Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yumiko Takino (瀧野由美子)
 Yumiko Takino (瀧野由美子)

[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcR8h2JQwsb8iPfCG5LT1...Vq4Fry0dc4]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Takma Adı: Yumirin (ゆみりん)
Doğum Tarihi: 24 Eylül 1997 (19 yaşında)
Doğum Yeri: Yamaguchi, Japonya
Boyu: 1.64 cm
Kan Grubu: 0
Jenerasyon: 1. Jenerasyon

Çeviri: Toruga
Kaynak: Stage48 Wiki
[Resim: rJuQYh.jpg]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Kojiyuu, ~Haruna~
STU48 1. jenerasyon seçmelerine ve Yumiko'ya dair TV haberleri.

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Kojiyuu
Birkaç gün önce Yumiko, twitterda fan hesabında paylaştığını sanıp yanlışlıkla kendi hesabında paylaştığı ve hemen sildiği tweeti için özür diledi. Tweette bir Johnny’s üyesi, Okada Nana ve kendisinin olduğu bir fotoğraf vardı.

[Resim: EYP_IcJXgAA-P10?format=png&name=900x900]

Yayınladığı özür mesajı:

”Dün gece Twitter’da uygunsuz bir gönderi paylaştım. Beni ismimle destekleyen insanların ismini yazdım.
Bence bu benim içine kapanıklığımın sonucu. Kendimden utanıyorum. Eğer bir çukur olsaydı onun içine girerdim. Gerçekten çok üzgünüm, çok utanıyorum. Hayranlarımı hayal kırıklığına uğrattığım için çok özür dilerim.
Şu andan itibaren, idol olmanın bilincini taşımak ve tekrar insanların güvenini kazanmak için çalışacağım. 
Gelecekte çok çalışmaya devam edeceğim, teşekkür ederim.”

Kaynak: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: tumblr_pm106870T21y5locao1_400.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Kendi Fan hesabına yorum atmak hakikaten ilginç, ama çok kötü bir şey gözükmüyor. Daha neler göreceğiz bakalım?
(05-23-2020, Saat:05:15 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Kendi Fan hesabına yorum atmak hakikaten ilginç, ama çok kötü bir şey gözükmüyor. Daha neler göreceğiz bakalım?

Çok büyük bir olay değil bence. Birine hayran olması çok normal ve çok utanmış belli ben olsam ben de utanırdım ama bu kadar özür dilenicek bir şey değil. Twitterdan gördüğüm kadarıyla da çoğu kişi sevimli bulmuş bu olayı.
[Resim: tumblr_pm106870T21y5locao1_400.jpg]
Bul
(05-23-2020, Saat:05:22 PM)livzyliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(05-23-2020, Saat:05:15 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Kendi Fan hesabına yorum atmak hakikaten ilginç, ama çok kötü bir şey gözükmüyor. Daha neler göreceğiz bakalım?

Çok büyük bir olay değil bence. Birine hayran olması çok normal ve çok utanmış belli ben olsam ben de utanırdım ama bu kadar özür dilenicek bir şey değil. Twitterdan gördüğüm kadarıyla da çoğu kişi sevimli bulmuş bu olayı.

Ben kendine ait fan hesabında paylaştı sandım, yanlış okumuşum. O zaman evet sıkıntı yok. smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi