Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif]
Atmayı düşündüğüm mesaj sizlerle de paylaşmak istedim.Çok ileri gittim galiba.Yoksa Japonya vs Kore çatışması çıkacak Big Grin TRT'ye:

"Öncellikle beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.Söz konusu olarak attığım bu e-mailin amacı ülkemizde J-Drama olarak bahsettiğimiz Japon dizileri yayınlatmak.Kanalınızda birçok kez Kore dizileri yayınlandı.Evet Türkiye'de bu diziler beğenilerek izleniyor, fakat biz Japon severler kanalınızda da Japon dizileri görmek istiyoruz.Akşam saatleri genelde tekrar yapılır.Eğer kadronuz boş ise lütfen herhangi bir Japon dizisini yayınlayın.Bizler Türkiye ile Japonya arasında büyük bir uçurum görmek istemiyoruz.Ve Japonya sevgisinden çok çok sonra başlayan bu Kore sevgisi bizim Japonya sevgimizin üstüne çıkıyor.Bizde bunu engellemek, Japonya'nın da harika şeyler yaptığını göstermek istiyoruz."
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
(06-01-2011, Saat:12:19 PM)YJH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Atmayı düşündüğüm mesaj sizlerle de paylaşmak istedim.Çok ileri gittim galiba.Yoksa Japonya vs Kore çatışması çıkacak Big Grin TRT'ye:

"Öncellikle beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.Söz konusu olarak attığım bu e-mailin amacı ülkemizde J-Drama olarak bahsettiğimiz Japon dizileri yayınlatmak.Kanalınızda birçok kez Kore dizileri yayınlandı.Evet Türkiye'de bu diziler beğenilerek izleniyor, fakat biz Japon severler kanalınızda da Japon dizileri görmek istiyoruz.Akşam saatleri genelde tekrar yapılır.Eğer kadronuz boş ise lütfen herhangi bir Japon dizisini yayınlayın.Bizler Türkiye ile Japonya arasında büyük bir uçurum görmek istemiyoruz.Ve Japonya sevgisinden çok çok sonra başlayan bu Kore sevgisi bizim Japonya sevgimizin üstüne çıkıyor.Bizde bunu engellemek, Japonya'nın da harika şeyler yaptığını göstermek istiyoruz."

Bence çok güzel olmuş. Teşekkürler. ;)
[Resim: xPdeGf.jpg]
Teşekkürler.O zaman hemen yolluyorum Big Grin
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
(06-01-2011, Saat:12:22 PM)Sakura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(06-01-2011, Saat:12:19 PM)YJH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Atmayı düşündüğüm mesaj sizlerle de paylaşmak istedim.Çok ileri gittim galiba.Yoksa Japonya vs Kore çatışması çıkacak Big Grin TRT'ye:

Bence çok güzel olmuş. Teşekkürler. ;)

Bencede güzel olmuş...

Bende verilen bütün e-maillere mesaj atacağım smile

İşte buda benim mesajım:

Öncelikle sizin gösterdiğiniz üstün başarıdan ve kadronuzun gösterdiği yoğun tempodan dolayı teşekkür eder ve bunların devamını dilerim.

Aslında sizin yayınladığınız Kore dizilerini severek izliyorum fakat ben ve Japonya severler Kore dizilerinin yanısıra Japon dizilerinide izlemek istiyor.

Biliyorumki çok yoğunsunuz ve her an bize en iyisini sunmaya çalışıyorsunuz bu yüzdendirki biz Japonya severler sizden böyle bir istekte bulunmaya cesaret ediyoruz.

Mesajımı dikkate alıp olumlu bir cevapla bana geri dönmenizi dört gözle bekliyorum...

Tüm çalışma ekibine kolay gelsin dileklerimle.
Star TV'ye gönderdiğim mail'den gelen cevap, muhtemelen herkese yolluyorlardır ama yazayım dedim, şimdilik geri dönüş yapan tek kanal. smile

Sayın İzleyicimiz,

01.06.2011 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Star Tv yayınlarına göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeni için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak isteğiniz ilgili birimlere iletilmiştir.

Star Tv yayın akışı ile ilgili tüm bilgiler Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. internet adresinden ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Star Tv ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Alo Star Tv'yi arayarak veya bizeyazin@startv.com.tr mail adresimizden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İyi seyirler,

Sevgi ve saygılarımızla

İzleyici Bilgi Merkezi
Tel: 0212 478 07 87
TRT, Kanal D, Star TV, CNCB-E kanallarına mail attım, umarım bu emeklerimiz boşa çıkmaz.
[Resim: tumblrlj5578graq1qf28og.png]
Bul
Projeyi duyurabildiğimiz kadar çok duyurmamız lazım. Bu nedenle Facebook ve Twitter sayfalarımızda paylaşalım. ;)
(06-01-2011, Saat:02:15 PM)Sakura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Star TV'ye gönderdiğim mail'den gelen cevap, muhtemelen herkese yolluyorlardır ama yazayım dedim, şimdilik geri dönüş yapan tek kanal. smile

Sayın İzleyicimiz,

01.06.2011 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Star Tv yayınlarına göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeni için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak isteğiniz ilgili birimlere iletilmiştir.

Star Tv yayın akışı ile ilgili tüm bilgiler Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. internet adresinden ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Star Tv ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Alo Star Tv'yi arayarak veya bizeyazin@startv.com.tr mail adresimizden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İyi seyirler,

Sevgi ve saygılarımızla

İzleyici Bilgi Merkezi
Tel: 0212 478 07 87

Bu mesaj şimdi benim e-postamada geldi, mesajımızın iletildiğine ve gözden geçireceğine dair mail atıyorlar demekki.

(06-01-2011, Saat:03:57 PM)Sakura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Projeyi duyurabildiğimiz kadar çok duyurmamız lazım. Bu nedenle Facebook ve Twitter sayfalarımızda paylaşalım. ;)
İyi fikir! Facebook'ta sayfa açmaya ne dersiniz?
[Resim: tumblrlj5578graq1qf28og.png]
Bul
2 senedir doğru dürüst hiç televizyon izlememiş biri olarak öyle fena yağ çektimki kendimden huzursuz oldum eaheahaehea ama değer Big Grin

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 94,668 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,962 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,689 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,670 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,590 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,900 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,359 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,452 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu'na Ulaşalım! [Aktif] Toruga 14 8,449 02-27-2013, Saat:11:32 AM
Son Yorum: ColdOne
  Dream TV Evdeki Ses Programında Japon Klipleri Yayınlatalım! [Aktif] glşh 74 33,842 11-16-2012, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Zuzagi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi