Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miyuki Watanabe (渡辺美優紀) (Mezun / Team BII)
Söylentiler kısmen doğru çıktı bahsedilen konserde olma sa da geçenlerde Miyuki mezun olacağını açıkladı:

Alıntı:Milky'nin Mezuniyet Açıklaması:

[Resim: 13010743_996393897116944_2771435182909488173_n.jpg]

"NMB48'den mezun olmaya karar verdim. Dürüst olmak gerekirse mezun olmak NMB48'e katılmaktan daha büyük cesaret isteyen bir durum. NMB ile geçirdiğim günler inanılmazdı. Bundan mutluluk duyuyorum. Çeşitli nesillerden pek çok üyenin mezuniyetine şahit oldum. Gençler parlıyor. Artık gelecek nesillerin zamanı olduğuna inanıyorum. Team B2'ye transfer olduğumdan bu yana çıkacak olan son albüm Amagami Hime'ın B yüzünde Yabushita Shu ve Shibuya Nagisa çift merkez oldular. Bunun Team B2 için harika olduğunu düşünüyorum. Gerçekten tüm üyelerle tek tek konuşmak istiyorum. Personel ekibimiz bana daime özen gösteriyor. Garip ve öne çıkabilen bir kişiliğe sahip değilim. Duygularımı çok net ifade edemem ama onları gerçekten taktir ediyorum. Sayanee ile aynı kan grubunda, benzer boyda ve aynı yaştayız. Elbette bu en yakın dost olmanın doğrudan kanıtı değil. Ama o hayatımda ki en önemli kişilerden biri. Bu nedenle kendimi ona ifade edemiyorum. Onun büyüklüğünü kavrıyor ve gerçekten ona saygı duyuyorum. İfade edemediğim bu duyguları belki bu vesileyle iletmiş oldum. Kendimi gerçekten yalnız hissediyorum. Bu nedenle mezun olmaya karar verdim. NMB'yi destekleyen herkese çok teşekkür ederim. NMB'yi çok seviyorum. Destekleyen herkes için kalan sürede elimden geleni yapacağım. NMB48'de bir sürü harika anım var. Umarım hepiniz NMB'yi desteklemeye devam edersiniz." Milky

Çeviri: Mikarino
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Toruga, ~Haruna~
Miyuki genellikle hep Sayaka'nın gerisinde kaldı. Fakat NMB'yi bugünkü popülerliğine ulaştıran temel üyelerden birisiydi. Mezun olacak olması üzücü ama sektörden fazla uzaklaşmayacağını düşünüyorum.
[Resim: xPdeGf.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Milyuki'nin mezuniyet konseri 3-4 Temmuz'da Kobe World Kinen Hall'da yapılacak.
Konserin adı "Saigo made Warukii de Gomennasai"  (Sonuna kadar Warukii olarak kalacağım, üzgünüm)

[Resim: warukii-graduation-concet.jpg]

[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Toruga, ~Haruna~
Milky 9 Ağustos'ta gruptan mezun oldu.

[Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
  • Toruga
Bul
Yolu açık olsun Milky'nin. Wave
  • ~Haruna~
Miyuki geri dönüyor, "1st LIVE TOUR 2018 ~Milky Land dayo ne~" adıyla bir konser turu yapacak. 19 Eylül'de Zepp Tokyo'da, 21 Eylül'de ise Namba Hatch'de konserler verecek. Twitter'ında yaptığı açıklamada ayrıca yeni bir şarkı söyleyeceğini de yazdı.

Ayrıca Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve resmi fan kulübü de açıldı. Fan kulüp üyeleri konser biletlerini önceden rezerve edebilecek.

Watanabe Miyuki, "17%" adlı ilk solo albümünü 3 Nisan, 2019'da yayınlayacağını açıkladı.

Albüm, Tsunku tarafından yazılan ve bestelenen "WINTER LOVE ~Watashi no Yeah Yeah~" ve "Yuugure Sentimental", Mizuno Yoshiki (Ikimonogakari) tarafından bestelenen "Ringo Uruwashi Minori no Kisetsu" dahil 12 parçadan oluşacak.

Albüm 3 sürüm şeklinde satışa sunulacak: Regular Edition (CD-Only), Limited Edition (CD+DVD) ve Fan Club Edition (CD+Blu-ray+Parfüm). DVD ve Blu-ray, Watanabe'nin konser turu "1st LIVE TOUR 2018~Milky Land dayo ne~" ile ilgili belgesel ve müzik klibi içerecek. Blu-ray'de ek olarak sesli yorum da yer alacak.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.-

• Toruga
Bul
(12-30-2018, Saat:06:37 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Watanabe Miyuki, "17%" adlı ilk solo albümünü 3 Nisan, 2019'da yayınlayacağını açıkladı.

Albüm, Tsunku tarafından yazılan ve bestelenen "WINTER LOVE ~Watashi no Yeah Yeah~" ve "Yuugure Sentimental", Mizuno Yoshiki (Ikimonogakari) tarafından bestelenen "Ringo Uruwashi Minori no Kisetsu" dahil 12 parçadan oluşacak.

Albüm 3 sürüm şeklinde satışa sunulacak: Regular Edition (CD-Only), Limited Edition (CD+DVD) ve Fan Club Edition (CD+Blu-ray+Parfüm). DVD ve Blu-ray, Watanabe'nin konser turu "1st LIVE TOUR 2018~Milky Land dayo ne~" ile ilgili belgesel ve müzik klibi içerecek. Blu-ray'de ek olarak sesli yorum da yer alacak.

Miyuki'nin dönüşüne sevindim. Tsunku şarkılarıyle dönmesine ekstra bir sevindim. Heart
  • ~Haruna~
(12-30-2018, Saat:06:37 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kapaklar:

[Limited Edition]

[Resim: 89dIh.jpg]

[Regular Edition]

[Resim: 8fk48.jpg]

[Fanclub Edition]

[Resim: 8fRio.jpg]

• Toruga
Bul
"Yuugure Sentimental"ın klibi yayınlandı.

• Toruga
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sayaka Yamamoto (山本彩) (Mezun / Team N) mako_chan 61 19,110 08-02-2019, Saat:11:11 AM
Son Yorum: ~Haruna~
Smile Nana Yamada (山田菜々) (Mezun / Team M) Bessie. 13 5,890 05-19-2019, Saat:03:21 PM
Son Yorum: Toruga
  Kei Jonishi (上西恵) (Mezun / Team N) mako_chan 4 2,137 03-30-2019, Saat:02:55 PM
  Haruna Kinoshita (木下春奈) (Mezun / Team BII) mako_chan 3 2,079 02-10-2019, Saat:03:23 PM
  Momoka Kinoshita (木下百花) (Mezun / Team M) mako_chan 3 1,620 12-17-2017, Saat:01:51 PM
  Ayaka Okita (沖田彩華) (Mezun / Team BII) mako_chan 4 2,752 12-02-2017, Saat:06:23 PM
  Megumi Matsumura (松村芽久未) (Mezun / Team N) Kojiyuu 2 1,711 11-23-2017, Saat:05:12 PM
  Eriko Jo (城恵理子) (Mezun / Team BII) mako_chan 5 2,512 09-27-2017, Saat:11:07 PM
  Emika Kamieda (上枝恵美加) (Mezun / Team M) Kojiyuu 2 1,560 07-24-2017, Saat:10:31 PM
  Ririka Sutou (須藤凛々花) (Mezun / Team N) mako_chan 6 1,760 07-24-2017, Saat:10:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi