Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Öneri İsteği Başlığı
(10-15-2015, Saat:05:16 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yamato Nadeshiko Shichi Henge , Shiritsu Bakaleya Koukou , Hanazakari no Kimitachi e (japon saçmalıklarını seviyorsan Big Grin) , Yankee-kun to Megane-chan ve Yukan Club. Hepsi çok iyidir.
Zamanlama daha güzel olamazdı heralde. Teşekkür ederim Big Grin
Ara
Bana Piece tarzında kötü çocuk rolü bulunan bir dizi önerebilir misiniz?
Ara
Şöyle vahşi ölümlerin olduğu japon dizisi biliyor musunuz? Game of Thrones'taki gibi. Psikopatlıktan değil ama izlemesi zevkli oluyor öyle dizilerin   smile
tumblr_m3llr8nGXE1rvvbo7o1_500.gif
Ara
(08-01-2016, Saat:01:14 AM)ありがとうございます Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Şöyle vahşi ölümlerin olduğu japon dizisi biliyor musunuz? Game of Thrones'taki gibi. Psikopatlıktan değil ama izlemesi zevkli oluyor öyle dizilerin   smile

Dizi bilmiyorum ama Japonya bu tür filmlerde gayet iyi iş çıkarıyor bence. Film olarak bir çok var, aklıma ilk gelen "Kamisama no Iu Toori" (As the Gods Will) geldi.
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Bana böyle çok depresif densen uta gibi varsa japon dizileri önerebilirmisiniz
Ara
(02-01-2018, Saat:09:39 PM)Zuny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bana böyle çok depresif densen uta gibi varsa japon dizileri önerebilirmisiniz

Dediğiniz filmi izlemedim. Ama daha karamsar birkaç film/dizi önerebilirim. (Aradığınız böyle bir şey mi acaba?) Dizilerden "Bloody Monday" daha karamsar bir havaya sahip. Belki de "Keizoku 2: SPEC". Film olarak ise "The World of Kanako", "Kokuhaku", "No Otoko", "Kami-sama No Iutoori".

Japon değil ama yine aynı şekilde karanlık bir havaya sahip Kore filmi "Do-ga-ni" de ilginizi çekebilir.
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Heart 
merhaba japon tarihi dizi önerirmisiniz acaba konu yanlış yerde ise taşırsanız sevinirim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Dizi Yardım Bölümü emresen 1 1,280 11-03-2015, Saat:05:21 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi