Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.4/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuz Hakkındaki Düşünceleriniz
Forumumuz hakkındaki düşüncelerinizi samimi olarak bu başlıkta bizlerle paylaşabilirsiniz.
[Resim: xPdeGf.jpg]
bötlle bir forumun olması çok güzel olmuş
daha öncede kurulmuştu böyle bir site ama uzun ömürlü olmamıştı
umarım zamanla daha da büyüyerek çok güzel bir forum olur japon severler içinHeart
Bul
Forum gayet güzel bence ama bir iki aksak durum var. Öncelikle tema biraz kasvetli duruyor. Yani pek hoş olmamış. Bu yüzden forumdaki kategoriler düzensiz görünüyor. Bir de ana sayfada yan taraflardaki arama, sosyal takip v.s. onlar olmasa daha iyi olurmuş sayfayı bozuyor. Son olarak istatistik tablosu düzenlense daha iyi olabilir. Örneğin;
Yeni Üyeler | En Çok Yazan | Yeni Mesajlar gibi. smile
FoRmunuz gayet güzel, hem eğlenioR hem de öğrenioRum.
Ama foRma video ve resim eklemek istediğimde ne yapacaĞımı bilmioRum bununla ilgili bilgi veRiRseniz sewiniRimm^^
Bul
(01-04-2012, Saat:04:48 PM)sakura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.FoRmunuz gayet güzel, hem eğlenioR hem de öğrenioRum.
Ama foRma video ve resim eklemek istediğimde ne yapacaĞımı bilmioRum bununla ilgili bilgi veRiRseniz sewiniRimm^^

Resimde belirttiğim resim ve video simgelerine tıklayarak linklerinizi yapıştırıyorsunuz sadece.

[Resim: KQHIw.jpg]
(01-04-2012, Saat:04:48 PM)sakura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.FoRmunuz gayet güzel, hem eğlenioR hem de öğrenioRum.

Lütfen R'lerin tamamını büyük yazarak veya değişik kullanımlarda bulunarak dilin düzgün yazımını sekteye uğratmayalım. Dilimiz herşeyimizdir. (Ayrıca bkz. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.)

Şahsınıza münhasır olarak algılamamanızı temenni eder, teşekkürlerimi bildiririm.

Saygılar. smile
Forumda her şey yerli yerinde sadece müzik konuşulan bir forum .Msn konuşmaları ve benzer konuşmalar yok bu hoşuma gidiyor bence yapılan öyle konuşmalar forumun kalitesini düşürüyor .Birde japon-fans' ta en çok sevdiğim şey Türkçe altyazılı klipleri indirebilmek benim için çok etkileyiciydi.Bir de radyo yayınlarını seviyorum bir çok grubu ve sanatçıyı böyle keşfettim .Kısacası bu forumu çok seviyorum adminlere yöneticilere sonsuz teşekkürler ...smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul
Öncelikle buraya yazmama gerektiğini biliyorum ama diğer bölüme giremediğim için buaraya yazıyorum şimdiden özür dilerim.Bazı konulara giremiyorum.Sayfayı açtığımda Kötü amaçlı yazılım uyarısı veriyor.
Giremediğim bölümler:
*Forumda Keşfettiğiniz Sorunlar
*Bölüm Önerileriniz
*Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz
vede J-Rock (Japon Rock Müziği) bölümünde;
*Dir en Grey (ディル・アン・グレイ)
*Alice Nine (アリス九號)
*Breakerz
*Gackt (神威 楽斗)
*Girugamesh (ギルガメッシュ)
*Kra
*the Gazette (ガゼット)
*UVERworld (ウーバーワールド)
sayfalarına girmeye çalıştığımda uyarı gördüm.Sadece bana mı oldu bilmiyorum.İlgilenirseniz sevinirim.
Bul
(12-11-2012, Saat:01:27 PM)Lidya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Öncelikle buraya yazmama gerektiğini biliyorum ama diğer bölüme giremediğim için buaraya yazıyorum şimdiden özür dilerim.Bazı konulara giremiyorum.Sayfayı açtığımda Kötü amaçlı yazılım uyarısı veriyor.
Giremediğim bölümler:
*Forumda Keşfettiğiniz Sorunlar
*Bölüm Önerileriniz
*Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz
vede J-Rock (Japon Rock Müziği) bölümünde;
*Dir en Grey (ディル・アン・グレイ)
*Alice Nine (アリス九號)
*Breakerz
*Gackt (神威 楽斗)
*Girugamesh (ギルガメッシュ)
*Kra
*the Gazette (ガゼット)
*UVERworld (ウーバーワールド)
sayfalarına girmeye çalıştığımda uyarı gördüm.Sadece bana mı oldu bilmiyorum.İlgilenirseniz sevinirim.

Cevabı burada. >>> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
güzel bir site smile tam bana göre bir site smile smile her şey çok güzel bu siteyi kim kurduysa teşekkür ediyorum ve ellerine sağlık diyorum smile smile smile Big Grin Big Grin Big Grin
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz Toruga 138 66,492 01-02-2017, Saat:06:19 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi