Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hep Birlikte The GazettE'i Türkiye'ye Getiriyoruz!!!
[Resim: WQJgnL.jpg]

Daha önce FT Island fanları My Music Taste adlı sitede gruplarını Türkiye'ye getirmek için bir kampanya başlattı ve başarılı oldular. Bu başarılı sonucu gördükten sonra ben de bir Sixthgun olarak aynısını The Gazette için yapmak istedim ve bir kampanya başlattım.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. 

Kampanyada başarılı olmamız için 50.000 Make Puanı'na ulaşmamız gerekiyor. O puana ulaştıktan sonra site yetkilileri grubun menajeriyle konuşuyor ve grubu getirmek için ellerinden geleni yapıyor. Şu an 870 Make Puan'a sahibiz, önümüzde uzun bir yol var ve bu yolu yalnızca el ele verirsek aşabiliriz. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.  smile
[-] 6 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., Reikon, Ryzki9, sean_paul_sense, Toruga, ~Haruna~
Bul
Bu güzel proje için çok teşekkür ediyoruz, yapmamız gereken projeyi daha fazla kişiye yaymak ve destek vermelerini sağlamak. Gelemeseler bile buradan istek olduğunu öğrenmeleri çok iyi olacaktır.
[Resim: xPdeGf.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Nameless__Liberty
(08-26-2017, Saat:01:06 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu güzel proje için çok teşekkür ediyoruz, yapmamız gereken projeyi daha fazla kişiye yaymak ve destek vermelerini sağlamak. Gelemeseler bile buradan istek olduğunu öğrenmeleri çok iyi olacaktır.

Kesinlikle! Gelemeseler bile Türkiye'de fanlarının olduğunu bilecekler ve belkide ilerleyen zamanlarda buna yönelik çalışmalar yaparlar.
  • ~Haruna~
Bul
Bu tür projeler ne kadar güzel! Japon hayranları için, Kore hayranları için de!! Hangi Uzak Doğu ülkesi olursa olsun çok güzel çalışmalar!^^
Umarım başarılı olur, pes etmek yok! Cool Angry Angry
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
  • Nameless__Liberty
Bul
(08-26-2017, Saat:08:57 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu tür projeler ne kadar güzel! Japon hayranları için, Kore hayranları için de!! Hangi Uzak Doğu ülkesi olursa olsun çok güzel çalışmalar!^^
Umarım başarılı olur, pes etmek yok!  Cool  Angry  Angry

Hepinizin desteği sayesinde başarılı olacağına inanıyorum. Kampanyaya katılmanız için fan olmanıza gerek yok, desteklerinizi esirgemeyin lütfen  Angel
  • ~Haruna~
Bul
Çok iyi düşünülmüş bir proje, ben de hemen destek oluyorum ve elimden geldiğince çok kişinin bunu duymasını sağlıyorum. Bravo
Umarım bizler de başarılı olabiliriz. Angel
[Resim: fWyId8.jpg]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Nameless__Liberty, ~Haruna~
Benden de tam destek, hep destek! Gazette'ye sesimizi duyuralım hep beraber!  Cool
[Resim: 9bcbps.png]
  • Nameless__Liberty, ~Haruna~
Bul
990 Make Puan'a ulaşmışız, daha önümüzde çoook uzun bir yolumuz var. Destekleriniz için çok teşekkür ederim, çalışmaya devam. Fighting!!!   Dance Bravo
  • Reikon, ~Haruna~
Bul
1130 Olmuşuz^^
Bul
Nasıl puan kasabileceğimizi sormak istiyordum. Ve baştaki "Haydi bizim için bu konsere ne kadar ödeyebileceğini söyle." sorusuna öylesine Unlimited yanıtını verdim. Sorun teşkil edecek bir durum olur mu ??
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu Anda Hangi The Gazette Şarkısını Dinliyorsunuz? мiкα 74 42,579 09-16-2017, Saat:09:32 PM
Son Yorum: Reikon
  The Gazette (ガゼット) Haberleri мiкα 60 32,868 06-28-2017, Saat:01:52 PM
Lightbulb Proje: The Gazette Hayranları'nı Tanıyorum мiкα 73 38,588 04-25-2017, Saat:06:57 PM
Son Yorum: Dogmatic
  The Gazette (ガゼット) - Sohbet мiкα 72 35,051 04-24-2017, Saat:10:08 PM
Son Yorum: Dogmatic
  The Gazette (ガゼット) - Mp3 Download Başlığı Toruga 11 4,926 04-13-2017, Saat:10:38 PM
  The Gazette (ガゼット) - Tanıtım мiкα 9 8,395 04-02-2017, Saat:12:34 AM
  The Gazette (ガゼット) - Diskografi Reikon 4 6,363 03-15-2017, Saat:11:24 AM
  The Gazette Üyelerinden Hangisini Seviyorsunuz? Reikon 32 17,514 08-09-2014, Saat:01:25 PM
Son Yorum: mrs. lovett
Star The Gazette Hakkında Bilinmeyenler мiкα 24 20,310 07-20-2013, Saat:12:33 PM
Son Yorum: Canset
  The Gazette Fontu Miyavi 6 5,980 08-13-2012, Saat:06:21 PM
Son Yorum: Biizu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi