Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fullmetal Alchemist (鋼の錬金術師) (2017)
Fullmetal Alchemist (鋼の錬金術師)

lWJPJl.jpg

Adı: Fullmetal Alchemist
Romaji: Hagane no Renkinjutsushi
Japonca: 鋼の錬金術師
Yönetmen: Fumihiko Sori
Yazar: Hiromu Arakawa (manga)
Yayın Tarihi: 1 Aralık, 2017
Süre: 133 dk.
Distribütör: Warner Bros.
Dil: Japonca
Ülke: Japonya

Oyuncular:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Edward Elric
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Winry Rockbell
Fujioka Dean - Roy Mustang
Matsuyuki Yasuko - Lust
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Maes Hughes
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Riza Hawkeye
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Maria Ross
Oizumi Yo - Binbaşı Shou Tucker
Kunimura Jun - Doktor Marco
Kohinata Fumiyo - Tümgeneral Hakuro
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Envy
Uchiyama Shinji - Gluttony
Kenjiro Ishimaru - Peder Cornello

Konusu:

Küçükken, Edward Elric ve küçük kardeşi Alphonse'nin annesi vefat eder. İki kardeş annelerini diriltmek için simyada yasak olan insan dönüşümü yaparlar. Ancak başarısız olurlar. Bunun sonucunda Edward vücudunun bir parçasını, Alphonse de tüm bedenini kaybeder. Edward vücudunun başka bir parçasını küçük kardeşinin ruhunu bir zırha bağlamak için feda eder. Edward bir Simyacı olmaya karar verir. Kaybettiklerini geri getirebilecek "Felsefe Taşı"nı aramak için yolculuğa çıkar.

Anime Konusu İçin ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Fragman:

Kaynak: AsianWiki
Çeviri: ~Haruna~
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 5 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Edebiyatçı Kız, ezgi2002, kagami chan, Reikon, Toruga
Ara
Şu animeleri anime olarak bıraksalar daha güzel olacak sanki gibi Sad
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Ara
Sizce bu film bizim sinemaların vizyonuna da düşer mi ?
Ara
(09-30-2016, Saat:05:03 PM)ElDirecto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sizce bu film bizim sinemaların vizyonuna da düşer mi ?

Bilemiyorum... Daha çok var, öyle bir şey olsa bile şimdilik belli olmaz. Ancak ben düşeceğini pek sanmıyorum.
 LyrgD0.png

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
İlk fragman geldi! Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

LyrgD0.png

• kagami chan
Ara
1 Ocak'ta filmin ilk posteri yayınlandı.

Al için endişeleniyordum, gerçekten iyi görünüyor. Umarım aynı seiyuu seslendirir.

---

2017'deki ilk yorumum da FMA'ya oldu, çok mutluyum!  Big Grin
 LyrgD0.png

Ara
(01-01-2017, Saat:12:16 AM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.1 Ocak'ta filmin ilk posteri yayınlandı.

Al için endişeleniyordum, gerçekten iyi görünüyor. Umarım aynı seiyuu seslendirir.

---

2017'deki ilk yorumum da FMA'ya oldu, çok mutluyum!  Big Grin

Ayrıca Roy Mustang'ın filmde kullanılan kostümü;

LyrgD0.png

Ara
Filmin yayın tarihi 1 Aralık, 2017 olarak açıklandı!

Ayrıca Alphonse Elric karakteri için de ilk görüntüler geldi. Tamamı CG (bilgisayar tarafından üretilen) bir karakter olan Alphonse Elric'in son halinin oluşturulmasında Japon film endüstrisi için yeni olan teknikler kullanılmış.

br4D5d.jpg

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Bence oldukça başarılı olmuş, kimin seslendireceğini de merak ediyorum. Umarım deneyimli ve Al'in sesine benzer biri seçilir.
 LyrgD0.png

• kagami chan
Ara
Adını çok gördüğüm, birçok Anime severin severek önerdiği anime Fullmetal Alchemist.
Zahmet edipte bir konusuna bile bakmamıştım. Ayıp etmişim. Okashii  Güzel bir konusu varmış.  Cool Alphonse Elric karakterini çok başarılı buldum. Sanırım filmi çıkmadan (zaman buldukça) bu animeyi izleyeceğim. smile
Teşekkürler Haruna.  smile
9bcbps.png
Ara
(02-24-2017, Saat:07:00 PM)Reikon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Adını çok gördüğüm, birçok Anime severin severek önerdiği anime Fullmetal Alchemist.
Zahmet edipte bir konusuna bile bakmamıştım. Ayıp etmişim. Okashii  Güzel bir konusu varmış.  Cool Alphonse Elric karakterini çok başarılı buldum. Sanırım filmi çıkmadan (zaman buldukta) bu animeyi izleyeceğim. smile
Teşekkürler Haruna.  smile

Benim ilk anime'mdir. Tongue Eğer izleyeceksen 2009'da çıkan seriyi izlemeni tavsiye ederim. 2003 serisi mangadan bağımsızken, 2009 serisi mangaya göre yapılmış. Ben 2009 serisini daha çok seviyorum, kurgusu daha güzel.

İki kardeşin zorluklarla dolu yolculuğu... Gerçekten çok harika bir seridir!
 LyrgD0.png

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miseinen Dakedo Kodomo Ja Nai (未成年だけどコドモじゃない) (2017) ~Haruna~ 1 366 01-02-2018, Saat:11:01 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Linking Love (リンキング・ラブ) (2017) Kojiyuu 1 369 09-08-2017, Saat:03:37 PM
  Asahinagu (あさひなぐ) (2017) Kojiyuu 1 516 07-16-2017, Saat:05:33 PM
  Peach Girl (ピーチガール) (2017) ~Haruna~ 2 1,314 05-01-2017, Saat:07:47 PM
Son Yorum: Toruga
  Gintama (銀魂) (2017) ~Haruna~ 6 2,119 04-24-2017, Saat:12:59 PM
Son Yorum: Toruga
  Blue Hearts ga Kikoeru (ブルーハーツが聴こえる / The Blue Hearts) (2017) Reikon 0 447 04-14-2017, Saat:02:01 AM
Son Yorum: Reikon
  Ankoku Joshi (暗黒女子 / Girls in the Dark) (2017) Reikon 2 900 04-14-2017, Saat:01:31 AM
  Tori Girl! (トリガール!) (2017) ~Haruna~ 0 425 04-05-2017, Saat:06:57 PM
  ReLIFE (2017) Reikon 0 527 03-28-2017, Saat:10:46 PM
  Kodomo Tsukai (Innocent Curse / こどもつかい) (2017) Reikon 0 530 03-28-2017, Saat:10:01 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi