Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif]
K-Dramalar da 16 bölüm. TRT Okul'da yayınlanmıştı ama. Relieve
J-Dramaların da yayınlanacağını düşünüyorum ben. Mail attım bile TRT'ye. Shy
[Resim: IrDqR.gif]

# R e a l I N S P I R I T & S U N G e l .

TRT Okul Facebook sayfasında Hangi Kore Dizisini İzleme İstersiniz? diye sormuş. Bir bakın derim oraya da.
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]
Merhaba öncelikle ben Sebahat . Şöyle bir durum var ki genel olarak hep Kore dizileri yayınlanıyor . Tabii ki Kore dizilerini seviyoruz lakin Türkiye'de Japonyayı seven (veya Japon dizileri seven) çok insan var . Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bu adresten ne kadar çok Japon , Japonya sever insan olduğunu görebilirsiniz. Lütfen sesimizi duyun ve bize yardım edin . Bizi gözardı etmeyeceğinizi düşünüyorum . Teşekkürler.

Böyle bir mesaj attım umarım bizi gözardı etmezler.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Direk "Kore" dizisi demişler ama biz de bastıralım belki dikkatlerini çekeriz. Tüm bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Direk Face sayfasına yazabilirsiniz TRT Okul'un, maille uğraşmaya gerek yok.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
" Japon dizileri yayınlama olasılığınız yokmu acaba ? " diye bi mesaj yazdım ama 1200 kore isteğinin arasından okunabileceğini sanmıyorum Sad sık aralıklarla yazmaya devam edicem sizde arada bir yazarsanız sevinirim smile

Bul
evet bende bir kore severim hatta bi forma üyeyim ama kore sayesinde japonları tanıdım hatta şubat ayında jyj üyesi jea joong ankaraya kaldi ve fan toplantısı yaptı kore severler çok ugraşıyorlar bu konuda ama japon dizisi izlemeyi bende çok isterim .zaten trt hep tarihi diziler alıyor biraz modern diziler görmeyi çok istiyorum ben kore benim bir numaram ama japon dizilerinide seviyorum
[Resim: tumblr_lp58n0j1QA1qfvnuko1_r2_500.gif]

TVXQ_my Hero♥my Max♥my U-Know♥my Xiah♥myMicky_Biz sonsuza kadar biriz
Bul
toruganın verdiği trt okul facebook linkinden en az bir 10 15 kişi aynı anda duvara yazsak her türlü dikkat çekeriz birer ikişer olmuyor hepbirlikte saldırır gibi yapmalıyız (tabi bence)
[Resim: vSXcm.gif]

Ishihara Heart satomi(m)
Bul
omocha facebooktaki Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. sayfamızı 500 kişi yaptıktan sonra belli bir gün ve saatte trtnin sayfasını mesaj bombardımanına tutmayı düşünüyorum Big Grin o zaman kesinlikle bize cevap vermek zorunda kalacaklar olumlu ya da olumsuz... smile
Bul
(03-30-2012, Saat:08:21 AM)AppyRossa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.omocha facebooktaki Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. sayfamızı 500 kişi yaptıktan sonra belli bir gün ve saatte trtnin sayfasını mesaj bombardımanına tutmayı düşünüyorum Big Grin o zaman kesinlikle bize cevap vermek zorunda kalacaklar olumlu ya da olumsuz... smile

Şimdi de yapalım niye 500'ü bekliyoruz? Huh

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 94,665 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,960 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,689 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,666 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,590 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,899 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,359 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,451 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu'na Ulaşalım! [Aktif] Toruga 14 8,448 02-27-2013, Saat:11:32 AM
Son Yorum: ColdOne
  Dream TV Evdeki Ses Programında Japon Klipleri Yayınlatalım! [Aktif] glşh 74 33,840 11-16-2012, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Zuzagi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi