Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dergi Yapalım
(08-12-2011, Saat:11:41 AM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Forumdaki iki haberden yaptım. İlk denemem. ^^ İnşallah beğenirsiniz. Biraz süssüz oldu bu. Beğenirseniz daha güzel yaparım. Big Grin

Çok güzel olmuş Miyavi ellerine sağlık çok beğendim smile Angel
Bul
İyi görünüyor. Kolay gelsin smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ppWuKyc.gif]
Çok güzel olmuş bu! Heart
[Resim: Qxpk4x.jpg]
Çok beğendim çok güzel yapmışsın Miyavi smile
Bul
Ben süper beğendim ^^ Harika bir deneme olmuş smile
Harika olmuş Miyavi, bayıldım desem yeridir. smile
[Resim: ybUVZM.jpg]
Eğer dergi konusunda yardım edicek kimse yoksa ben yapabilirim smile Bi aralar "dergi hazırlama programım" vardıda Big Grin Eğer hala duruyorsa yaparım smile
Bul
(08-12-2011, Saat:07:51 PM)Nippon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Eğer dergi konusunda yardım edicek kimse yoksa ben yapabilirim smile Bi aralar "dergi hazırlama programım" vardıda Big Grin Eğer hala duruyorsa yaparım smile

İşte Miyavi ile yardımlaşın, bir de yazı yazacak ekip kurduk mu tamamdır. ;)
Dergi hazırlama programı mı? Öyle bir şey varsa bulayım. Yardımlaşarak yapabiliriz. Beğenmenize sevindim. Yazı yazacak ekip nasıl olacak? Bir de dergide ne gibi bölümler olsun onları konuşalım. Haberler, magazin, röportaj, poster bölümleri olabilir. Bir diziyi ve filmi tanıtabiliriz.
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
(08-12-2011, Saat:09:08 PM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dergi hazırlama programı mı? Öyle bir şey varsa bulayım. Yardımlaşarak yapabiliriz. Beğenmenize sevindim. Yazı yazacak ekip nasıl olacak? Bir de dergide ne gibi bölümler olsun onları konuşalım. Haberler, magazin, röportaj, poster bölümleri olabilir. Bir diziyi ve filmi tanıtabiliriz.

Anime bölümü olur, dizi ve film tanıtımları olur. Japonya ile ilgili konular olur. Müzik bölümü olur. Haberler olur. Her sayıda bir sanatçı tanıtabiliriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 3,124 05-02-2016, Saat:08:46 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi