Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif]
Tacir'e benimde saatim uymuyor birde fazla eski bir dizi ben daha çok romantik komedi yayınlansın istiyorum Düşlerimin Prensi gibi smile
Zaten bunu tek fark eden biziz diğer cahil arkadaşlarım "Bak senin Japonların çıkmış" diyorlar onlara göre fark etmiyor Tongue
Hangi Kore sever Japon severlere hakaret etmiş çoğu Kore fanı benim gibi Japonya severdir. Huh
[Resim: LCqE5.gif]

I'll eat you♥....

İBRET OLSUN BİZE

[Resim: IPK2u.jpg]

Çok sevindim, çok heyecanlandım. Hatta önceden bilsem kalkar giderdim Ankara'ya.
Ama çok kıskandım. Gözlerim yaşardı hatta. Biz niye bu kadar uzağız böyle bir şeye? Sevdiğiniz Japonun Hayran buluşmasına geldiğini düşünsenize!
Ben Jaejoong için bu kadar heyecanlandıysam Japon bir şarkıcı gelse heyecandan ölürdüm herhale diyorumBlush

Mevcut projeleri coşturma ve yeni projeler üretme zamanı! Go go go!
Bul
Kore fanlarındaki birlik korkunç.
Fena mı olurdu Miyavi gelseydi, he? Sad
[Resim: QOJ7evi.png]
Projelere önem vermek zorundayız. Cevap gelmiyor diye pes etmek yerine onları cevap vermeleri için pes ettirmeliyiz. Bu nedenle üyelerimizden ricam ortak amaçlar için bir arada çalışalım. Kolay pes etmeyelim!
[Resim: xPdeGf.jpg]
Ben az önce hepsine gönderdim ve sürekli göndermeyi düşünüyorum ta ki yayınlayana kadar... Koreseverler için bende seviniyorum ama uzaktan izlemek gerçekten çok kötü. Onlar Kore dizilerini televizyonda izledikleri gibi ben de televizyonda Japon dizileri izlemek istiyorum ya da Japon sevdiğim bir sanatçının Türkiye'ye gelmesini istiyorum. Ama sadece istiyorum...Evet, bu zamana kadar hep istedim ama isteyince olmuyor.Oturduğum yerden bir şey yapmadan Japon dizilerini televizyonda göremem veya sevdiğim bir ünlünün Türkiye'ye geldiğini bu yüzden bunda sonra elimden geleni yapacağıma dair kendime söz veriyorum ve bir karşılığını alacağıma da inanıyorum.
[Resim: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkki.jpg]
Bul
Bence de bu konu iyi olmuş. Kapsamlı bir mail yollayacağım. Big Grin TRT Okul'da şu an Dream High var mesela bir Japon dizisi de fena olmaz. Ben böyle maillerde genelde Asya Filmi veya Asyalı Sanatçı istiyorum olarak yollarım. Bir kısıtlama yapmam. Big Grin Ama bu sefer yapılabilir. ^^
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]
Face sayfasına yönetici lazım arkadaşlar, grubu, projeyi aktifleştirecek bi admin. Ben ilgilenemiyorum maalesef.

Beğenen sayısı 424 olmuş. Herkese 2-3 kez attırsanız, 1000 e-posta gitmiş olur.
E-posta atılacak kanalları da 2'ye falan düşürelim. Herkese zor geliyor yoksa, baştan vazgeçiliyor.

Bu admin, koreseverlerin başarılarıyla üyeleri heveslendirmeli, asla Kore sevgisine kötü laf etmemeli, ne yapılmasıyla ilgili bilgilendirmeli, Türk- Japon dostluğunu hatırlatmalı...
Bul
eğer sizler bu j drama yı sevdirmek istiyorsanız milletimize öncelikle kendiniz tarihi dizilerin çevirilerini yapabilirsiniz bir çok kore sitesinde olduğu gibi çünkü bu sevdirme işlerinde tarihi dizilerin payı büyük ben çocukken japon bir dizi vardı çok severdim samurayın intikamı adlı dizi idi ekranlara kitlenirdi millet o çıktığında hatta bir çok kişi bu dizin halen googlede türkçe alt yazılı veya türkçe dublajlı aramalarını yapmış olduğunu görebilirsiniz
örneğin trt veya meltem tv olsun hep tarihi dizi yayınlıyor sizin sitede buna dair nerdeyse ben içerik bile görmedim çevirili diziler hep gençlik dizileri hatta en çok son dönem ilgi çeken dizi tejin bile tüm bölümlerinin çevirisi yapılmamış durumda Türkiye'de sonra online dizi izleme bölümünüz forum üzerinden ilgi çekmez genel başlı başına bir site olmalı...
neyse diyecek çok şey var ama
sizlere başarılar dilerim
aklıma gelmişken okuduğum bu bölümde eleştrilerden biride dizilerinin kısa olması j dramanın benim bildiğim sadece 1000 bölüm civarı ve üstü 7 -8 sadece j-drama var
Bul
Size bütün gerçekleri anlatıcam Big Grin
Ben 19 yaşındayım ve ben kendimi bildim bileli japon sever gruplar hep vardı ve bende çocukluğumda anime izlemeye başlayarak japonlara aşık olmaya başlamıştım. Her sene birkaç kişi birkaç kişi japon fanları artmaya başlıyodu ve bu beni gerçekten mutlu ediyodu. Ama ben lisedeyken Kore bi anda patlama yaşadı ( yani 4 sene felan oluyo ) bu beni gerçekten rahatsız etti Çünki Japonlar zeki samimi ve Türk insanını çok seven bir milletken gençlik bianda Kore hayranı olmaya başladı. Ben Koreye karşı bi insan değilim hatta face de bi Kore grubunda adminlikde yapıyorum ama bi sorun var. Ben sayfada Kore ile ilgili paylaşımlar yaptığımda beğeniler çok oluyo ama Japonlarla ilgili bi paylaşımda 1-2 beğeni yada hiç şeklinde geri dönüş oluyo. Kore severlerin sorunu Japonlara ön yargılı bakmaları ve onların Parlak yaşamlarına kanmaları. Bende Kore şarkıları dinliyorum ve dizilerini izliyorum ama bu Japonların daha aşağıda olduğunu göstermez ki bence Kore Japonya ile karşılaştırılamaz ( yanlış anlaşılma olmasın aynı şeyi apmıyorlar )
Bence sosyal ağlarda Direk Japon olarak değilde asya üzerinden giderek yavaşca Kore severlerin önyargılarını kırarak ilerlemek daha iyi olur.
Bu arada Tv de dizi yayınlama olayına gelince bence Trt'nin üzerine gidilmesi daha iyi olur. Özellikle 1 Litre Gözyaşını yayınlarlarsa Japon dizilerinin de gerçekten güzel olduğunu Türk halkı anlayacaktır diye düşünüyorum.

Saygılarımla
Hatam varsa , Gomen ne (-_-)

Bul
" Trt twit atmis Kore severler izlemek istediginiz Kore dizisini fcb. Sayfamiza yorum atin diye. Sizlerde izlemek istediginiz diziyi yorum atablirsiniz." bunu yazan bir kore grubu bunu görünce şok oldum. Sanırım trt kore dizisi yayınlamaya dünden razı.
örgütlenmemiz gerektiğini birkez daha anladım.
lütfen bu mesajı dikkate alın

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 94,884 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,996 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,695 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,735 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,596 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,905 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,361 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,467 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu'na Ulaşalım! [Aktif] Toruga 14 8,466 02-27-2013, Saat:11:32 AM
Son Yorum: ColdOne
  Dream TV Evdeki Ses Programında Japon Klipleri Yayınlatalım! [Aktif] glşh 74 33,880 11-16-2012, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Zuzagi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi