Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda Keşfettiğiniz Sorunlar
Benim bir sorunum vardı. Sitede az önce birkaç sayfaya girmek istediğim chrome kötü amaçlı yazılım uyarısı verdi. Örnek olarak: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bu konuda bilginiz var mı acaba? Huh
Bul
(12-09-2012, Saat:11:18 PM)Haruka-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Benim bir sorunum vardı. Sitede az önce birkaç sayfaya girmek istediğim chrome kötü amaçlı yazılım uyarısı verdi. Örnek olarak: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Sayfada yer alan resimlerin yüklendiği sitelerle ilgili olabilir belki. Forumda genel bir sıkıntı olsa sanırım tüm sayfalarda aynı hatayı alırdınız.
[Resim: xPdeGf.jpg]
(12-09-2012, Saat:11:18 PM)Haruka-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Benim bir sorunum vardı. Sitede az önce birkaç sayfaya girmek istediğim chrome kötü amaçlı yazılım uyarısı verdi. Örnek olarak: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Verdiğiniz linke tıkladım ve bende öyle bir uyarı vermedi. Sorun sizin ayarlarınızdan kaynaklanıyor olabilir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ppWuKyc.gif]
(12-09-2012, Saat:11:29 PM)Janoomma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Verdiğiniz linke tıkladım ve bende öyle bir uyarı vermedi. Sorun sizin ayarlarınızdan kaynaklanıyor olabilir.

Anladım teşekkür ederim. Ayarları bir kurcalayayım ben. smile
Bul
Benim ki teknik bir sorun değil ama foruma atılan resimlerin belli bir sayıdan sonrası spoiler içinde verilse daha iyi olur sayfa açılırken kasıyor çok fazla resim atıldıgında ilgilenebilirseniz sevinirim smile
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
Bende banner, ifadeler, bazı imzalar kırık resim olarak gözüküyor. Dns ayarı yapmadığımdan büyük ihtimalle, benim için sıkıntı olmuyor ama foruma yeni katılacaklara yeni bulanlara kötü gözükebilir.
Bul
(09-05-2015, Saat:09:32 PM)LiSA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bende banner, ifadeler, bazı imzalar kırık resim olarak gözüküyor. Dns ayarı yapmadığımdan büyük ihtimalle, benim için sıkıntı olmuyor ama foruma yeni katılacaklara yeni bulanlara kötü gözükebilir.

İmgur'la alakalı, siteyi Türkiye'den yasakladıkları için bazı resimlerde sorun çıkabilir. DNS değiştirirseniz sorun çözülecektir.
[Resim: xPdeGf.jpg]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi