Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif]
TRT yine Kore dizisi yayınlayacak muhtemelen. Bence Animez'e yüklenmek daha mantıklı. Anime yayınlıyorlar ama yakında Death Note'un filmini de verecekler. Gençlik dizisi de yayınladıklarına göre ilerisi için çok umut taşıdığını söyleyebilirim. Potansiyeli gördüklerinde bence bunu düşüneceklerdir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: xPdeGf.jpg]
(03-30-2012, Saat:08:26 AM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(03-30-2012, Saat:08:21 AM)AppyRossa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.omocha facebooktaki Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. sayfamızı 500 kişi yaptıktan sonra belli bir gün ve saatte trtnin sayfasını mesaj bombardımanına tutmayı düşünüyorum Big Grin o zaman kesinlikle bize cevap vermek zorunda kalacaklar olumlu ya da olumsuz... smile

Şimdi de yapalım niye 500'ü bekliyoruz? Huh

o sadece bir süreç bu süre içinde paylaşımlar yaparak uzun süredir uzak kalan üyelerin yeniden dikkatini çekmeye çalışıyorum
Bul
(03-30-2012, Saat:01:33 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.TRT yine Kore dizisi yayınlayacak muhtemelen. Bence Animez'e yüklenmek daha mantıklı. Anime yayınlıyorlar ama yakında Death Note'un filmini de verecekler. Gençlik dizisi de yayınladıklarına göre ilerisi için çok umut taşıdığını söyleyebilirim. Potansiyeli gördüklerinde bence bunu düşüneceklerdir.

bende Animezde dizi yayınlanma ihtimalinin TRT'den daha yüksek olduğunu düşünüyorum.sayfayı beğendim istekte bulunacağım smile
Bul
(06-01-2011, Saat:01:06 AM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Türkiye'de çok sonradan başlamasına rağmen Kore severlik, Japon severliğin önüne geçti.Kore'nin sevilmesin sorun değil.Ama Kore severler neredeyse Koreli grup getirtecek Türkiye'ye, bizde çıt yok.

Kore'nin daha çok sevilmesinin ilk sebebinin Türklerin uzun duygusal sahneleri sevmesi olduğunu düşünüyorum. Japonlar genelde sürünen aşk hikayeleri gibi şeyler yapmıyor(ben de duyguları süründürmemelerini seviyorum)

İkincisi kesinlikle hiç J-drama yayınlanmamış olması.J-drama Türklere daha az hitap ediyor olsa da muhakkak bi kitlesi olacaktır.Yeterki bir kez seyretsinler J-drama.

Önce TRT'ye gidip konuşmayı düşündüm.Ablam "işin mi yok", "manyak mısın" gibi laflar etti.Sonra da "mail at" dedi.Ablam bi ara TRT'de çalışmıştı.Doğrusu bi an sırf dizi yayınlatmak için Trt'de işe girmeyi istedim.Neyse... mail atabiliriz.Ciddiyetle ve büyük anlamlar yükleyerek J-drama yayınlanmasını istersek belki sonuç alabiliriz.Mail sonuç vermezse iş adamı ciddiyetiyle TRT'ye bu konuyu görüşmeye gidebilirim.Öncesinde atılan mailler, o görüşme sırasında olumlu etki yapar diye düşünüyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Kanalların İletişim Adresleri:

TRT: aktifhat@trt.net.tr
Kanal D: izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr
Star TV: bizeyazin@startv.com.tr / izleyicitemsilcisi@startv.com.tr
CNBC-E: izleyici@cnbce.com

ben mail atabilirimm...kore dizileri ile başlamama rağmen itiraf ediyorum ben bir japonseverim..Big Grin ( hemi de deli gibi)
AngelHeart
Bul
Animez'de yayınlanma olasılığı bence pek yok.Zaten Kidz / Animez dönüşümlü yayın yapıyor.Anime mi yayınlayacaklar dizi mi?
Bul
(05-06-2012, Saat:11:32 AM)Kidzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Animez'de yayınlanma olasılığı bence pek yok.Zaten Kidz / Animez dönüşümlü yayın yapıyor.Anime mi yayınlayacaklar dizi mi?

Kidz'de gençlik dizileri yayınlanıyor, onların yerine yayınlanabilir diye düşünüyorum. Animez'in saatini de artırırlar 1-2 saat neden olmasın.
TRT Okul'dan da şu şekilde bir açıklama gelmiş.

"Japon dizileriyle ilgili herhangi bir projemiz yok. Eğer olursa sayfamızda duyururuz. Şu an yeni yayınlanacak olan Kore dizisinin yayına geçirilmesi için çalışıyoruz. İlginize teşekkürler. "
Aman ne hoş. :/ Bu Trt'den umudu kesmemiz gerektiğinin kanıtıdır bence.
Bul
Sinirimi bozdun TRT okul teşekkür ederim . Bundan sonra Trt'nin hiç bir kanalını izlemeyeceğim Sad

Zaten adamlar direk "Kore dizisi" önerilerini soruyorlardı, ben baştan bir ihtimal vermemiştim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 94,688 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,965 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,690 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,675 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,590 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,900 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,359 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,455 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu'na Ulaşalım! [Aktif] Toruga 14 8,453 02-27-2013, Saat:11:32 AM
Son Yorum: ColdOne
  Dream TV Evdeki Ses Programında Japon Klipleri Yayınlatalım! [Aktif] glşh 74 33,846 11-16-2012, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Zuzagi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi