Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz
(10-22-2015, Saat:05:43 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-22-2015, Saat:05:41 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Johnny's Kategorisindeki Diğer Gruplar bölümünde, bazı grupların bölümleri açılabilir. Yani Johnny's içerisinde aktif olan gruplar. Johnny's WEST , V6 , Tackey & Tsubasa (タッキー&翼) , TOKIO , A.B.C.-Z (Acrobat Boys Club) gibi... Ya da en azında Johnny's WEST gibi bu aralar  daha aktif olan ve popülerliği artan gruplar. Böylece hakkında daha çok şey öğrenebiliriz. Ve şu an tek bir konun altında resimler, haberler vb. paylaşılıyor. Eğer bölümü olsaydı daha düzenli olurdu ve her üyenin kendine özel konusu olurdu. Zaten bu grubun popülaritesi gittikçe artıyor. Bence gelecek vaat eden gruplardan biri. Ben Johnny's Kategorisinin moderatörü olduğum için ilgilenirim, ki forumda Johnny's hayranı olan bir çok kişi var.

Evet Haruna, bunu daha önce de yazmıştın. O bölümde de güncellemeler ileride yapılabilir. Özellikle Johnny's West ve Tokio için olumlu bakıyorum. Ama biraz daha zamanı var.

Bence de güzel olur. smile
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Forumda çok altta kalan, kuytu köşede bir "ShoutBox"umuz var. Onu biraz daha aktif hale getirmek, yukarılara göze batacak bir yere taşımak hoş olabilir. En azından forumda toplu iletişimi kolaylaştırırız.
Bul
Forumumuzun daha çok kişiye ulaşması için facebook sayfamızın daha fazla aktif olması gerektiğini düşünüyorum. Birçok kişi bu tarz forumlara sosyal medyada yaptığı araştırmalar sonucu ulaşıyor. Her gün forumda birçok konu açılıyor, birçok müzik gurubunun ve ya bireysel olarak birçok şarkıcının fotoğrafı paylaşılıyor. Bunlardan bazılarını facebook sayfamızda duyursak. Örneğin Günün AKB48 resmini faceboook sayfamızda da paylaşsak ve paylaşıma forumdaki resminde linkini eklesek ve ya o gün eklenen ilgi çekici haberlerden birinin başlangıcını facebook sayfamızda paylaşıp haberin devamı için deyip haberin linkini paylaşsak. Forum dışında da facebook sayfamızda Japonya ile ilgili eğlenceli bilgilendirici videolar, yazılar paylaşırsak forumumuzun daha çok kişiye hitap edebileceğini düşünüyorum smile
[Resim: jIfBZTog.jpeg]
Anime Listem
:
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul
Whatsapp grubu açılabilir diye düşünüyorum
[Resim: kJ1Wjr.gif]
Bul
konulara girmeden önce tuttuğumuzda konuda ilk cümleyi görmek mümkün olabilir mi acaba=?
Bul
Şöyle bir şey olsa iyi olur diye düşünmüştüm:

Herhangi bir kullanıcının bir sözünü alıntıladığımızda, kullanıcıya özel mesaj gelmesi. Neden böyle bir şey olsun isterim? Mesela, bir forum oyunu oynuyoruz, "Bu Cosplay Hangi Animeden?" gibi, bu tür oyunlarda birisi tahminde bulunduğunda soruyu soran kişinin görmesi biraz sürebilir, gördüğünde ve onayladığında da sırası gelen kişinin görmesi zaman sürebilir. E, bu sırada da farklı yorumlar yazıldığı için bu konudaki yorum gözükmüyor ve unutulabiliyor. Sadece oyunlarla alakalı değil, bir kullanıcı bir diğerine soru sorduğunda da aynı şekilde görülmeyebilir.

Umarım anlatabilmişimdir. Benim düşüncem bu şekilde.

Bul
(10-06-2016, Saat:08:48 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Şöyle bir şey olsa iyi olur diye düşünmüştüm:

Herhangi bir kullanıcının bir sözünü alıntıladığımızda, kullanıcıya özel mesaj gelmesi. Neden böyle bir şey olsun isterim? Mesela, bir forum oyunu oynuyoruz, "Bu Cosplay Hangi Animeden?" gibi, bu tür oyunlarda birisi tahminde bulunduğunda soruyu soran kişinin görmesi biraz sürebilir, gördüğünde ve onayladığında da sırası gelen kişinin görmesi zaman sürebilir. E, bu sırada da farklı yorumlar yazıldığı için bu konudaki yorum gözükmüyor ve unutulabiliyor. Sadece oyunlarla alakalı değil, bir kullanıcı bir diğerine soru sorduğunda da aynı şekilde görülmeyebilir.

Umarım anlatabilmişimdir. Benim düşüncem bu şekilde.

Konuyu takip ederseniz mesaj geldiğinde özel mesaj geliyor. Onun dışında bildirim eklentisi kurmam gerekir dediğinizin olması için. Şu anda çok gerekli görmüyorum.
[Resim: xPdeGf.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
EX Family / LDH kategorisinde bir tane de EX Family / LDH Genel bölümünün açılması güzel olur bence. Hello! Project ve Johnny & Associates'te var mesela. Şirket ile ilgili genel bilgiler ve haberleri oradan paylaşabiliriz.  smile Yani kategori varken Müzik Haberleri'nden ya da EXILE'den paylaşmak pek uygun değil bence.

Bul
(01-02-2017, Saat:06:12 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.EX Family / LDH kategorisinde bir tane de EX Family / LDH Genel bölümünün açılması güzel olur bence. Hello! Project ve Johnny & Associates'te var mesela. Şirket ile ilgili genel bilgiler ve haberleri oradan paylaşabiliriz.  smile Yani kategori varken Müzik Haberleri'nden ya da EXILE'den paylaşmak pek uygun değil bence.

Evet haklısın Haruna oraya bir genel bölüm açalım.
[Resim: xPdeGf.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bölüm Önerileriniz Toruga 52 39,525 09-13-2017, Saat:08:32 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Forumumuz Hakkındaki Düşünceleriniz Toruga 22 8,949 10-01-2015, Saat:08:42 PM
Son Yorum: Hiken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi