Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif]
Arkadaşım şunu söylemek istiyorum , bence korenin sevilmesinin bir sebebide Savaş yıllarında onların yanında olmamızdan dolayı aramızda bir bağ gelişmesi olabilirmi ?
[Resim: korsanlar.gif]

Açık denizlerde yolunu kaybetmiş kaptan[Resim: serdumen.gif]
Sanırım TRT Okul en son Boys Over Flowers'ı yayınlamaya başlamış. Ama fragmanından gördüğüm kadarıyla, gerek dizinin ismi, gerek dublajlar olsun komedi bir hal almış... Ben, şahsen, güzelim J-dramalarının da böyle bir rezillikten nasiplenmemesi adına televizyonda yayınlanmaması taraftarıyım. Sen kalk, Boys Over Flowers'ı Yaban Çiçeği diye çevir, F4 yerine Ç4 de... Bu nedir yaaa? :S Aman, aman, dağlara, taşlara... J-dramaları kusur kalsın böylesinden...

Ekleme olarak: Ve bence bir Japon doraması yayınlanacaksa ilk göz ağrım olan Zettai Kareshi'ye arkamı dönerek Ichi Rittoru No Namida derdim. Zettai Kareshi'yi ne kadar çok sevsem de kesinlikle Ichi Rittoru No Namida bir numara! Hem belki reyting bile kırabilirdi... Kimse böyle acıklı gerçek bir hayat hikayesinin bir sonraki bölümü iple çekmeden edemezdi... Çok güzel olurdu, çoook...
Bul
(05-10-2012, Saat:08:29 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Zaten adamlar direk "Kore dizisi" önerilerini soruyorlardı, ben baştan bir ihtimal vermemiştim.

Kore dizisi isteği alıyorlar, Kore dizisi önerisi istiyorlar.
TRT için her ne kadar Kore dizileri bir adım önde olsa da, biraz istek işi. Boys Over Flowers için çok çaba harcayan hayranlar hüsrana uğramadığı gibi, bizim de 'aşırı' isteklerimizin karşılıksız kalmayacağını umuyorum ben.
[Resim: tumblr_lvflwllWOz1qeovlro6_250.gif]
&YY.
Bul
Bu işte temel olan iyi bir şekilde organize olmak ve iyi ve ısrarlı biçimde isteğimizi dile getirmek.Boys Over Flowers'ın yayınlanmasındaki en önemli faktörü Türkiye hayran kulübünün bu konuda aşırı ve yoğun ısrarlarını arkasına büyük bir kitleyi alarak yapması oldu.Belli aralıklarla düzenlenecek ve sesimizi duyurabileceğimiz twitter etkinlikleri olsun, çizim etkinlikleri olsun, buna benzer değişik şekillerdeki etkinliklerle çok da zor olacağını sanmıyorum.

Ayrıca Kore-Türkiye dostluğundan bahsedilmiş.Bugün Japonya ile Türkiye arasında da çok uazk bir ilişki olduğunu düşünmüyorum.Sadece ilişki tarzı ve sebebi biraz daha farklı ve yoğunluk açısından aynı olmayabilir.Sonuçta burda önemli olan burdaki takipçilerin bunu yeterince istemesi.Yapılabilecek herhangi bir organizasyonda özellikle video tanıtımda yardımcı olabilirim.Fikirleri toparlayıp bu konuyu daha iyi şekilde gündeme taşımalıyız.
DanceJumpingSoul
Animelerden umut kesilmiş gibi, hemen filmlere yönelmişsiniz. TV8'e yüklenememiz lazım, belki AnimeZ TV'yi satın alırda daha kötüye gitmeden dur der.
Bul
Yayınlatmayalım T^T Bakın Kore dizileri yayınlandı da ne oldu. Bari bu özel kalsın.. Önce hollywood dizileri sonra Kore.. bunları da kaptırmak istemiyorum T^T

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 93,079 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,766 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,655 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,353 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,546 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,885 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,351 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,387 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu'na Ulaşalım! [Aktif] Toruga 14 8,363 02-27-2013, Saat:11:32 AM
Son Yorum: ColdOne
  Dream TV Evdeki Ses Programında Japon Klipleri Yayınlatalım! [Aktif] glşh 74 33,562 11-16-2012, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Zuzagi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi