Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dergi Yapalım
Sitemize bir dergi yapalım. Site içindeki ilginç konulardan, yeniliklerden, oyuncu ve şarkıcılardan bahsedebiliriz. İki isim önerim bile var. ^^
Nipponia
Nihongo

Eğer dergi hazırlama fikri hayata geçilirse tanıtım için Basit görseller yapabilirim... smile
Bence de güzel bir fikir ama ben böyle konularda pek becerikli değilim Sad
Heart 
Evet çok güzel olur bence ;)
Bul
Tasarım işinden ben de anlamıyorum ama yazı yazabilirim bu tür bir projede. İsim konusunda Japan-Fans Magazin gibi bir şey de olabilir.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Tasarım benim işim. Heart Ama daha önce hiç denemedim. Deneme olarak bir şeyler yapabiliriz. Kaç sayfadan oluşur ki? Huh
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
(08-11-2011, Saat:08:32 PM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tasarım benim işim. Heart Ama daha önce hiç denemedim. Deneme olarak bir şeyler yapabiliriz. Kaç sayfadan oluşur ki? Huh

Büyük bir şey olmasına gerek yok, belki 16 sayfa yeterli olur.
Bencede deneme yap Miyavi ^^
Eğer dergimiz çıkarsa süper olur smile
Tamam bilgileri Japonya'dan haberler kısmından elde edebiliriz, biraz daha haber ekleyerek özellikle müzik konusunda. Peki nasıl görüntüleyeğiz? Yani normal bir çalışmaymış gibi mi, yoksa bir yere upload edecek miyiz?
Bul
(08-12-2011, Saat:05:58 AM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tamam bilgileri Japonya'dan haberler kısmından elde edebiliriz, biraz daha haber ekleyerek özellikle müzik konusunda. Peki nasıl görüntüleyeğiz? Yani normal bir çalışmaymış gibi mi, yoksa bir yere upload edecek miyiz?

Bir indirme sitesine upload ederiz PDF formatı falan olursa. Resim formatında olursa da resim upload sitelerine yollarız.
Forumdaki iki haberden yaptım. İlk denemem. ^^ İnşallah beğenirsiniz. Biraz süssüz oldu bu. Beğenirseniz daha güzel yaparım. Big Grin

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,689 05-02-2016, Saat:08:46 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi