Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif]
Bayağı mesaj yolladım smile
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Bul
Ben de gönderiyorum. Umarım sesimizi duyarlar.. smile
Bul
TRT İŞİ BİRAZ ZOR AMA BİR ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ CNBE YA DA STAR TV YAYINLIYABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM VE EVET HANA YORI DANGO JAPON DİZİLERİNİ SEVDİREN BİR KONUSU VARDI.ELİMDEN GELENİ YAPARIM EMAİL ,TEL,FAX HEPSİNE VARIM KONSER İÇİN DE JAPAN SENESİNDE AKLIMIZ NERDEYDİ O ZAMAN BELKİ KOLAY OLURDUsmile) DENEYELİM GÖRELİM HAAHAA KORE DİZİSİ BEKLERKEN JAPAN DİZİSİ YAYINLARMIŞ TRT smile) BİR DE JAPAN DİZİ ÇEVİRİSİDE AZ BELLİ SİTELERE YAZDIĞIMDA ÇEVİRMEN EKSİKLİĞİ ÇEKTİKLERİNİ SÖYLÜYORLAR,TV DE GÖREMESEKTE (İNŞALLAH GÖRÜRÜZ AMAN YANLIŞ ANLAMAYIN)BU SİTELERDEN DE İZLEYEBİLİRİZ,ÇEVİRİYE DESTEK İSTESEMsmile))

Toruga'dan Not: Büyük harflerle yazmak yasaktır, lütfen tekrarlanmasın.
Bul
Destek verdiğiniz için çok teşekkürler.
Bul
Ben de trt'ye böyle bi mail attım.Biraz uzatmışım sanırım:

Öncelikle başarılı yayınlarınız için tebrik eder ve teşekkür ederim.

Kanalınızda verilen Kore dizilerini keyifle seyrettim.
Bu diziler pek çok insanın Kore'ye ilgi duymasını sağladı.
Artık insanlarımız Kore'yi daha iyi tanıyor.

Ancak ülkemizde adı daha çok bilinmesine rağmen Japonya hiç tanınmıyor.
Japonların ilgi çekici kültürleri, çok değerli sanatçıları olmasına rağmen ülkemizde bunlardan haberi olan pek kimse yok.
Bunun yanında çok yabancı olduğumuz için Japonya hakkında olumsuz düşüncelere kolayca kapılabiliyoruz.
Yalan haberlere inanıyor, farklılıklarını kolayca yadırgıyoruz.
Güzel bir tarihi geçmişi olan Türkiye ve Japonya bu kadar uzak olmamalı.
Bilmeliyiz ki Batı dışında Doğu'da; Japonya'da da atan bir kalp var.
Kanalınızda verilecek olan bir Japon dizisinin, insanların ülkeye ilgisini ve sempatisini uyandıracağını,
bunun da Japonya'yı Türkiye'ye yakınlaştıracağını düşünüyorum.

Yayınlarında hep güzel amaçları olduğunu düşündüğüm TRT'nin bu ricayı dikkate alacağını düşünüyorum.
Olumlu cevabınızı dört gözle bekliyorum.

Tüm TRT kadrosuna kolaylıklar diler ve teşekkürler ederim.

Bul
Face'de gördüğüm tüm Japonya sayfalarında gönderi paylaştım.Üyelere de tek tek mesaj atmak istiyorum ama face artık üye listelerini göstermiyor sanırım.
Bul
Facebook'ta bu konuyla ilgili bir sayfa açmak iyi bir fikir. Sesimizi daha çok duyurabiliriz böylece. Peki bu konuyla kim ilgilenebilir?
[Resim: xPdeGf.jpg]
Zevkle ilgilenecek üyeler var Big Grin
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
(06-01-2011, Saat:02:15 PM)Sakura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Star TV'ye gönderdiğim mail'den gelen cevap, muhtemelen herkese yolluyorlardır ama yazayım dedim, şimdilik geri dönüş yapan tek kanal. smile

Sayın İzleyicimiz,

01.06.2011 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Star Tv yayınlarına göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeni için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak isteğiniz ilgili birimlere iletilmiştir.

Star Tv yayın akışı ile ilgili tüm bilgiler Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. internet adresinden ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Star Tv ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Alo Star Tv'yi arayarak veya bizeyazin@startv.com.tr mail adresimizden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İyi seyirler,

Sevgi ve saygılarımızla

İzleyici Bilgi Merkezi
Tel: 0212 478 07 87

Evet aynı mail banada geldi heğimiz birlik olursak bir umut belki Star TV yayınlar ^^
YJH Facebook sayfasıyla ilgileneceksin, doğru anladım dimiBig Grin
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 92,941 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,738 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,653 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,321 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,543 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,884 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,351 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,376 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu'na Ulaşalım! [Aktif] Toruga 14 8,354 02-27-2013, Saat:11:32 AM
Son Yorum: ColdOne
  Dream TV Evdeki Ses Programında Japon Klipleri Yayınlatalım! [Aktif] glşh 74 33,530 11-16-2012, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Zuzagi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi