Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz
(05-27-2011, Saat:01:04 AM)Nel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ehem *-* Cosplay bölümü olabilir ^^

Evet ben de düşündüm bunu. Peki Anime bölümüne mi yoksa Moda bölümüne mi alt forum olarak açalım sizce?
[Resim: xPdeGf.jpg]
Hmmm fikrimce Moda bölümünde olmalı ^^ Evet çoğu cosplay anime-manga serilerinden. Ama Visual Kei için falan da cosplay yapılıyor ^^
Bul
Japonya'nın okulları, üniversiteleri hakkında bir bölüm olabilir.
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
(06-29-2011, Saat:09:08 AM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Japonya'nın okulları, üniversiteleri hakkında bir bölüm olabilir.

Bence de.
Bul
(06-29-2011, Saat:09:08 AM)Miyavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Japonya'nın okulları, üniversiteleri hakkında bir bölüm olabilir.

(06-30-2011, Saat:07:32 PM)мiкα Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bence de.

Açılmıştır bölüm.
Şey, ben son günlerde Japonca isimlere takmış durumdayım. Japonca İsimler gibi bir bölüm açılsa, Kız ve Erkek olmak üzere de iki alt başlığı olsa.. Moderatörlüğü de bana verilse zevkle ilgilenirim ^_^*
Bul
(07-08-2011, Saat:07:13 PM)мiкα Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Şey, ben son günlerde Japonca isimlere takmış durumdayım. Japonca İsimler gibi bir bölüm açılsa, Kız ve Erkek olmak üzere de iki alt başlığı olsa.. Moderatörlüğü de bana verilse zevkle ilgilenirim ^_^*

Bence bu işi şimdilik başlık halinde yaparsan iyi olur. Erkek İsimleri ve Kız İsimleri diye. Daha sonra belki alt foruma dönüştürebiliriz.
(07-08-2011, Saat:07:20 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bence bu işi şimdilik başlık halinde yaparsan iyi olur. Erkek İsimleri ve Kız İsimleri diye. Daha sonra belki alt foruma dönüştürebiliriz.

Peki, Japonca bölümüne mi açacağız? Huh
Bul
(07-08-2011, Saat:07:23 PM)мiкα Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(07-08-2011, Saat:07:20 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bence bu işi şimdilik başlık halinde yaparsan iyi olur. Erkek İsimleri ve Kız İsimleri diye. Daha sonra belki alt foruma dönüştürebiliriz.

Peki, Japonca bölümüne mi açacağız? Huh

Elbette. ;)
Tamam. Big Grin
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bölüm Önerileriniz Toruga 52 39,400 09-13-2017, Saat:08:32 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Forumumuz Hakkındaki Düşünceleriniz Toruga 22 8,942 10-01-2015, Saat:08:42 PM
Son Yorum: Hiken

Hızlı Menü: