Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emarafu
Mrb ismim Emrah  bir yerde japonca isminize en yakın kullanileceğiniz bir isim seçmeniz  sizin  japonya'da daha kolay analışır olur gibisinde bende  çevirden isimimin anlamına gelen Emarafu üye olurken kullandım. 

25-yaşında  Adıyamanlıyım  istanbul'da bir residans'ta ö.güvenlik elamanı olarak çalışmaktayım  pc' ile çok zaman  geçiriyorum küçüklükten beri hayalimdir asya ülkeri gezmek görmek ve dillerini öğrenmek hayat şartları gezmeyi nasip etmese'de dilini öğrenmek istiyorum . Kafaya' taktım  öyle yada böyle japonya yı görmek istiyorum dilini öğrenmek istiyorum şuan'da bir arkadaşım oraya çalışma' ya gitti bir aydır . Benim'de durumum  düzelme gösterirse bende gitmeyi düşünüyorum. Şuan henüz Dersler'e başlamadım bilgi ve Alabileceğim kitaplar hakkında bilgi toplama aşamasındayım. Dili iyi öğrenen var mı acaba. ? ya 'da öğrenmekte olan arkadaslar hangi kitapları önerisiniz. Tşk ederim hepinize şimdiden
Bul
Hoşgeldin Emrah, iyi forumlar dilerim. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Hoşgeldin Emrah,  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'u incelemeni tavsiye ederim. Forumda iyi eğlenceler. smile
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Hoşgeldin Emrah ((:
Bul
Hoş geldin Emrah, iyi forumlar. smile
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Hoş geldin ve iyi forumlar!^^ smile
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi