Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dergi Yapalım
(08-12-2011, Saat:09:08 PM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dergi hazırlama programı mı? Öyle bir şey varsa bulayım. Yardımlaşarak yapabiliriz. Beğenmenize sevindim. Yazı yazacak ekip nasıl olacak? Bir de dergide ne gibi bölümler olsun onları konuşalım. Haberler, magazin, röportaj, poster bölümleri olabilir. Bir diziyi ve filmi tanıtabiliriz.

Evet, var. E-dergi dersen çıkıyor smile Gerçi benim program batmış :-/ Yeni yüklemem lazım smile Sizlerlede ropörtaj yapabiliriz bence? Her dergide bir üyeyle ropörtaj? smile
Bul
(08-12-2011, Saat:09:24 PM)Nippon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-12-2011, Saat:09:08 PM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dergi hazırlama programı mı? Öyle bir şey varsa bulayım. Yardımlaşarak yapabiliriz. Beğenmenize sevindim. Yazı yazacak ekip nasıl olacak? Bir de dergide ne gibi bölümler olsun onları konuşalım. Haberler, magazin, röportaj, poster bölümleri olabilir. Bir diziyi ve filmi tanıtabiliriz.

Evet, var. E-dergi dersen çıkıyor smile Gerçi benim program batmış :-/ Yeni yüklemem lazım smile Sizlerlede ropörtaj yapabiliriz bence? Her dergide bir üyeyle ropörtaj? smile

İlk sayıda Adminle röportaj olsun. Big Grin

[Resim: Qxpk4x.jpg]
(08-12-2011, Saat:09:25 PM)Bessie. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-12-2011, Saat:09:24 PM)Nippon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

İlk sayıda Adminle röportaj olsun. Big Grin

Evet, güzel fikir smile
Bul
Toruga abi kabul ederse çok güzel olur. smile
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
Yaparız tabii neden olmasın? smile
[Resim: rJuQYh.jpg]
@Nippon Fresh Flash Catalog diye bir program buldum. Tam olarak nasıl kullanılacağını bilmiyorum fakat derginin daha güzel olması için önce photoshopta haberi ve sayfasının resmini ayarlayıp bu programdaki resim boyutuyla aynı şekilde yapıp oraya yapıştırmayı düşünüyorum. Önceden yaptığım denemede ben 2 sayfa olarak düşünmüştüm ama artık ölçüyü tek sayfa olarak ayarlayıp yapmayı düşünüyorum. Şöyle de upload ettim.

Fikirlerinizi bekliyorum. ***

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
Evet güzel olmuş Miyavi, sen bu işleri tam olarak ayarlayınca bir haber ver, forumda derginin bölümünü açalım. Kimler yazı yazmak isterse başvuru filan yapsınlar.
[Resim: rJuQYh.jpg]
Dergi bölümü falan güzel olur ben başvururum dergimiz çıkacakta AKB eksik mi kalacak olmaz bana ne tür bir konu istediğini bildirin yada ben bir konu bulayım amaç onları tanıtmak~
(08-15-2011, Saat:05:37 AM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.@Nippon Fresh Flash Catalog diye bir program buldum. Tam olarak nasıl kullanılacağını bilmiyorum fakat derginin daha güzel olması için önce photoshopta haberi ve sayfasının resmini ayarlayıp bu programdaki resim boyutuyla aynı şekilde yapıp oraya yapıştırmayı düşünüyorum. Önceden yaptığım denemede ben 2 sayfa olarak düşünmüştüm ama artık ölçüyü tek sayfa olarak ayarlayıp yapmayı düşünüyorum. Şöyle de upload ettim.

Evet, bende onu fark ettim. Zaten ilk resimleri yazılar vs. ayarlamak gerek. Ben proğramı birazcık çözmüş gibiyim Big Grin
Bu arada denemen güzel olmuş Shy
[Resim: 61dd7e4f.gif]

Kop Jun kopp Shy
Bul
(08-15-2011, Saat:05:37 AM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.@Nippon Fresh Flash Catalog diye bir program buldum. Tam olarak nasıl kullanılacağını bilmiyorum fakat derginin daha güzel olması için önce photoshopta haberi ve sayfasının resmini ayarlayıp bu programdaki resim boyutuyla aynı şekilde yapıp oraya yapıştırmayı düşünüyorum. Önceden yaptığım denemede ben 2 sayfa olarak düşünmüştüm ama artık ölçüyü tek sayfa olarak ayarlayıp yapmayı düşünüyorum. Şöyle de upload ettim.

Ben tıklayınca açılmadı amaa. Haksızlık -_-
Ben de istiyorum ama çok beceriksizim malesef Big Grin
Ben de okumada yardım ederim size Lol

[Resim: IrDqR.gif]

# R e a l I N S P I R I T & S U N G e l .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 3,069 05-02-2016, Saat:08:46 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi