Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.6/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KinKi Kids - Tanıtım
KinKi Kids

[Resim: tumblr_n7d2t7Z3U71s0i1eho1_500.jpg]

1997'de, Johnny's Entertainment'tan çıkan bir ikili Japon erkek pop grubudur. Grup Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'den oluşuyor. Grup üyeleri Kinki Bölgesi'nden olduğundan grubun ismini de "KinKi Kids" koymuşlardır. Grup çıkış yaptığından itibaren en çok 1. numaraya yükselen single'ları olmasından dolayı Guinnes Rekorlara girmiştir.

Üyeler:

- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Bu gurubu Domato programı sayesinde sevdim ^_^
Grubun kendine özel bölümü açıldığından bu başlık arşiv amaçlı olarak kilitli tutulacaktır. Lütfen özel bölümden devam edelim.

:kilit:

[Resim: xPdeGf.jpg]
(08-16-2011, Saat:01:50 AM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Grubun kendine özel bölümü açıldığından bu başlık arşiv amaçlı olarak kilitli tutulacaktır. Lütfen özel bölümden devam edelim.

:kilit:

Konuyu Diğer Grup ve Solistler'den buraya taşıdım. Bu bölümde tanıtım yoktu. Umarım yanlış yapmamışımdır. Ayrıca biraz da güncelledim.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KinKi Kids - Haberler Bessie. 14 3,708 12-22-2018, Saat:10:03 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi KinKi Kids Şarkısını Dinliyorsunuz? Toruga 3 1,238 07-22-2017, Saat:10:31 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  KinKi Kids - Mp3 Download Başlığı Toruga 5 5,139 08-19-2013, Saat:09:49 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi