Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dergi Yapalım
Ben de dergi hazırlama da yardımcı olurum.
Hatta Japon sanatçılardan ülkemizde pek tanınmayanları ama güzel sesleri olan sanatçı ya da grupları tanıtma görevini alabilirim.Tongue
Dizi tanıtımlarında da yer alabilirim.
Photoscape programını az çok kullanabiliyorum.
Şimdi bir örnek yapıp göstermek isterdim ama şu an kendi bilgisayarımdan girmiyorum.
Ama eğer bir ekip kurulursa seve seve yardım ederim.
Dergi fikri çok hoş.

Ayrıca Miyavi'nin gösterdiği katolog çok hoş, katoloğun haricinde tıpkı mangalar gibi her sayfanın resmini ekleyip ve numaralandırıp zip dosyası haline getirip siteye upload ekstra bir seçenek daha da sunabiliriz.
Dergimizin bilgisayarında kalıcı olmasını isteyenler için.smile
Bul
sanırım bende okumada yardımcı olacağım yalnızca.smile
keşke becerikli olabilseydim.:/
ama fikir süper smile dört gözle bekliyorum smile
Bul
Bende dergi olduğunda eğer bir sayıda birkaç sayfayı BONNIE PINK tanıtımı yapabilirim. Çok iyi photoshop çalışmaları yapamıyorum ama yine de idare eder. Zamanla da daha güzel olur diye dşünüyorum.
[Resim: bonne.png]

[Resim: balksz4o.png]
Bul
Şarkı sözleri de paylaşabiliriz dergide.

Örneğin ben basit bir taslak hazırladım.

[Resim: balksz7z.png]
[Resim: balksz5p.png]
[Resim: balksz6n.png]

en basitinden bu şekilde yapabiliriz.

Sitede her ay düzenli olarak en iyi şarkı anketi açıp sonuçları bir sonraki ay dergimizde şaşalı bir şekilde ilan edebiliriz.

Aynı şekilde en iyi dizi en iyi film anketleri de açabiliriz.

Dergide sitemizdeki güncel olaylara yer verebiliriz.
Örneğin geçtiğimiz ayın Dj yayın listesi, ayın üyesi ya da bu tür başka eğlenceli şeyler olabilir.
Bul
Örnekleri çok beğendim ellerinize gözlerinize sağlık arkadaşlar. Bende iyi bir okuyucu olarak çalışmalara katkıda bulunabilirim Tongue
Bul
Güzel olmuş Daisy_flz, o zaman bu konuda çalışmak isteyen tüm arkadaşlar bana ulaşsınlar. Daha sonra kendi aranızda konuşup anlaşırsınız.
[Resim: KWM6fz.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,994 05-02-2016, Saat:08:46 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi