Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.4/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuz Hakkındaki Düşünceleriniz
Güzel bir düşünce, konuda gerekeni bilen ve başaran bir ekip olduğunuzu düşünüyorum. Böyle bir forumun olması mutlu edici. Yine de bu kadar hoş tasarlanmış bir foruma göre biraz aktivite eksiği var sanki. O da çözülür bir şekilde. Son yıllarda Scandal-Heaven'den sonra bağlanacağım tek forum olacak gibi.
Bul
Boyle japon kulturune merakli insanlarin bi arada oldugu biyer olmasi hosuma gitti.
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]
Forum teknik ve manevi olarak gayet kullanışlı bir yapıya sahip ancak konulara başlıklara göre bir takım sınırlandırmalar olması gerektiğini düşünüyorum. Mesela; örnek veriyorum bir üye bir müzik grubu hakkında konuşma tartışma yapılması gereken yere arka arkaya 20-30 tane fotoğraf atıyor. Amacı yorum sayısı kasmak mıdır yoksa gerçekten istediği için midir orasını bilemem ancak genel olarak forumun bir ''thrash'' kontrolünden geçmesi lazım.

Tek kelimelik yorum atanlar. Harf ile yorum atanlar... Teşekkür etme tuşuna basmak yerine ''ellerine sağlık smile'' yazanlar çok var. Görsel olarak biraz daha rahatlatılması lazım sistemin diye düşünüyorum. Amacım kimseye ofensif davranmak veya gönderme yapmak değil zira yeni üyeyim zaten.

İyi çalışmalar, teşekkürler.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz Toruga 138 66,615 01-02-2017, Saat:06:19 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi