Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EDO CO., LTD (Taksim)
EDO CO 'nun merkezi Japonya.Taksim'de bir şubesi var.Bu şubenin facebook'da "edo fashion" isimli bir sayfası var.

[Resim: 163764_10150160423883976_226856403975_83...3947_n.jpg]

Ben dükkana dün gittim.Dükkan'daki herşey Japonya'dan gelmiş, orijinal.Şahane biblolar, bebekler, savaş kıyafetleri, takunyalar, geleneksel çalgıların yanında anime figürleri de var.

[Resim: 185908_10150185454233976_226856403975_87...2754_n.jpg]

Ama dükkandaki ürünlerin çoğunluğunu modern kıyafetler oluşturuyor.Japon tarzı orijinal elbiseler, one piece baskılı kaliteli tişörtler var.Ne var ki fiyatlar yüksek gelebilir.Ama alamayacak bile olsanız küçük bir sergi muamelesi yaparak dükkanı ziyaret edebilirsiniz.

[Resim: 15705_428464373975_226856403975_5413343_5715237_n.jpg]

Arkadaşım bana saç toplama çubuklarından hediye etti.Çok şıklarsmile

İletişim:
Asmali Mescit Mah. Mesrytiyet Cad. 31/A Beyoglu istanbul Turkey +90 212 245 80 50 Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. 6-12-2 Koyama Shinagawa-ku Tokyo JAPAN 142-0062 +81 3 5749 9811 Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Harika bunlar!!! Konu için çok çok teşekkürler! Ay burnumun dibinde ne varmış ta bilmiyormuşum, utandım bir an... Big Grin
Umarım fiyatlar çok uçuk değildir.. Big Grin
[Resim: QOJ7evi.png]
Vay be benim de haberim yoktu. Bir Beyoğlu turu yapmak bana farz oldu artık. smile Teşekkürler bilgiler için.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Ben de yeni öğrendim ya.Ben de utandımBig Grin Ayrıca rica ederimBig Grin
Biraz fiyatlardan bahsedeyim ama hevesiniz kaçmasın.Almayacaksanız bile görmesi güzel hem.

Modern tişörtler 75-87 arası gördüm ben.Daha farklı fiyatlar da vardır elbet.Büyük ahşap bi bibloyu sordum 250 dediBig Grin ama daha ufakları da var.Onlar çok daha uygun.Şu saçları uzayan bebekten de var.Fiyatını unuttum Big Grin 25 liraya bi çizimli bez vardı.Bento bezi miydi neydi bilmiyorum.Savaş kıyafetleri çok pahalı.750ye de bişey görmüştüm ama neydi hatırlamıyorum.Ne kadar kötü bi mesaj oldu bu ya Big Grin
Bul
Ay çok pahalıymış, ama para biriktirip almaya değer belki... Big Grin
[Resim: QOJ7evi.png]
Güzel oldukları kadar pahalılarda... Almak isterdim ama Isparta'dan bir de oraya gelme parası var. Yani çok paraya ihtiyacım var çok. Big Grin
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
Ufak şeyler alınabilir fiyat.Mesela bana hediye edilensaç tokasıBig Grin
Daha kolay bulabilmeniz için Dükkanın kartının arkasındaki haritayı paylaşayım dedim.Nette bulsaydım daha kaliteli olurdu ama bu da iş görürsmile
[Resim: edokroki.jpg]
Bul
Dün yine gittim ben de.Bi şey satın almak zor gerçekten.
Bi yukata sordum 270 dedi.Ama %20 indirim varmış şu an tekstil ürünlerinde.Taksit de mümkün.
Bu arada 1 yıl kadar sonra online satışa başlayacaklarmış.
Bul
Güzelmiş Taksime gittiğim bir ara ziyaret ederim yemek çubuğu da varsa alabilirim benimkini yeğenim kemirme tahtası galine getirdi sap map kalmadı Big Grin
İmza İmza Dediğin Nedir ki Gülüm Ben Seni İmzasız da Severim Yoon Kye Sang :-D
Bul
benimde haberim yoktu resmen :/ teşekkür ederim^^ yalnız fiyatlar çıldırmış Sad belki online satışa geçince daha ucuz olur ^^
★.•°☆ If you can't shine alone, i will become your light ☆°•.★
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi