Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAT-TUN (カトゥーン) - Haberler
(02-13-2016, Saat:04:02 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
10. Yıl Dome Turu ve En-İyiler Albümü!

KAT-TUN, "KAT-TUN 10TH ANNIVERSARY LIVE TOUR 10Ks!" adlı bir dome turuna çıkacak. Bu tur ayrıca Taguchi Junnosuke'nin gruptan ayrılışından sonra 3 üyeyle ilk tur olacak. Programlarına göre 3 Nisan'da Nagoya Dome'den başlayarak üç durak yapacaklar.

Ayrıca grup ilk en-iyiler "KAT-TUN 10TH ANNIVERSARY BEST 10Ks!" adlı albümünü yayınlayacaklar. Albüm 15 şarkıdan oluşacak. (134 şarkı arasından hayranların seçeceği şarkılar)

Özel bir Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. 11 Şubat'ta saat 15:00'da açıldı ve hayranlar oradan en sevdikleri şarkılara oy verecek. Albüm ile ilgili detaylar daha sonra açıklanacak.

[KAT-TUN 10TH ANNIVERSARY LIVE TOUR "10Ks!"]

Kaynak: tokyohive
Çeviri: ~Haruna~

Albüm 3 sürüm şeklinde yayınlanacak. Limited Time Edition 1 (3CD), Limited Time Edition 2 (2CD+1DVD) ve Standard Edition (2CD). Üç sürümdeki iki CD de aynı içeriğe sahip olacak. Şimdilik Tracklist bilinmiyor, CD'lerde seçilen şarkıların daha kaliteli versiyonları olacak.

En çok oy alan 15 şarkı Limited Edition 1 sürümün 3. CD'sinde yer alacak.

Limited Edition 2 ile beraber gelen DVD'de Tracklist'teki şarkıların tam versiyon klipleri olacak.

Grup, 3 üye olarak çıkacakları turdan sonra geçici bir ara verecekler.

[Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Albüm Detayları Açıklandı!

Albüm 22 Mart'ta yayınlanacak. 2 disk-seti "Real Face"ten "UNLOCK"a kadar tüm single'larını içeren 26 şarkıdan oluşacak. Ek olarak "Kimi no Yume Boku no Yume" adlı yeni şarkıyı içerecek. Şarkı sözleri ve bestesi Suga Shikao tarafından yapılmıştır, kendisi ayrıca "Real Face" sözlerinin de yazarıdır.

Limited Edition 1 "Hyphen Selection" adlı hayranların oyladığı şarkıları içeren başka bir CD ile daha gelecek. Disk "Harukana Yakusoku", "4U", "THE D-MOTION" ve "Shunkashutou" gibi 15 şarkıdan  oluşuyor. Ayrıca, Limited Time Edition 2 bütün 26 şarkının kliplerini içeren DVD ile beraber gelecek.

[KAT-TUN 10TH ANNIVERSARY BEST "10Ks!"]

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
KAT-TUN'un Eski Üyesi Taguchi Junnosuke Solo Çıkış Yapacak!

[Resim: zn44kR.png]

Mart ayının sonunda gruptan ayrılan eski üye Taguchi Junnosuke kendi resmi sitesini açtı ve Kasım'da "Hero" adlı single ile solo çıkış yapacağını açıkladı. Bu onun müzik endüstrisine geri dönüşü olacak.

Çıkış ve single dışında, hayranlar için etkinlikler olacağını da açıkladı. Tarihler yakında açıklanacak.

"Her müzik sever ve hayatlarına önemli kişiye sahip olanlar için, sunabileceğim en iyi müzik ile sahneye deri dönmek istiyorum!"

Son olarak, "Havalı yanımı herkese göstermek istiyorum! Etkinlik sırasında lütfen bana destek verin! Sizi görmek için dört gözle bekliyorum!" şeklinde ekleme yaptı.

Resmi sitesine şuradan ulaşabilirsiniz, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. .

Kaynak: ARAMA! JAPAN

Bunu hiç beklemiyordum, eğlence sektörüne geri döneceğini, bu kadar kısa sürede geri döneceğini tahmin dahi etmiyordum. Ayrılmak istemesinin sebeplerin çok farklı olduğunu sanırdım ama şimdi bilemiyorum. Desteklemek istiyorum ama KAT-TUN hayranları pek sıcak bakmıyor galiba. Malum KAT-TUN araya girdi ya...

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Ara
Nakamaru Yuichi Rol Alacağı Dizisinin Tema Şarkısını Seslendirecek!

[Resim: WglLn8.png]

KAT-TUN üyesi Nakamaru Yuichi, bu aralar oldukça meşgul. 14 Şubat'ta, bu baharda başlayacak olan TV Asahi'nin düzenli varyete şovu "Sekai Roots Tankentai"de sunuculuk yapacağı açıklanmıştı. Şov Pazartesi 07:00'de (altın saat)* yayınlanacak. Geçen akşam, "Kinkyu Namahoso! Nakamaru Yuichi Special" programa yeni şovunun promosyonunu yapmak için katıldı, ayrıca KAT-TUN üyeleri Ueda Tatsuya ve Kamenashi Kazuya ile beklenmedik bir röportaj da yaptı.

Diğer bir yandan, yeni dizisi "Massage Tantei Jo" Nisan'dan itibaren TV Tokyo'da Cumartesi günleri 00:20'den yayınlanmaya başlayacak. Nakamaru dizideki karakteri Jo olarak, dizinin tema şarkısını seslendirecek. Tema şarkısını, KAT-TUN ara verdiği için kendisinin söyleyeceğini ve dizinin eşsiz dünya görüşünü arttırabilmeyi umduğunu söyledi. Şarkı henüz yapım aşamasında ve yayınlanması ile ilgili herhangi bir şey söylenmedi, ancak Nakamaru indirilebileceğini söyledi.

* Altın saatler, televizyonların en çok izlendiği saat dilimini kapsar. Bu kuşakta genellikle diziler, filmler, reality şovlar, eğlence ve maçlar yayınlanır.

---

Öncellikle çok sevindim. KAT-TUN'un ara vereceği söylendiğinde Maru ve Ueda için endişelenmiştim. Kame her türlü kendine iş bulabilirdi, sonuçta solo olarak da işler yapıyordu. Ama Maru ve Ueda, Kame kadar aktif değildi. İkisinin de meşgul olması, yeni projelerde yer alması beni mutlu ediyor.

Yine de keşke tema şarkısını grupça söyleselerdi...  Sad  Bir gün dönecekler mi?

Ara
KAT-TUN Yeni Single'ını Duyurdu: "Ask Yourself"!

[Resim: G90G2v.png]

KAT-TUN, daha önce yılın sonunda gerçekleşen Johnny's Countdown'da ortaya çıkıp 2018'de tekrardan faaliyet göstereceğini duyurmuş, ayrıca Nisan ayında da Tokyo Dome konserleri vereceğini açıklamıştı.

Şimdi de grubun uzun aradan sonra yayınlanacak olan "Ask Yourself" single ile ilgili açıklamalar geldi. Single 18 Nisan'da yayınlanacak ve ana parça grup üyelerinden Kamenashi Kazuya'nın başrol olarak yer aldığı Kansai TV/Fuji TV'nin dizisi "FINAL CUT"ın tema şarkısı olarak kullanılıyor. Şarkı KAT-TUN'un alışılmış tarzına sahip seksi melodili bir şarkı, sözleri ise sürekli bir yol arama ve yarına adım atarken geleceğe inanma duygularını ifade etmeye çalışıyor.

Tracklist:

Grup şarkıyı daha önce Johnny's Countdown'da sergilemişti;

Klibi, solo şarkıları merak ediyorum! KAT-TUN'u tekrar bir arada görmeye sabırsızlanıyorum!  Big Grin

Ara
"Ask Yourself" klibinin 30 saniyesi grubun J-Storm sayfasından izlenebilir ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (Görmek için aşağı kayıdırın.)

Kapaklar:

[Limited Edition]

[Resim: qGkXgB.jpg]

[First Press Regular Edition]

[Resim: qGkz1Q.jpg]

[Regular Edition]

[Resim: 3EZkBr.jpg]

Ara
KAT-TUN'dan 4 Yılın Sonunda Yeni Albüm!

[Resim: 4pGQu15.jpg]

KAT-TUN, "CAST" adlı yeni albümünü 18 Temmuz, 2018'de yayınlayacağını açıkladı!

Grup en son Mart, 2016'da araya girmeden önce "10TH ANNIVERSARY BEST “10Ks!”" adlı toplama albümünü yayınlamıştı. 2 yıllık ara döneminden, 3 ay önce "Ask Yourself" single'ı ile dönen KAT-TUN için "CAST" 4 yıl sonra yayınlayacakları ilk orijinal albüm olacak.

Albüm, "Unstoppable" adlı ana parça ve 3 solo şarkı dahil - toplam 17 yeni şarkıdan oluşacak. Ayrıca, "Kun" adlı özel bir proje şarkısı da yer alacak. Bu proje için grubun üç üyesi özel bir dizi formatı çekecek.

Albümün yayınlanması üzerine grup, 4 Ağustos'ta Marine Messe Fukuoka'dan "KAT-TUN LIVE TOUR 2018 CAST" adlı tura çıkacak ve ülke çapında 8 yerde konser verecek.

Tracklist:

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KAT-TUN (カトゥーン) - Sohbet Bessie. 43 13,002 07-22-2018, Saat:01:11 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  KAT-TUN (カトゥーン) Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 5 3,305 06-04-2015, Saat:01:09 AM
Son Yorum: KawaiiChan
  KAT-TUN (カトゥーン) - Tanıtım Bessie. 4 4,103 03-22-2015, Saat:02:00 PM
Son Yorum: reita
  KAT-TUN (カトゥーン) Röportajları Landis 5 3,203 07-26-2013, Saat:05:27 AM
Son Yorum: spooks

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi