, Jakie Jakie, kagami chan, miwako, rainbowsalt2434, sevoli71, Susue, Toruga
Bul
minami hamebenin yeni dizisi bütün dizilerini izledim bunuda kesinlikle izlerim iyi bir romantik komedi dizisi olabilir şimdiden teşekkurler çeviri için
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Bul
Romantik anneli kizlii ayyy smile
  • ~Haruna~
Bul
Konusuna bayıldım   Cool Çevirisini heyecanla bekliyorum.
Bul
Merhabalar , bu dizinin çevirisini merakla bende bekliyorum Tongue
Bul
bu sayfada çevirenin adı var ama çevirili herhangi bir şey yok ben mi bilmiyorum burada nereden izleyeceğiz dizileri bugüne kadar geldim geldim gittim bu sayfadan dizi var mı yok mu izlenilebiliyor mu anlamış değilim. Yukarıdaki paylaşıma bakılırsa bu sitede paylaşımı yapılacak algısı yapılmış ama yok. Sitenin sistemi nedir yani bari bir açıklama yapsanız da bizler de öğrensek.
Bul
(04-24-2024, Saat:07:29 PM)ruyet yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bu sayfada çevirenin adı var ama çevirili herhangi bir şey yok ben mi bilmiyorum burada nereden izleyeceğiz dizileri bugüne kadar geldim geldim gittim bu sayfadan dizi var mı yok mu izlenilebiliyor mu anlamış değilim. Yukarıdaki paylaşıma bakılırsa bu sitede paylaşımı yapılacak algısı yapılmış ama yok. Sitenin sistemi nedir yani bari bir açıklama yapsanız da bizler de öğrensek.

Paylaşımlar J-Drama Online bölümünde yapılıyor. Burası dizi tanıtım bölümü ve dizinin paylaşılacağına dair herhangi bir ibare tanıtım içerisinde yer almıyor. Çevirisi olan dizilere tanıtım konularında izleme linkleri için göndermeler yapılmakta.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
  • ruyet
(04-24-2024, Saat:07:29 PM)ruyet yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bu sayfada çevirenin adı var ama çevirili herhangi bir şey yok ben mi bilmiyorum burada nereden izleyeceğiz dizileri bugüne kadar geldim geldim gittim bu sayfadan dizi var mı yok mu izlenilebiliyor mu anlamış değilim. Yukarıdaki paylaşıma bakılırsa bu sitede paylaşımı yapılacak algısı yapılmış ama yok. Sitenin sistemi nedir yani bari bir açıklama yapsanız da bizler de öğrensek.

Dizinin çeviri sayfasıyla ilgili bilgiyi adminimiz vermiş ben de çevirisiyle ilgili bilgi vereyim. Diziyi AsianQueen yakında sitemiz üzerinden de verecek. Takipte kalın!
[Resim: qhlECOv.jpg]
  • ruyet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aoki Vuanpaia no Nayami (青きヴァンパイアの悩み) (2021) AsianQueen 0 438 02-12-2024, Saat:06:44 PM
Son Yorum: AsianQueen
  Ao no SP: Gakko nai Keisatsu Shimada Ryuhei (青のSP スクールポリス —学校内警察・嶋田隆平—) (2021) AsianQueen 0 450 11-26-2023, Saat:12:31 AM
Son Yorum: AsianQueen
  Black Cinderella (ブラックシンデレラ) (2021) kagami chan 3 3,215 09-24-2023, Saat:09:28 PM
Son Yorum: eminee
  Kakegurui Twin (賭ケグルイ双(ツイン)) (2021) ~Haruna~ 4 1,630 07-30-2023, Saat:11:39 AM
Son Yorum: betul_5535
  Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de (オー!マイ・ボス!恋は別冊で) (2021) ~Haruna~ 6 3,196 07-28-2023, Saat:11:25 AM
Son Yorum: Senakoc
  Pension Metsa (ペンションメッツァ) (2021) ~Haruna~ 0 621 06-04-2023, Saat:01:32 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Promise Cinderella (プロミス・シンデレラ) (2021) ~Haruna~ 8 3,514 05-30-2023, Saat:06:40 PM
Son Yorum: Susue
  Dragon Zakura 2 (ドラゴン桜2) (2021) ~Haruna~ 6 1,839 03-25-2023, Saat:04:17 PM
Son Yorum: IDPeaceM
  Girl Gun Lady (ガールガンレディ) (2021) ~Haruna~ 2 967 03-21-2023, Saat:06:34 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Douse Mou Nigerarenai (どうせもう逃げられない) (2021) ~Haruna~ 1 3,288 01-26-2023, Saat:02:04 AM
Son Yorum: SakuraSei

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi