Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz
Teşekkürler smile
Dizilerini hangi başlıkta paylaşacağız??
(03-17-2011, Saat:10:35 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dizilerini hangi başlıkta paylaşacağız??

J-Drama bölümüne açılabilir. ;)
[Resim: xPdeGf.jpg]
Online Animeleri hangi başlıkta paylaşabiliriz??
(04-17-2011, Saat:11:06 AM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Online Animeleri hangi başlıkta paylaşabiliriz??

Forumda diğer forumların linklerini paylaşmıyoruz. Youtube gibi online video sitelerinden paylaşımlar yapabilirsiniz. Bunu da şimdilik animelerin kendi başlıklarında yapabilirsiniz.
Yani ben bir anime paylaşmak istersem o başlığın altında paylaşacağım ama tanıtım resimler ve video bölümleri karışmaz mı??
(04-17-2011, Saat:02:39 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yani ben bir anime paylaşmak istersem o başlığın altında paylaşacağım ama tanıtım resimler ve video bölümleri karışmaz mı??

Şu anda bu şekilde yapalım zaten daha sonra download bölümleri açılacaktır.
Ben mendol veya klipler gibi anime videolarınıda youtubeden online paylaşmak istiyorum ama tanıtım konusu adı altında değil Sad
(04-17-2011, Saat:11:35 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben mendol veya klipler gibi anime videolarınıda youtubeden online paylaşmak istiyorum ama tanıtım konusu adı altında değil Sad

Bir bölüm açmayı düşünürüm o halde, ama tam olarak ne zaman ve ne şekilde açacağımı bilmiyorum henüz.
Ben Special A (スペシャル·エー) animesini türkçe altyazılı olarak youtubeden paylaşmayı düşünüyorum...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bölüm Önerileriniz Toruga 52 39,538 09-13-2017, Saat:08:32 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Forumumuz Hakkındaki Düşünceleriniz Toruga 22 8,949 10-01-2015, Saat:08:42 PM
Son Yorum: Hiken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi