Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif]
Evet, hiç faydası olmuyordu. Trt Hiç yoktan Kore aşkı yarattı. Ama yıllardır olan Japon sevgisi hiç artmadı.

Az önce şu haberi okudum, ve şu an kıskançlıktan çatlıyor olabilirimSad
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
(11-22-2011, Saat:03:24 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Evet, hiç faydası olmuyordu. Trt Hiç yoktan Kore aşkı yarattı. Ama yıllardır olan Japon sevgisi hiç artmadı.

Evet kıskanmamak elde değil, Japon severler olarak şu anda tutunabileceğimiz şeyler var yok değil. Mangalar basılıyor, anime oynatan bir kanal da yayında. Daha iyiye gideceğine eminim. Bizim sayımızın az olması şimdilik problem, sayı artınca istediğimiz her şeyi biz de yaptırabileceğiz diye düşünüyorum. Umut kaybetmek yok hiç bir zaman. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Aslında trt1 değilde cnbc-e'ye yüklensek daha güzel olmaz mı ? Ben arada mail atıyorum, cnbc-e'nin daha çok dikkate alacağını düşünüyorum smile Hem cnbc-e izleyenlerde az değil hani smile
Hem orjinal diliyle ve tr altyazıyla izlemek daha güzel olmaz mı?
Dublajdan hep nefret etmişimdir zaten smile
Bul
(11-22-2011, Saat:03:28 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(11-22-2011, Saat:03:24 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Evet, hiç faydası olmuyordu. Trt Hiç yoktan Kore aşkı yarattı. Ama yıllardır olan Japon sevgisi hiç artmadı.

Evet kıskanmamak elde değil, Japon severler olarak şu anda tutunabileceğimiz şeyler var yok değil. Mangalar basılıyor, anime oynatan bir kanal da yayında. Daha iyiye gideceğine eminim. Bizim sayımızın az olması şimdilik problem, sayı artınca istediğimiz her şeyi biz de yaptırabileceğiz diye düşünüyorum. Umut kaybetmek yok hiç bir zaman. smile

Bu habere çok sinir oldum ne zaman bu kadar çoğaldılar Angry Bundan sonra TRT'yi suçlayacağım kore dizilerini yayınladığı için, küçük bir grup olarak kalacaktı kore severler belki Exclamation ülkemizde bu kadar Anime ve Manga sever var anlamıyorum Japon severlerin bu kadar az olmasını Angry
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
(11-22-2011, Saat:03:41 PM)glşh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Aslında trt1 değilde cnbc-e'ye yüklensek daha güzel olmaz mı ? Ben arada mail atıyorum, cnbc-e'nin daha çok dikkate alacağını düşünüyorum smile Hem cnbc-e izleyenlerde az değil hani smile
Hem orjinal diliyle ve tr altyazıyla izlemek daha güzel olmaz mı?
Dublajdan hep nefret etmişimdir zaten smile

CNBC-e'nin bir uzakdoğu dizisi yayınlayacağını düşünemiyorum. Onlar sadece Amerikan dizisi yayınlıyorlar. Arada uzakdoğu filmleri yayınlıyorlar sadece.
Öncelikle teşekkür ederim Toruga umut aşıladığın içinBig Grin

Aslında Latin gençlik dizileri yayınladığını görmüştüm Cnbc-e'nin. Japon gençlik dizisi yayınlamaz mı asla?

Asıl diyeceğim ise; insanları aynı iş için 2 kere örgütlemek pek mümkün olmuyor. Yani ilkinde pek çok kişiye e-posta attırdım ama şimdi insanları nasıl heveslendiririm bilmiyorum. Biraz beklemeliyiz belki de? Sizce?
Bul
(11-23-2011, Saat:02:09 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Öncelikle teşekkür ederim Toruga umut aşıladığın içinBig Grin

Aslında Latin gençlik dizileri yayınladığını görmüştüm Cnbc-e'nin. Japon gençlik dizisi yayınlamaz mı asla?

Asıl diyeceğim ise; insanları aynı iş için 2 kere örgütlemek pek mümkün olmuyor. Yani ilkinde pek çok kişiye e-posta attırdım ama şimdi insanları nasıl heveslendiririm bilmiyorum. Biraz beklemeliyiz belki de? Sizce?

Evet belki de. Ben Japon severlerin sayısını şu durumda anime ve manga ile daha fazla arttırabileceğimizi düşünüyorum. Buna J-Pop ve J-Rock da eklenebilir. Ne kadar çok anime, manga, klip çevrilirse en azından internet üzerindeki Japon severlerin ilgisini çekip arttırabiliriz, yeni Japon severler de oluşturabiliriz.
Şimdi bir G.Kore sever olarak yorum yapmalıyım buraya. Big Grin

Şakası bir yana arkadaşlar gerçekten Kore furyasının Japon sevgisini geri plana itmesi benide şaşırtmıştı.
Neticede Candy le anime sevmiş bir çocuktum. Koreden önce Japonya gelirdi benim için.

Kore dizileri tarz olarak bizim milletimize çok uygun ama Japon yapımları için bunu söylemek mümkün değil.
Bölüm sayısının kısalığı da reddedici bir unsur.

Dizi için değil ama filmleri için TRT ye mail atmışlığım var.
Ve kasvetli karanlık filmlerden ziyade genç jenerasyona hitab eden filmler. Mesela ünlü müzik grubu üyelerinin içinde olduğu.

Son zamanlarda önümüze çıkan ve desteklediğimiz Manga satışları görünürden daha fazla ilgi çekiyor.Bugün uzun bir süre kitapevindeki bir okuyucuya Anime Manga açıklaması yaptım sorduğu için.

Face ve Twitter ortamında sitenin etkinliklerini bolca duyurmak kitleyi arttırır ve elbette kişilerde.
Kore rüzgarı bu hale daha ziyade bu şekilde geldi.

Çok uzun yazdım şimdi farkediyorum. Bu konu hakkında bende elimden geleni yapıcam.

-A-
Bul
Artık adam gibi Kore dizileri de yayınlanmıyor ne yazık ki Sad
[Resim: LCqE5.gif]

I'll eat you♥....

Yeni yayınlanan dizi güzel değil mi? Saati uymuyor, hiç seyredemedim.

Bu arada şu yanlış anlaşılmasın:

Kıskandığım doğru, fanatiklik edip Japonlara ve Japon severlere hakaret etmiş Kore severlere kızmışılığım da doğru. Ama tvde uzak kaldığımız herhangi bi milletin dizisini filmini görmek beni mutlu ediyor. Uzak doğudan görmek çok daha mutlu ediyor. Japonya'dan görmek deli gibi mutlu ediyor. Yani Kore'den yayınlanmasın demiyorum. Japonya'dan da yayınlansın diyorum.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 94,884 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,996 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,695 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,734 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,595 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,905 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,361 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,467 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu'na Ulaşalım! [Aktif] Toruga 14 8,465 02-27-2013, Saat:11:32 AM
Son Yorum: ColdOne
  Dream TV Evdeki Ses Programında Japon Klipleri Yayınlatalım! [Aktif] glşh 74 33,880 11-16-2012, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Zuzagi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi