Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film Yardım Bölümü
merhaba. kız arkadaşımın izlemesini çok istediğim bir film var ama adını hatırlayamıyorum. filmde hatırladığım kadarıyla (bundan sonrası spoiler) küçük bir erkek çocuk kalp hastası. ailesi onu iyileştirmek için hastahaneye yatırıyorlar. o zaman çocuk doktorunun küçük kızıyla tanışıyor ve arkadaş oluyorlar. yıllar geçiyor ama bu ikilinin arkadaşlığı bitmiyor. aynı okulda okuyorlar. tam hatırlayamıyorum ama sanırım üniversiteye birlikte gidiyorlardı. okulda çok popüler ama fakir bir çocuk var. bu çocukla bizimkiler biraz sorun yaşıyorlar ama fakir çocuk özünde iyi. fakir çocuk bir gün trafik kazası geçiriyor. bizim çocuk da kalpden bir sorun yaşıyor ve hastahaneye kaldırılıyor. bu iki çocuk da aynı hastahanedeler. bizim çocuğa kalp nakli lazım ve uygun kalp trafik kazası geçiren çocukta. trafik kazası geçiren çocuğun yaşama ihtimali neredeyse yok. bizim çocuk için trafik kazası geçiren çocuğun annesiyle görüşüp kalp nakli istiyorlar. kadın izin vermiyor ve bizim çocuk ölüyor. arkadaşlar filmden hatırladığım bu kadar, filmi izlediyseniz ve adını bulmamda yardımcı olursanız çok sevinirim.

bu arada forum kullanmayı hiiiç bilmem yanlış bir şey yaptıysam (konuyu yanlış yerde açmak gibi ya da başka bir şey bilemiyorum) özür dilerim. uyarırsanız doğrusunu yapmaya çalışırım.

Toruga'dan Edit:

Bu mesaj sayesinde böyle bir başlığımızın eksik olduğunu fark ettim. Arayıp ismini bulamadığımız filmler için bu başlıkta genel olarak yardımcı olalım birbirimize.
Ara
Filmin adı: "Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir."
Uzun zaman önce izlemiştim ama hiç unutmadım, çok ağlamıştım.  Sad
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
(09-09-2018, Saat:12:30 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Filmin adı: "Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir."

çok teşekkürler  Wave
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Ara
(09-10-2018, Saat:01:37 PM)hareharei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-09-2018, Saat:12:30 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Filmin adı: "Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir."

çok teşekkürler  Wave

Rica ederim!^^  smile
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Film Önerileri İsteği Başlığı Toruga 13 10,241 06-26-2018, Saat:04:42 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  İnsan Hakları Haftası / Kısa Film SaDe 0 1,370 10-03-2011, Saat:03:24 PM
Son Yorum: SaDe
  Right Place / Kısa Film SaDe 0 1,148 10-03-2011, Saat:02:35 PM
  "Thank You World" Message from Japan - Sapporo Short Fest 2011 / Kısa Film SaDe 0 1,695 10-03-2011, Saat:02:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi